Bohovia sa museli zblázniť v Číne

• Česko Bohové se zbláznili i v Číně (viac)
všetky plagáty

Fingon

Zábavnější, než předchozí hongkongské dobrodružství, ovšem zábavnosti Crazy Safari (jakože trojka) to nedosahuje ani zdaleka.  Vtipná zvířata? No jasně, tahle dokonce mluví (nebo si to aspoň postava hraná N!xau představuje). N!xau samotný zde (nebo alespoň ve verzi, kterou jsem viděl), mluví naprosto šílenou angličtinou. Panda, želva, tlupa opic, zástupy útočících tygrů.  Samotná zápletka o maratonu přes Čínu je celkem o ničem a hongkongská skupina závodníků, kterou sledujeme a která si N!xau najala, je dost nezajímavá, ovšem některé scény opravdu stojí zato (arogantní mainland kungfu bojovníci a jejich zápas s hůlkami o sousto, případně ochránkyně výše zmíněné pandy, která se snaží skupince hongkongských gangsterů převlečených za šejky (to byste neřekli, jak podobně zní allahu akbar a amida Buddha) zabránit v únosu své chlupaté svěřenkyně a její zápas s přesilou taky stojí za to. Opět dojde na parodii Bruce Leeho (tentokrát bez doprovodných filmových ukázek, zato ale zazní melodie (z) Wong Fei-Hunga. Za mně 60%, ale znovu podotýkám, viděl jsem to v čínské verzi s anglickými titulky. ()

AxelWers odpad!

Film som videl len raz a dávno, ale pamätám, že som sa strašne nudil. Ten humor, ktorý bol nenásilne založený na nevinných situáciach v jednotke a dvojke, tu v tomto filme akosi nebolo vidieť ani cítiť, čím film nehorázne utrpel. Nezachránil to ani N!xau, ktorý sa v Číne objavil ani neviem ako a behal tam v nejakej súťaži, či čo to bolo. ()

gouryella odpad!

Tento film jen parazituje na uspesnem dvojim vyletu za osudy jednoho krovaka. Ten se sice opet v tomto filmu objevil, ale myslim si, ze chudak ani nevedel co poradne dela. ()

• Film nikdy nebyl uveden ve Spojených státech. (KucC)