Kameňák 4

• Česko Kameňák 4 (viac)

Po desiatich rokoch sa nám opäť predstavujú obľúbení hrdinovia mestečka Kameňákov v plnej paráde. Pepanovi (Václav Vydra) odišla žena Vilma do Austrálie za ich dcérou a Pepan so synom Jožkom tak žijú v mužskej domácnosti, kde nie je navarené, vyžehlené a kde vybuchujú vajíčka v mikrovlnnej rúre. Okolo Pepana usilovne krúži učiteľka Vlasta (Dana Morávková), ktorá vycítila príležitosť zaplniť miesto po Vilme. Pepan je však úplne zaneprázdnený novou budúcnosťou - stal sa starostom Kameňákova. Po svojom predchodcovi zdedil prispôsobivého tajomníka Bohouša (Bohumil Klepl). Ich prvou spoločnou misiou na radnici je založenie mestskej polície, pretože, ako je známe, príjmy z udelených pokút idú rovno do mestskej kasy. Náčelníkom sa stane miestny Rambo, Franta Cloumal (Martin Dejdar), čím konečne stúpne v očiach jeho ženy (Alice Bendová). V miestnej čínskej reštaurácii medzitým dôjde k nečakanému objavu. Kuchár Lojzo (Jiří Pomeje) polieva svoje marihuanové "bylinky" známym Modrým prameňom, ktorý v minulých dieloch povzbudzoval sexuálny apetít. Keď si urobí "jointa" z takto zavlažovaných výpestkov, prepadne nekonečnej pravde a všeobjímajúcej láske. A Coufalov syn Vincek (Vincent Navrátil) pohotovo pochopí, že tento "model" bude bestseller... (TV Markíza)

MTA odpad!

Myslel jsem, že na úroveň Babovřesků už nic neklesne... A ono ejhle, po půl roce se do kin dostal tenhle nicneříkající snímek. 0% ()

Tercikkk

Úplně mám chuť ohodnotit všechny Kameňáky jen podle upoutávek v televizi, protože na víc nemám nervy a dát tak všem krásnou 0 hvězd, neboli odpad!. Bohužel nehodnotím filmy, které jsem neviděla, ale pokud bude ještě jedno pokračování, tak se už asi neudržím.. ()

rigby odpad!

Vrcholný opus této série! Neuvěřitelné herecké výkony, břitký humor, inteligentní zápletka. Skutečně mistrovské dílo, kterému se hned tak něco nevyrovná. Už se těším na další pokračování... ()

defusiq

Na tento film musíte být trochu v náladě a nečekat nic intelektuálního. Zkrátka nedoporučuji na to koukat úplně za střízliva :) Ačkoliv jsou zde staré a ohrané vtipy, i tak dokázal film pobavit a za to má od mě 3 hvězdy. ()

Vojta-x odpad!

Několikrát jsem zasmál, ale jinak je to absolutní dno žumpy. Herecké výkony nucené jak z Čínského divadla, děj na prd, atd atd. Po druhé vidět již nemusím. ()

Ondrew odpad!

Priznavam sa, ze paradoxne prve 3 Kamenaky ma -- staby komedia cisto na restart a pripadne vypnutie mozgu -- dokazali vzdy v mnohych scenkach prinajmensom aspon trochu rozveselit a obcas i rozosmiat. Netvrdim, ze islo o nejake prevratne ceske kinematograficke diela, bez ktorych by sa scena nebola zaobisla, no Zdenek Troska predsa len ma iste, priam "tajuplne" nadanie, vdaka ktoremu v zasade aj z totalnej kraviny vytvori minimalne pozeratelny kusok. Zial, zrejme prave tento fakt zohral najvacsiu ulohu na tom, ze z Kamenaka s poradovym cislom 4 (skutocne som svojho casu nemohol uverit, ze sa pustaju do natacania stvrteho dielu), je skratka totalny bull$hit, ktory si v zasade ani nezasluzi ziadny podrobnejsi komentar. Skratka... zmena rezisera, scenaristu (a tipujem, ze z hladiska filmoveho stabu este min. dalsich 80% ludi nemalo nikdy nic spolocne s predoslymi Kamenakmi)... a do velkej miery i znacne zmeny v ramci hereckeho obsadenia, k tomu sa snad pri polovine filmu spoliehali na fakt, ze neustale narazky a "ftiiiipky" na hulenie a veci s tym spojene, su zarucenym klucom k uspechu... NIE, NIE SU, VERTE MI... Naposledy som videl skutocne humorne, neopozerane a inteligentne stvarnenie "hulicskej subkultury" v legendarnom ceskom filme Samotari. Tu mi to vsak pripadalo ako rana pastou do oka, za kazdu cenu... Mno, sam sa cudujem, ze pri takejto HROZE vlastne pisem tolko riadkov... Pritom by vlastne bohate stacilo jedno jedinke slovicko (ze by to bol odpad?), ktore vsak vyjadruje komplet vsetko, co sa tohto udesneho filmu tyka... 0%. Odpad urceny pre toxicku skladku. ()

moriero odpad!

Tak tohle byla odporná záležitost. Všichni "herci" mohli rovnou mít na tričku nápis: VŠICHNI JSME TADY PRO PRACHY! Ještě tam chyběl Bolek, aby umořil dluh na farmě. Rádoby hustý týpek od Žilkové mě iritoval od první vteřiny...a když ho pak kouřila vypelichaná lvice z Discopříběhu, těžko jsem potlačoval dávící reflex. "Děj" totálně popíral všechny předešlé díly (tělocvikář Maxa, co ve dvojce klátil Vondráčkovou, je nyní gay??? Kohnůh syn Rodeo se změnil v tupou blondýnku???). Rasistické vtipy na cigány a Vietnamce nechám bez komentáře. Bobr ve sprše...? Stoletá Carrie v hrobě...? Rastafa Pomeje...? Cože? Kde jsou souvislosti? Kde je proboha nějaký děj??? Zase jsem se nasral. Jdu si pustit Na vlásku, ať se dám trochu do pohody. ()

bmx6 odpad!

Opravdovej HNUS toto.Stačila mi chvíle a už mi bylo z těch hrůzostrašných kanálů zle.Jestli se tohle někomu líbí,tak ať se jde léčit! ()

Nerdvana odpad!

Tak zase Troška na plátno vyzvracel to, co předtím v buznabaru požil se šéfredaktorem Blesku. Nejpříšernější výkony v dějinách české kinematografie doprovází dokonale neladící zvuk dětského piána s vybitými baterkami. Více než deset minut stopáže může vydržet snad jenom Kateřina Hrachovcová po lobotomii. ()

Angelo987 odpad!

Primitívne vtipy o ničom, väčšina opakujúcich sa nezmyslov a sračkových scén ktoré nemali žiadny zmysel a určite nie na smiech, skôr do plaču :( Grc, ktorý by som si už v živote nepozrel :D ()

MiniRecenze

No páááni,to byl teda sešup.Zatímco předchozí tři díly režíroval Troška a držel se te snesitelné hranice podprůměrnosti,tohoto pokračováni se ujal někdo jiný a je to poznat.Jsou zde postavy,které známe ze dřívějška,ale jsou tu i nové,režie je tak laskavá a trochu nás "oťuká" a ... a to je právě ono,zde se vážení končí ,film nemá děj.Ve své poměrně krátké stopáži nám ukáže pár postav a nějaký jejich úděl.Se srandou taky moc nějak nepočítejte,parkrát se pousmějete(cca 3x se zašklebíte) a i přes "násilně " nadávkovaný scénář,který jen budí dojem o humoru (pro někoho sprostým) Vás nepřesvědčí.Když se to vezme kolem a kolem ,tak zjistíte,že toto pokračování je zcela zbytečné a co hůř,viděl jsem tento kus ke koupi v obchodech za 199,- kč.Radím Vám v dobrém,využíjte čas a peníze rozhodně lépe,než tímto řešením. SLÁTANINA!!! ()

hony23 odpad!

Tento skvost české filmařiny si zaslouží jediné: proložit čtyřmi patnáctiminutovými reklamními bloky na vložky, prostatické léky a čističe odpadů a šup s ním na Novu. Tamní fajnšmekři zhýčkaní Ordinacemi a Doktory z Počátků se jistě budou smíchy plácat do kolen při sledování této směsky Pomejí! ()

WoodoX

Sem-tam vtipné, niekedy nie, no celkovo sa na to dalo aspoň pozerať, aj keď tam len ťažko hľadať nejaké umelecké kvality. ()

RF

Přijde mi to spíše jako absurdní parodie než normální film pro primitivní lidi. Kdyby to tak bylo, tak to vystihuje věrně celou stupiditu společnosti. ()

Rozige odpad!

Ve svém debilním filmu si dělat reklamu na ještě debilnější filmy (předchozí díl Kameňáku v televizi a Babovřesky na billboardu) může jen ten kudrnatý pablb Tros(š)ka. ()

MorraEddie odpad!

Kameňák je furt to samé dokola,ale tento díl šel ještě o trochu níž co se týče kvality. Jasně párkrát jsem se zasmál,hlavně co se týkalo vtipu ohledně cikánu. O hereckém ansámblu se netřeba snad ani vyjadřovat. ()