O místo nočního recepčního v hotelu Meteor se uchází melancholický kytarista Štěpán. Jeho strýc František, který zde pracuje, mu práci zprostředkuje. František vede dvojí život: oficiálně je zkušený hotelový recepční, neoficiálně s hluchým zlodějem Majorem okrádají hotelové hosty. Nezkušeného Štěpána se pokusí využít jako zástěrku pro svoje nekalé rejdy. (Česká televize)

mortak

Slunce, seno, jahody po dejvicku, aneb další pravidelná várka jednorozměrných mužských buranů, ať už hodných, či hajzlovitých, a ženských fůrií a femme fatalovských mrch. Kolečko má vcelku jednoduchý mustr na své "lůzry", které švihá jako Baťa cvičky. A zdá se, že Čtvrtá hvězda nebude výjimkou. ()

fabecc1222

Klasický rozjezdový díl. Postupně se představují jednotlivé postavy, příběh ani zatím neni moc naznačen. O čtvrté hvězdě se tu třeba vůbec nemluví. Náznak geniálnosti některých dalších dílů už se tu představuje v podobě výtahu či scén se zahraničními hosty. Postavy jsou nesmírně přepálené kreatury ve stylu Okresního přeboru, ale to jsme tu přece všichni čekali a těšili se na to :). ()

Necrotongue

První epizoda měla pomalejší rozjezd, beru ji tak, že nás měla hlavně seznámit s hotelem a s personálem. Nepřinesla sice smršť humoru, ale obsazení už lepší být nemohlo, takže vidím v dalších epizodách naději na výbornou zábavu, proto je mé hodnocení hlavně projevem důvěry. ()

otík

Tak nám to hezky začalo. Štěpán přichází do hotelu žádat o místo recepčního na pozvání svého strejdy Františka, který okrádá za pomoci svého hluchoněmého kamaráda místní hosty. Údržbář David chodí s recepční Pavlínkou a manažerka Tereza všechny buzeruje včetně svého nadřízeného - ředitele Theodora, svého bývalého manžela. A ještě je tu barmanka Jiřina s taxikářem Jindrou a pánové Tichý a Smutný, kteří vládnou kuchyni. A jeden vedle druhého jsou postavičky jako lusk. Tohle nemůže být špatný seriál! Zatím pobavil především Trojan jako neskutečný debil František. ()

Jara.Cimrman.jr

"Pan ředitel ten tě přijal hlavně proto, aby mě nasral." První pracovní den anglicky mluvícího houmlesáka Štěpána mě sice příliš nepobavil, ale své světlé chvilky to mělo. Zejména "rozhovor" managementu s čínskými majiteli byl vynikající, Major skvěle zaválel na kytaru a pan ředitel mne okouzlil svou úžasnou flegmatičností. To bych snad i já mohl být ředitelem hotelu, což mě rozhodně nutí dívat se dál. ()

• Na konci epizody hraje „Pražákům těm je tu hej“ od Pražského Výběru. (Duoscop)