Brooklyn 99 - Série 6

(séria)
USA, 2019, 6 h 35 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, Andre Braugher, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (viac)

Jake s Amy si zvykají na manželství, Holt si to vyřídí se svým rivalem a celý 99. okrsek dál bojuje se zločinem, vymýšlí srandičky a baví se potrhlými soutěžemi. (Netflix)

Víteček

Stále si to drží docela dobrou úroveň. Dost často to dokáže být vtipné a i když jsou už postavy dohanné do absolutních karikatur, je to tu zvládnuto lépe než v jiných sitcomech a nepůsobí to tolik křečovitě. Přesto se tam najdou i hluchá místa a jak se většinu času daří v humorné rovině, tak když se seriál pokouší o vážnější témata, kulhá to mnohem víc. Stále ale slušných 65 %. ()

johnny01

Šestá série pokračovala v duchu předchozích. Šokem byl odchod jedné z hlavních postav a související úprava znělky. Většina dílů byla opět skvělých, oceňuji větší zapojení Kevina. Nejlepší byl druhý díl s návratem do historie, silný byl i závěr s návratem starého záporáka. Obsese kapitána Kellym se zdála až přehnaná. Róza pak ve svých emocionálních polohách není zahrána přesvědčivě. ()

Streeper

Jsem moc ráda, že seriál si nakonec našel další místo, kde může pokračovat. Bylo by škoda přijít o tak skvělou komediální show. Velice mě ale mrzí ztráta Giny, byla to skvělá postava, která měla jedny z nejlepších volnomyšlenkářských hlášek. Chápu, že herečka chce jít svojí vlastní cestou, ale i tak je to škoda. Bude v seriálu hodně chybět. ()

Script

Jsem docela rád, že seriál nebyl zrušen, ale co mě docela naštvalo bylo to, že začali vyškrtávat Ginu z děje (nejvíc šílená postava v seriálu). Pak co se týče těch zvratových situací na konci série, tak těch jsem se nedočkal, protože NBC si zřejmě myslelo, že se jim nepodaří natočit další sérii. Doufám že to do příště napraví. Jinak je to furt důstojné pokračování seriálu i po přechodu do jiné společnosti. 4 hvězdy. ()