Bohovia sa museli zblázniť II

• Česko Bohové musejí být šílení 2 (viac)
Južná Afrika / Botswana / USA, 1989, 98 min

V  púšti  Kalahari  sa   opäť  dejú  čudné  veci. Pokojný  život  a  kolobeh   prírody  je  narušený  vpádom  pašerákov  slonoviny,  stratenou  a  blúdiacou  americkou  advokátkou,  jej  sprievodcom a  tiež   dvoma vojakmi, ktorí  si  tu  usporiadali súkromnú  vojnu. V príbehu láskavej komédie sú však  nakoniec  všetci  privedení na  správnu  cestu za  pomoci  domorodého  hrdinu Xixa, ktorého pátranie  po  stratených  deťoch sa končí  záverečným  šťastným  objatím. (TV Markíza)

Heavyman

"Pane černoch poujčíte mi to kolo?"........"NE!" Habana čaujááá habana čaujá hijáhijáhej. To je tak skvěla strašná kravina. ()

MickeyStuma

Druhé volné pokračování s horké Afriky je stejně tak zábavné jako předchozí snímek. Kromě Křováku tu jsou však jiné postavy, ale na kvalitě to pranic neubylo. Gagy ve formě grotesky opět fungují a snímek baví celou stopáž. Opět se tu vyskytují dvě dějové linky. Ty o Křovácích pochopitelně v polo dokumentárním stylu. Tentokrát dojímají děti, které se setkají s nákladním autem nikdy neviděným. Vše opět šlape jak má, udržuje tempo a drží pohromadě. I tento snímek se povedl a dokáže rozesmát i dnes. ()

BeranSon

Zábava zase tolik nepoklesla, co mi více vadilo, byla jiná neméně jednoduchá, zápletka. Vedle toho byly postavy, ty se nevyrovnali těm předchozím. -6/10- ()

pepa3rd

Ani nevím proč, ale dvojka se mi z nějakého důvodu líbí dokonce víc, než jednička. Vybavuju si spoustu scén a i teď se u toho v duchu usmívám. ()

foundation

Paradoxne to je u mna presne naopak. Druhy diel serie sa mi zdal kvalitnejsi, vtipnejsi a celkovo lepsi ako diel prvy. V tomto pripade ojedinele trapne vtipky sa daju prepacit pretoze ich s prehladom valcuju sceny s ktorych som vazne nemohol. Dost dobra komedia ktora samozrejme nie je zalozena na slovnom humore ale na vybornej situacnej komike. ()

Kadas97

V podstate to isté ako prvý diel, s tým rozdielom, že už človek vie čo môže čakať. Najviac ma asi pobavila scénka s tým rosomákom ako prenásledoval toho zoológa. 7 z 10 ()

dakarin

...jednička byla hold jenom jedna :-( Zde máme další tuctovou ztřeštěnou komedii, ani trochu to není jen tak natočit něco "přirozeně hřejivého", to není každý den ;-) ()

tranquill

"To je hyena, ta se směje vždycky blbě..." Tentokrát jsem se bavil skvěle. Pokračování je dobrodružnější a vtipnější. Spokojenost. "Pane křovák, pospěšte si!" ()

Razzor_82

"A je to v prdeli! Svěř něco ženský!" Xi a jeho druhé běhavé dobrodružství.  Slabší než jednička ale pořád dobře pobaví. 6/10 ()

Carreen

Teda já nevím, ale jestli se říká, že dvojky jsou většinou o dost horší než jedničky, tak podle mého názoru to u tohoto filmu rozhodně neplatí. Bavila jsem mnohem mnohem líp. ()

Agarwaen

Stejný humor jako v jedničce, podle mě se ještě zlepšil. U tohohle filmu se směju od začátku do konce pokaždé, když ho vidím. ()

Psycho.R

Dvojka se mi možná líbila ještě víc jak jednička, ale nemůžu říct, nebyl bych objektivní, protože jsem to viděl už hodněěěě dávno. ()