Kameňák 4

• Česko Kameňák 4 (viac)

Po desiatich rokoch sa nám opäť predstavujú obľúbení hrdinovia mestečka Kameňákov v plnej paráde. Pepanovi (Václav Vydra) odišla žena Vilma do Austrálie za ich dcérou a Pepan so synom Jožkom tak žijú v mužskej domácnosti, kde nie je navarené, vyžehlené a kde vybuchujú vajíčka v mikrovlnnej rúre. Okolo Pepana usilovne krúži učiteľka Vlasta (Dana Morávková), ktorá vycítila príležitosť zaplniť miesto po Vilme. Pepan je však úplne zaneprázdnený novou budúcnosťou - stal sa starostom Kameňákova. Po svojom predchodcovi zdedil prispôsobivého tajomníka Bohouša (Bohumil Klepl). Ich prvou spoločnou misiou na radnici je založenie mestskej polície, pretože, ako je známe, príjmy z udelených pokút idú rovno do mestskej kasy. Náčelníkom sa stane miestny Rambo, Franta Cloumal (Martin Dejdar), čím konečne stúpne v očiach jeho ženy (Alice Bendová). V miestnej čínskej reštaurácii medzitým dôjde k nečakanému objavu. Kuchár Lojzo (Jiří Pomeje) polieva svoje marihuanové "bylinky" známym Modrým prameňom, ktorý v minulých dieloch povzbudzoval sexuálny apetít. Keď si urobí "jointa" z takto zavlažovaných výpestkov, prepadne nekonečnej pravde a všeobjímajúcej láske. A Coufalov syn Vincek (Vincent Navrátil) pohotovo pochopí, že tento "model" bude bestseller... (TV Markíza)

Kinderr odpad!

No co dodat....slátanina laciných vtipů, bez smyslu a náznaku jakéhokoliv příběhu. Krampol naprosto děsnej ten vůbec neumí hrát, kulisy velice nepovedené a Pomejeho paruka velkej trapas. Pro slabší povahy doporučuji při koukání vzít kyblík na blití!!!!! Ještě mě nejvíce dostal billboard na Babovřesky7 to tam bylo k*rva proč??Dyť to netočil ani Troška tak proč to tam sr... A morbidně divný konec prostě HNUS! ()

Stupet

Předchozí díly Kameňáků se mi líbily všechny. Toto je ale naprostá slátanina bez děje! Na film jsem se těšila, ale byla jsem hodně zklamaná. Nicméně dávám jednu hvězdičku, protože se přeci jen našlo pár míst, kde jsem se zasmála (asi ta 3-5 v celém filmu). ()

markinho83

Typický český film poslední doby. Spousta najetých příběhů a nedokončenej ani jeden. Úplně k ničemu. A ty divný Romové ve filmu................ Zahrál vy to určitě i líp Polívka ()

HMTD

Já tam asi ani nenašel hlavní zápletku, prostě splácali pár scének a uzavřeli to podivným koncem. Vtipné je, že jsem myslel že to bude ještě horší když jsem vyděl extra trapný trailer. ()

ellysium odpad!

Po shlédnutí tohoto "trháku" jsem nevěděl jestli se smát na tom,že jsem to vůbec vydržel skouknout,nebo plakat ,že to mám už za sebou.Ono většinou má jít o vtipy, takže nějakou dějovou linii v tom člověk těžko najde,ale v tomhle už nenadchly ani ty humorný scénky.Hodnocení neměním. ()

zero_zelo

odsoudit rovnou něco, co sem neviděla, je buranský... tak sem to viděla, děkuju, nashle... ovšem největší slabinou tohodle filmu je fakt (a vůbec celejch kameňáků), že se to asi libí většinový populaci našeho malého rybníčku... 1 hvezda za to, ze asi tri ftipy sem neznala a pobavily mě. a za vydrovo výkon... ()

jigsaw44

POZOR! Táto zlátanina vtipov obsahuje prvky filmu. Na pár vtipoch sa dalo zasmiať, lenže celé to posobí tak nedokončene. Spočiatku film vyvoláva otázky na ktoré by chcel divák časom dostat odpovede, ale proste sa ich nedočká. Namiesto toho tam hlavní hrdinovia zjedia guláš s "bazalkou" a všetci sa smejú a tým sa to všetko končí. ()

Jokerr odpad!

Hodně velký průjem co se vypustil do světa :D, když jsem na tom byl v kině, tak jsem nevěděl chvílemi jestli to těmi absolutně suchými vtipy myslí vážně nebo ne. No zasmál jsem se asi tak 3x to musím přiznat. Jinak absolutní nenávaznost na předchozí díly. No prostě jedním slovem HRŮZA :) ()

Severus007

Musím říct, že jsem příjemně překvapený. Oproti předchozím dílům je tenhle film o dost inteligentnější (což v porovnání s předchozími Kameňáky není zas takové pozitivum) a vtipy rozhodně vtipnější. Až na výjimky (hudba, Pomyje, Vietnamec) jsem byl jako nezaujatý divák spokojen. Podruhé na to koukat nehodlám, ale v žádném případě nedám odpad jen proto, že je to Kameňák. ()

Radbuzaz

Někteří lidé rádi dávají některým filmům či řežisérům automaticky odpad, někdy, aniž by film skutečně viděli. U mě výborné pokračování,které klidně zkouknu i někdy v budoucnu. Hlášky Romů ve filmu jsou fantastické. Dokonce jsem byl překvapen, že už je konec filmu. :-) ()

PepsonFikson odpad!

Jeden jedinej vtip, a to ten když tam byla upoutávka na film Babovřesky 7. To byl jediný moment kdy jsem se malinko pobavil. Jinak je to prostě velice špatný film a nic dobrého ani směšného na tom není. Doslova je to děs a hrůza v 80 minutách. Takže za mě Palec dolu. ()

A.MacGyver odpad!

Co to je? Dejte mi polovinu peněz, 10 dní na scénář, 10 dní na točení a natočím 100x lepší film. Za tohle někdo dostal zaplaceno? Kdo na to šel do kina, má nárok na odškodné. A to nemyslím jen vstupenku.... Peklo s velkým "P" ()