Brooklyn 99 - Série 1

(séria)
USA, (2013–2014), 7 h 53 min (Minutáž: 21–23 min)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, Andre Braugher, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (viac)

Talentovaný, ale jinak bezstarostný detektiv Jake Peralta a jeho dysfunkční kolegové pod velením nového přísného kapitána vysloveně přežívají. (Netflix)

Necrotongue

Dojmy po první sezóně jsou z větší části výborné. Vadí mi vlastně jen to, že tvůrci seriálu natočili několik epizod, které byly opravdu velmi slabé a zbytečně snížily výslednou známku pro celou řadu. Po opravdu dlouhé době jsem narazil na homosexuální postavu, se kterou nemám problém, kapitán Holt mě naopak velice baví a jeho nečitelný výraz patří ke kladům série. Byla to fajn oddechová zábava a určitě se rád podívám i na pokračování. ()

Jaro.Krafcik

Serialový Sitcom o policajtoch je ojedinelá záležitosť. Na to že to malo taký počet epizód ma niektoré ale vôbec nebavili. A to si mám pozrieť ešte dalších 6 serií? Seriál asi stopnem a pozriem až keď nebudem mať čo pozerať, možno chyba, ale nejak ma to nechytilo. No pár skvelých epizód sa našlo a výber hercov fajn. 3* ()

klukluka

Je to namíchaný z ingrediencí, který zaručují pozitivní přijetí: humor, láska, přátelství, tolerance, spravedlnost, odvaha, chytrost, pracovitost, poctivost, velkorysost, vzájemná úcta a respekt… To se to utíká- do dokonalýho světa. ()

Streeper

Super, skvělý komediální seriál z policejního prostředí, který chyběl, ale už je tady. Celá grupa 99 je prostě povedená, všichni se navzájem doplňují a Jake Peralta je prostě top s těmi nejlepšími vtípky a přirovnáním. ()

• Přibližně v čase 12:00 při opakovaném pohovoru Amy (Melissa Fumero) můžeme vidět, jak jsou v jednotlivých záběrech dveře kapitánovy kanceláře otevřené různě doširoka, ačkoliv s nimi nikdo nehýbe. (johnny01)
  • Jake Peralta tvrdí, že má 34-rokov. Andy Samberg, ktorý jeho postavu stvárňuje, je ale o čosi starší - má 40. (dendev)