Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

Pepinec

Tak já jsem hlavně rád, že nepustili nic z mojí filmotéky. Na světě se dějou sice horší věci, než že se kámoši dozvěděj, s jakou kočkou se to vlastně pelešíte, ale ono cizímu neštěstí se přece jenom směje snadněji. A že to nebyla zrovna nejlepší sex tape, co jsem kdy viděl? Kdo umí sex kromě okecávání taky i dělat ví, že pokaždý se to prostě podle představ nepovede. Takže si zatlačte kecy zpátky do huběnky, vylovte ze skříně kameru a ukažte, co umíte vy. Jo abych nezapomněl - potřebujete k tomu ženskou. Až seženete někoho, kdo je aspoň z polovičky tak povedenej jako Cameron, pošlete mi kopii. Poroučím se. (Ashburton, NZ) ()

playboxguest

Plusové body prostě za to, že mám ráda porno a vítám kdejakou bejkárnu, která se k žánru vztahuje (z komedií Sexbomba od vedle, Don Jon, Ženy v nesnázích, Elektra Luxx - všecky lepší než Sex tape, ale co...). Překvapivě jsem přežila i ústřední duo a to na mě Segel odjakživa působí jako nesympatický slizoun (nejvíc snad v Bad teacher). Nenáročná, nepřekvapivá záležitost, která mi ale nepřišla zdaleka tak trapná jak tu z některých komentů vyznívá, nebo jako jiné komedie podobného standardu. Prostě pohoda na odreagování. I přesto, že mezi webovými porno giganty nebyl zmíněn můj oblíbený PornHub, zaokrohluji nahoru. 50% ()

vteco

Klasický nešvar šílených amerických komedií v podobě mizivého počtu kvalitnějších vtípků postihl i Sex Tape, a to ve velkém stylu. Ani poměrně oblíbená dvojice hlavních představitelů zrovna nezazářila a podobné herecké výkony by opravdu pasovaly spíše jen do porno filmů. Najde se i pár světlých momentů či nápadů, ale vše je opět sesunuto blíže k odpadu kvůli postupně více a více otravným reklamám na produkty či porno stránky. /25%/ ()

kingik

Z Annie a Jaye jsou groteskní porno štvanci. A může za to sex video, které šlo omylem do světa. Do té doby manželé žijící spořádaným životem si chtějí za každou cenu udržet mravní kodex a nedopustit, aby se choulostivá nahrávka dostala k očím a uším jejich přátel a Annina budoucího šéfa. Začíná boj s časem. Nahrávka by totiž v nepovolaných rukou mohla napáchat paseku. A už se tak (téměř) stalo. Syn jejich známých ji hodlá uploadovat na porno web a neštítí se ani vydírání. Zoufalý pár podnikne všechno proto, aby se divák nad jejich eskapádami bavil. Celkem neotřelý námět nepostrádá reálné prvky, včetně skutečně existujícího porno webu YouPorn, kam se nešťastníci vloupají. Než se tak stane, divák s nimi zažije nejeden trapas při nočním brázdění ulicemi a objížděným známých, které Jay obdaroval IPADy, do kterých jistá aplikace zkopírovala nežádoucí obsah, v tomto případě domácí porno nahrávku. Cameron Diaz a Jason Segel jsou dobrá komediální dvojka, které to šlape a podle potřeby se vzájemně uměli doplnit. Segel se, mimo jiné, podílel na scénáři i produkci. Vlažnější rozjezd filmu nevadí. Divák se pozvolna seznamuje s dvojicí, pro níž je sex prioritou, a která po létech společného soužití a dvou dětech najednou cítí, že jejich milostný život by potřeboval nějak výrazně okořenit. A tak vzniklo porno video. Po třiceti minutách film nabere slušné až bláznivé tempo. S komediálními gagy je to trochu složitější. Dají se totiž z diváckého pohledu brát hned ve dvou rovinách. V té první se dá film pojmout čistě jako groteskní komedie, ve které dva lidé dělají bláznivé věci, aby se zkrátka vysekali ze šlamastyky, kterou si nadrobili. Druhá rovina však pro mě fungovala zajímavěji. Gagy, které nastalou situaci doprovázely, není vůbec nutné brát jako něco, co by mělo diváka nutně pobavit. Problém, do kterého se dvojice dostala, totiž vyznívá nejednou celkem reálným a seriozním rozměrem a to, co se kolem něj děje, nemusí být vtipný gag, ale jen důsledek, který byl z nastalé prekérní situace přirozeně vyvozen. Gag je v tomto případě něco navíc, co vážný problém zlehčuje, a celá nastalá situace vlastně není vůbec komediální, ale naopak dramatická, protože manželům jde o to, aby se na druhý den probudili a neměli z ostudy kabát. Takže čím méně jsem bral film jako komedii, o to víc jsem se bavil. A dost možná, že to tak zamýšleli i samotní tvůrci. Nevidím na situaci manželů nic tak nereálného a klidně by se takový trapas mohl (za určitých okolností) stát i v reálu, i když film je pro jistotu v záhlaví titulek opatřen obvyklým tvrzením, že "příběh je smyšlený". Je fakt, že těch opravdu dobrých gagů zase film až tolik neobsahuje. Mě bavily reakce malérem stižené dvojky, jejich krajní řešení a víra, že to bude zase všechno ok. Film vrcholí výše zmíněním vloupáním do porno serveru, jehož majitele si zahrál odpovídajícím způsobem Jack Black. Například v tomto závěrečném úseku už gagy úplně vymizely. Tvůrcům, a to se na scénáři podílely tři osoby, přece jen rozjetý film nevydržel s plnou parou až do konce. Jasně, Jack Black byl fajn a rozhodně postava, kterou hrál, nebyl milý a přátelský chlapík. Tady film mohl přidat na extrému. Určitě by to nebylo na škodu. Závěr filmu mohl být určitě nápaditější. Na přetřes se v něm dostane i inkriminované video, které moc kvality nepobralo, vypadalo nanicovatě a výsledný dojem zhoršila i jeho nulová explicitnost. V celém filmu je maximálně záběr na holý zadek Cameron Diaz, pro níž je tahle role zřejmě na "stará kolena" nejnestydatější v její bohaté kariéře. Jasně, určitě se ve filmu mnohé dalo vylepšit, ale v globálu se jedná o osvěžující noční jízdu, která se dá brát z více (komediálních) úhlů. A s vulgaritou si tenhle film poradil decentně vkusně. Jake Kasdan choulostivé téma natočil neotřelým způsobem a vyhnul se laciné podbízivosti, což jsem nečekal. 80% () (menej) (viac)

Frajer42

Stáhl jsem si verzi, kterou nějaký nadšenec natočil v kině, protože u komedie na dokonalý 1080p obraz sere pes. Bylo na první pohled poznat, že chlapec už má s podobným pirátstvím hromadu zkušeností a obraz byl více než dostačující. Bohužel, z kina byl i zvuk. Zvuk byl taky dobrý, ale bylo slyšet i hromadu neustále se smějících retardů, což mi hodně vadilo. Smáli se i v situacích, které nebyly absolutně vtipné. Každopádně, pár situací, kdy jsem rozpohyboval bránici já, tam rozhodně bylo. Nebylo jich mnoho, ale na základě zdejších kritických komentářů jsem očekával skutečně nejhorší a vůbec by mě nenapadlo, že se párkrát usměji. V další řadě mě extrémně iritovalo, že jsem si prakticky celou stopáž připadal, jak někde v jablečném sadu. Cameron Diaz je sexy čtyřicátnice, která se neustále pokouší hrát někoho mnohem mladšího. Tady jí to docela seklo. Segela nemám rád. Děj je jednoduchý. Asi polovina filmu je o páření a druhá polovina o napravování škod vzniklých pářením. Čekal jsem rozhodně větší průser. Koukat se na to dalo. Lepší 2 *. ()

Dzeyna

Po delší době opravdu skvělá komedie. Smála jsem se téměř celou dobu. Podle mě je to sice takový mišmaš všech možných snímků, ale stojí za to. Cameron i Jason jsou skvělí herci a tady se do svých rolí vžili opravdu výborně. Nemohu jinak, než doporučit. ()

Kothy

To byla ale blbost. Nechápu, jak může taková blbost, jako je uniklá nahrávka se sexem vystačit jako zápletka pro celý film. I ten způsob získávání těch Ipadů byl pěkně stupidní. Popravdě jsem se u filmu ani nezasmál. I když pár překvapivých momentů tam bylo. A jaké z toho plyne ponaučení? Cloud je zrádná věc... Jack Black tam měl dobrý štěk. A Cameron Diaz je pořád kus. :) "Odkud jste, z Hustleru?" :D Taky to funguje jako pěkná reklama na Youporn. ()

silentname odpad!

Tento film je jednoducho povedané totálny výplach mozgu, kde po dopozeraní som nadobudol obavu, či som neosprostel. Hrozná komédia, hrozný výber hercov do scenára, ktorý nie je dobrý dokopy na nič a nekonečné množství product placementu, že to bolo nervy drásajúce. Sledovanie tohoto filmu úprimne bolelo. ()

eLeR

Však nechcela som toho veľa, len trošku vypnúť a pobaviť sa ... ale to som si mala vybrať úplne iný film. Otras. ()

klerik

KOPAČKY už Segel asi neprekoná. Ale ani Sex Tape nie je až taká zlá vec. Na to, že ide o film bez skutočného príbehu (rieši sa len jedna situácia), je to celkom zábava. Trošku slabšia ako pri SUSEDOCH NA ODSTREL, ale opäť práve preto, že ide o nejaké to pososlvto o manželstve, má film niečo do seba aj napriek infantilnej zápletke... ()

SeBig

Párkrát jsem se zasmál, hlavně když byly u toho týpka co tam pouštel ten rap a šnupal kokajn, jinak nic extra to zas neni to platí na film i na Cameron Diaz.. mohli tam dát aspon nějakou víc sexy nebo aspon sexy herečku. ()

korbitch22

Desítky americkej a patetickejch sraček tady maj mnohem větší hodnocení a vy opět takovou pohodovku vodmrdáte na 47%, to už si vážně děláte snad prdel.Začátek mě nijak zvlášť neoslovil, ale příjemně to ubíhalo a to dokonce i přes fakt, že nemám rád ani Segela, ani Diazovou.Film schazuje pár dialogů a to hlavně to blití o lásce na konci a ten malej mrož co je vydírá, ale ta pasáž v baráku Roba Lowa...to je masakr.Strašně dlouho jsem se tak nezasmál a to i přesto, že se mi příčí ubližování zvířatům, tak ten fajt s vlčákem byl prostě náhul a Rob Lowe byl úžasnej magor.Patetického kýče minimum a i když je to celý předvídatelný a klišovitý jako hrom, byla to sranda, která si 47% nezaslouží ani náhodou, to tady by spíš pár lidí zase potřebovalo pořádně nakopat do prdele.60%. ()

BMW12

Průměrná komedie s průměrným příběhem, kterou ale vytáhli nahoru herecké výkony Jasona Segela a Cameron Diaz. I přesto, že to je taková ohraná zápletka, tak jsem se bavil, chemie mezi Jasonem a Cameron prostě funguje. A to video na závěr fakt super :-D ()

Thomick

What the fuck is fappening?! Kéž by to podobně řešily i všechny ty celebrity. A kéž by si Hollywood konečně uvědomil, že Cameron Diaz ≠ herečka. (A už vůbec ne sexy herečka.) ()

eraserhead666

"Možná je úplně jedno, co si o nás budou ostatní lidé myslet." Musím přiznat, že jsem dostal více než jsem čekal. Míst je to docela zábavné. Přesto se pro mě Segel stává znakem slabosti filmu, takovým odpuzujícím prvkem. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že hraje pořád to samé, si s Cameron Diaz docela sedli, protože ona taky hraje pořád to samé (jenže u ní to alespoň vychází z ní, on se v tom jen marně plácá). překvapivě film zachraňuje právě Diaz, zábavný Rob Lowe, Slayer a kamarádský manželský pár. Kdo by ale věřil, že v jejich situaci zvládnout natočit tříhodinové porno? 2.5* ()

claudel

Lepší a vtipnější než Sousedi, ale žádná sláva. Začátek zábavný, pak už je to směsice trochu povedených, téměře nepovedených a nepovedených scén, z nichž některé jsou nadbytečně dlouhé. Dalo se na to dívat, když ještě srovnám se Sousedy, tak pár Segel-Diaz je mnohem přirozenější a uvěřitelnější než Rogen-Byrne. Sečteno a podtrženo, letos mi chybí kvalitní komedie typu Millerovi na tripu. Američani, běžte se poučit do Francie a Německa, jak se točí vtipné komedie. ()

luka4615 odpad!

Jak v jedné větě popsat tento film? Olbřímí reklama na produkty značky Apple s vyhořelou "herečkou" Cameron Diaz která už očividně ztratila i poslední špetku soudnosti, totálně trapné gagy a vtipy o ničem a v neposlední řadě naprosté nepochopení nad účastí herce Jasona Segela, který jen křečovitě omílá své grimasy a pózy tak dobře známé z HIMYM. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy litoval tak moc toho času který jsem vynaložil na sledování nějakého filmu. Naprosto zbytečná, nudná a trapná záležitost, která snad potěší jen ty, kteří nemají ani páru o tom co je to kvalitní komedie, a těch posledních pár fanoušků "herečky" Cameron Diaz. PS: Ne vážně, měla by s tím "herectvím" už seknout. ()

Morholt odpad!

Nekoukatelná kecací oplzlost, kterou do kanálu vydatně pomáhí neuvěřitelně špatná Cameron Diaz. Jeden z adeptů na Zlatou malinu hned v několika kategoriích. ()