Čtvrtá hvězda vypráví příběh mladého Štěpána (Václav Neužil), který získal místo jako druhý noční recepční v tříhvězdičkovém hotelu Meteor na periferii Prahy. Štěpána zajímá Pavlínka (Martha Issová), která zde pracuje jako denní recepční. Pavlínku ovšem nezajímá Štěpán, ale agresivní hotelový údržbář David (David Novotný), který se snaží uniknout vyčerpávajícímu erotickému zájmu své nadřízené, hotelové manažerky Terezy (Lenka Krobotová). Ta se kromě Davida snaží i o ziskání čtvrté hvězdy, jež by zvýšila prestiž a úroveň hotelu. Její snahy ovšem naráží na sobectví, pohodlnost, lenost a zištnost podřízených. Vysněná čtvrtá hvězda ze všech zaměstnanců hotelu zajímá nejméně bývalého manžela Terezy a ředitele hotelu Teodora (Martin Myšička). Jeho jediným zájmem je zdokonalit se v hraní čínské hry mahjong. Terezino úsilí maří osobní zájmy i dalších podřízených: ambiciózní a záludný kuchař Smutný (Jaroslav Plesl) dychtí po místu šéfkuchaře, melancholický šéfkuchař Tichý (Miroslav Krobot) bojuje s trvalými následky po úrazu, denní recepční František (Ivan Trojan) kšeftuje s podsvětím a paktuje se s nebezpečným zločincem Majorem (Pavel Šimčík), hotelová prostitutka Libuška (Klára Melíšková) trénuje oddíl mladších dorostenců lakrosu, hotelový taxikář Jindra (Marek Taclík) je asi gay se silným mateřským pudem a barmanka Jiřina (Simona Babčáková) má manko. (Česká televize)

Recenzie používateľa otík k tomuto seriálu (13)

Čtvrtá hvězda (2014)

Na začátku mi to přišlo hodně divné, ale díl od dílu jsem tomu přišel nachuť. Občas opravdu neskutečně vtipné scény, občas trapné, ale celkově rozhodně povedené. ()

Kytara (2014) (E01)

Tak nám to hezky začalo. Štěpán přichází do hotelu žádat o místo recepčního na pozvání svého strejdy Františka, který okrádá za pomoci svého hluchoněmého kamaráda místní hosty. Údržbář David chodí s recepční Pavlínkou a manažerka Tereza všechny buzeruje včetně svého nadřízeného - ředitele Theodora, svého bývalého manžela. A ještě je tu barmanka Jiřina s taxikářem Jindrou a pánové Tichý a Smutný, kteří vládnou kuchyni. A jeden vedle druhého jsou postavičky jako lusk. Tohle nemůže být špatný seriál! Zatím pobavil především Trojan jako neskutečný debil František. ()

Transformace (2014) (E02)

Opět díl, který baví spíše v jednotlivostech než celku. Příběh s vozíčkářem není moc zábavný, ale má očekávané vyústění. Údržbář se zaplétá s šéfkou hotelu, opravuje polský výtah, chystají se změny kvůli získání čtvrté hvězdy. Zábavné, ale ne k popukání. ()

Zlatý důl (2014) (E03)

Recepční Štěpán dostane od ředitele notes s všemožnými kontakty. Jenže už několik let si na tento tajemný deníček brousí zuby František. A aby ho dostal, neštítí se použít svého známého hluchoněmého k tomu, aby Štěpána okradl. Zároveň údržbář David dokončí instalaci fitka a pořádně vyzkouší neschopnost místnosti větrat při sexu se šéfkou Terezou. Jenže má z toho špatný pocit, neb chodí s druhou recepční, Pavlínkou. Určitě zábavnější díl než druhý především díky výtečnému Trojanovi. ()

Nina (2014) (E04)

Tohle byl opravdu slabý díl. Děj se točí kolem kuchařů Smutného a Tichého, kde jeden ztratil chuť a druhý neumí vařit. Štěpán chce pozvat Pavlínku na rande, ale celé se mu to tak nějak vymkne z rukou. David je nasraný, protože Sparta prohrála. A to je asi tak vše. Průměr. ()

Uran (2014) (E05)

Na scénu přichází Uran, chlápek praštěný jak kopyto, s dozimetrem na krku a nateklými uzlinami někde tam. Do toho David věší záclony, aby už nemusel spát se šéfovou a svěří se s tím Štěpánovi, který to napíše Pavlínce na facebooku. Ta si to zatím ale nepřečetla. Místní děva lehkých mravů Libuška začíná kroužit kolem Urana. Podařený a hlavně vtipný díl především díky Uranovi Radka Holuba. ()

Zítra točím v Aši (2014) (E06)

Zatím suverénně nejvtipnější díl o natáčení porna v hotelu. Trojan s Krobotovou naprosto špičkoví. Tomuto dílu není co vytknout. ()

Zásek (2014) (E07)

Moc podařený díl. Do hotelu zavítá parta fanoušku skotského fotbalového týmu Celtic Glasgow, aby podpořila svůj tým v odvetě na pražské Spartě. David jako Sparťan se dostane do křížku s jedním z fanoušků Celtiku, aby následně se s ním skamarádil. Pavlínka uvízne ve výtahu se Štěpánem a pozná, co nosí pod skotskou sukní. Mezitím tak nějak proplouvá František a kuchař Smutný. K dokonalosti tu ještě chybí druhý kuchař Tichý a oba vedoucí manažeři, kteří si však na konci přeci jen zahrají. ()

Vyhazov (2014) (E08)

Veškerou pozornost v tomto díle na sebe strhává František, který se snaží bez ostychu ukrást maso z kuchyňského mražáku. Osloví své hluchoněmého hromotluckého kámoše, jenže neví, že Sladký se Smutným se na něj nachystali. Do toho prostitutka Libuška řeší svou smlouvu, aby mohla spát se svým chlapem. Hodně dobrý díl včetně závěrečné pointy. Velmi povedený díl. ()

Zázrak (2014) (E09)

František má zásadní problém - zjevuje se mu jeho mrtvý hluchoněmý kámoš, který umrzl v hotelu v mražáku při zpackané krádeži masa. Druhý problém má Štěpán - přijela jeho maminka a chce vidět jeho dívku. Pavlínka mu ji sice zahraje, ale pořádně se přitom nažváchá a následně se s ním vyspí. František poznává dvojče svého mrtvého kamaráda a zároveň se snaží o nápravu svého činu tím, že chodí do kostela a ke zpovědi. Další z těch lepších dílů, které se musí fanouškům seriálu líbit. ()

Ochránce smečky (2014) (E10)

Nastal větší prostor pro Novotného a Taclíka, aby se ukázali ve svých rolích. Je třeba mladého synátora naučit bojovat a tak se pustí písnička z Rockyho a jde se na to. František se snaží žít lepší život, ale jeho minulost ho dostihne v podobě přepadení hotelu. Ještě že odvaha nechybí ani jemu, ani Štěpánovi, ani Jindřichovi. Další z řady podařených dílů. ()

Hodina H. (2014) (E11)

Průser je na světě - mladý Hong, syn majitele hotelu přijíždí z Číny na "dovolenou" a jeho jediným přáním jsou ženy, sex a rokenrol. A protože Tereza potřebuje vany, mladík má prachy. A tak je načase povolat do služby nějaké ty děvky. Co na to ovšem tata Hong, když přijede do Prahy? To bude až v dalším díle. Jdeme do finále a i když se za břicho nepopadám, velmi se bavím. ()

Třináct sirotků (2014) (E12)

Hezký závěr povedeného seriálu. Čtvrtá hvězda je obdržena, co se dalo spárovat se spárovalo a k tomu Smutný se sechcal. Ano, je to osobité, ale vtipně jedlé. Hezký počin ČT a Dejvického divadla. Díky, parto! ()

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz