luka4615

Občas to kvalitativně docela vázne, avšak občas zde problýskne skutečná humorová genialita, která v kombinaci s pubertálním humorem vytváří velmi vtipnou kombinaci. (VideaČesky.cz) ()

HAL

Sex parodie na všechny sci-fi seriály v dohledu od autorů Happy Three Friends? Shut up and take my money! Rozkošný humor kde ujetou brutalitu vyměnilo ujeté klácení sexy mimozemšťanek (s chapadly i bez). 8/10 ()

filmmovier

Je to neskutečná kravina, ale je to ohromně vtipný!!! Hrozně moc zajímavá věc, ujeťárna největší, ale na zkrácení času bezva. Star Wars na South Park způsob...Jako můžu to doporučit. 80%. ()

hroubek

Jak by řekla hlavní postava seriálu kapitán Jay: Nice. Deep Space 69 jsem si pustil ze zvědavosti, a i přes obyčejnější animaci a pubertální humor mě to hodně moc sedlo. Většina vtipu se týká sexu, Jayova penisu, klácení mezigalaktický stvoření ženského pohlaví a znovu vtipů o Jayově penisu. Jo zapomněl jsem zmínit stovky narážek na různé filmy a seriály od Star Wars, Star Trek, Blade Runner, The Social Network přes Pokemony, televizní seriály až k citování některých konkrétních scén z filmů. Deep Space 69 je sice jednoduchý, ale to více vtipnější. ()