Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Réžia:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (viac)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (viac)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

Poga

Príjemná oddychovka, ktora pomerne inteligentne zabaví, no netreba pri nej hĺbavo rozmýšľať nad zámermi tvorcov. Casting poteší. Zatiaľ docela pohoda z dielne Netflixu. UPDATE: Po prvej serii dviham hodnotenie na 4*. Pekne vytvorene a charakterovo ucelene postavy, ma to dobry drive a prijemnu buddy atmosferu. ()

Endor

Za mě je to skvělý seriál, který mě už chytil hned v prvním pěti minutách a po zhlédnutí prvních třech epizod jsem věděl, že je to skvělý seriál. Momentálně když mám zhlédnuty všechny dosud vydáné epizody, tak musím říct, že je to můj oblíbený komediální seriál, který určitě stojí za to! Seriál má skvělé herecké výkony, charaktery, kameru, střih, scénář a ještě vás k tomu skvěle pobaví. Seriál má zatím sedm sérií a během té dlouhé doby se postavy skvělé vyvíjí, některé více, některé méně, každopádně jsem rád, že mě i sedmá série pobaví a doufám, že si to tvůrci nepokazí. ()

splaty

I přes několik pokusů jsem bohužel nestrávila nesympatického Andyho Samberga. V poslední době se jedná už o několikátý seriál, kde uječená, namachrovaná nebo přihlouplá hlavní postava zničila dojem z celého seriálu. Za povšimnutí stojí postava nenápadné Chelsea Peretti, která alespoň za něco stojí. ()

tehol

Takto úžasnou partu jsem v jednom serial asi ještě neviděl. Tady si snad opravdu nejde vybrat oblíbenou nebo neoblíbenou, postavu, všechny baví svým způsobem a jsou skvělí, možná jen Rosa je o trošičku slabší a Scully s Hitchcockem o něco lepší. edit kolem 5. rady: musim jit hvezdama dolu, je to furt stejne a dokola, postavy neprodelavaji zadny vyvoj. jsou sice v jinych pozicich, chovaji se ale furt uplne stejne. nejhorsi je to s peraltou (a bohuzel ginou), ktery je ted uz tak trapne preafektovany, ze se to neda vydrzet. (podel me se ukazje, ze tito herci jednodise nejsou tak dobri, aby to mohli utahnout) ()

MatoVMartin

HURÁ! Všetky tie blbé NCIS ABCD ... EFGH a San francisco a Námorná vyšetrovacia blbosť, Kosti... všetky seriály jeden ako druhý, kde sa menia len mená postáv. Takže vždy všade najvačší kapitán "káápo" a štyria vyšetrovatelia, pracujúci s naaajmodernejšiu technikou na svete kde na jednej fotke zväčšením ako na elektrónovom mikroskope zaostria a majú páchatela. :-O WOOW! blbosť ako hrom... konečne je tu seriál ktorý si z toho v podstate robí prdel, ide inou cestou, cestou srandy nie blbej vážnosti, veď načo?! Aj tak je tým trh presýtený sakra. Takže velký palec hore za Brooklyn 99! Fakt sa človek zasmeje, žiadno nejak nemiestne, docela decentné, žiadne zbytočné vulgárnosti, naozaj to funguje a som za tento seriál rád, ďakujem. Klobúk dole...! ()

Majkowski

Neměl jsem od tohoto seriálu příliš velká očekávání, ale nakonec příjemně překvapil se svým humorem a sympatickými postavami. Nezařadil bych to mezi své nejoblíbenější sitcomy, ale rozhodně je to fajn podívaná, u které se člověk může v klidu uvolnit, vypnout a trochu se pobavit. (80%) ()

dendev

Ešte pred tým, než som zhliadol celý seriál, som sem napísal komentár typu ''Je to super, lebo je to proste super!'', no Brooklyn Nine-Nine si takýto komentár proste nezaslúži, keďže sa jedná o Seriál, ktorý Vás rozosmeje tak, AKO ŽIADNY INÝ, zároveň Vás ale prinúti sa zamyslieť, prinúti Vás prehodnotiť Vaše názory, alebo Vás dokonca aj citovo naozaj rozhádže... Postavy sú neuveriteľne rôznorodé a ja som EŠTE NIKDY vo svojom potrt*anom živote nevidel seriál, v ktorom by bola KAŽDÁ JEDNA postava TAKTO UNIKÁTNA (všetci majú svoju vlastnú mentalitu, svoje vlastné myšlienky, či svoje vlastné problémy - opakujem, každá jedna), nikto sa NAOZAJ NIKDY nezachoval ako nejaká iná/druhá postava (teda iba za predpokladu, že to nerobil/a zámerne). Jednotlivé postavy majú toľko on-going vtipov (Boylov fetiš umývania vlasov, Jake a Die Hard séria, Gina, ktorá proste robí veci po svojom, Terry a Jogurt...), že sa ani v podstate nedajú spočítať, no a Herci, ktoré tieto postavy hrajú, ich naozaj hrajú NEUVERITEĽNE (Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Andre Braugher, Terry Crews, Melissa Fumero - oni Všetci robia z postáv, ktoré hrajú, legendy). Samozrejme sa musí pochváliť aj scenár jednotlivých epizód - Je Bravúrny. Je samozrejmé, že má KAŽDÝ JEDEN SKVELÝ SERIÁL slabé časti, no B99 ich má vďaka skvelému scenáru NAOZAJ MÁLO. No a K*urva Drát, ten SOUNDTRACK (Tudududu-Tudududu). Práve teraz, v tomto poje*anom momente, mám z toho, že bol seriál takmer zrušený, depresie (fakt, že musím na novú sériu čakať AŽ DO 2019 príliš nepomáha). 95% + ZARAĎUJEM DO SVOJEJ TOP 10 ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse

28.05.2018

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (viac)