Zatiaľ čo záchranár Kang Ji-gu (Jang Hyuk), vysiac na lane, vyťahuje doktorku Kim (Soo Ae) zo šachty, do ktorej vletela svojím autom, na opačnom konci Bundangu, zaľudneného predmestia Soulu s takmer pol miliónom obyvateľov, otvára skorumpovaný policajt kontajner s utečencami. Po otvorení ho čaká hrôza a smrad z rozkladajúcich sa tiel nelegálnych prisťahovalcov, z ktorých len jeden akoby zázrakom prežil. Smrtiaca epidémia sa začína bleskurýchle šíriť... (sochoking)

Miroslav.Zac

Nemám rád asijské filmy, kde se šíleně přehrává a úplně jsem si představil, že Gamgi bude přesně tím filmem. Byl, ale jen trochu, jinak mi nabídl solidní napínavou akci s několika málo hluchými místy, které měly jen natáhnout stopáž, aby film vypadal víc "megapokalypticky". ()

Lubikem

Neviem prečo, ale toto ma bavilo viac ako tie americké a kanadské C-čkové katastrofické filmy (z ktorých nedokážem pozrieť viac ako 15 minút) , kde je efektov viac ako herectva. Malá Mirre je najmilšia malá kórejčanka akú som kedy videl. Aj napriek dlhšej stopáži mi film nepripadal nekonečný, vždy sa niečo dialo, aj na toaletu som si odskočil stlačením tlačidla PAUZE. ()

Dalajlada

Poměrně slušný epidemický film, ikdyž už dosti komerčně udělaný. Trochu mě mrzí, že je tu příliš mnoho nesmyslů a nelogičností. Závěr byl hodně přepálený, ale je to asi první film, kde veřejně plivli do tváře USA pro jejich neustále vměšování se do všeho. ()

lineker

Nevím čím to je, možná trochu zvrácenost, ale v současné době mne prostě baví sjíždět všechny možný katastrofický filmy, kde hlavní roli hraje nějaký virový fenomén. Jihokorejci přišli v roce 2013 se svojí ptačí chřipkou. Nechyběli peníze, nechyběla ani jihokorejská přímočarost a bohužel i přehnanost, která hlavně u emoční stránky věci působí až moc nereálně. Naopak co se týká samotné nákazy a boji proti ní, to mám parádní grády a momenty, které se vryjí do paměti. ()

PhoenixTears

Je až kupodivu, jak je to podobné s Covid-19, a to je film z roku 2013 ( Náhoda, nebo... ). Monstrózně a excelentně natočeno. Absolutní špička tohoto žánru. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech