Tereza je vyhozena z hotelu, protože objednala nezletilému synovi majitele hotelu prostitutky. Ředitel Theodor zjistí, že majitelé hotelu o žádnou čtvrtou hvězdu nestojí. Když vidí zklamanou a poníženou Terezu, rozhodne se doposud apatický Theodor v jejím usilování pokračovat. Jak pro svoji bývalou ženu získat vytouženou čtvrtou hvězdu? Bude muset sehrát nejdůležitější partii mahjongu, kterou kdy hrál... (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Jsi zamindrákovanej honibrk. Podle mejch pravidel bych teď měl vstát a rozkopat ti držku a koule. Nejdřív koule, abych viděl, jak se ti držka zkřiví bolestí." Pád morálně silného chlapa Davida z invalidního vozíku byl famózní, zakončení jeho tenisového mače s Pavlínkou taky a co se týká toho legendárního utkání v mahjongu, tak při něm jsem stál vedle personálu a pusu mám otevřenou ještě nyní. To bylo útoků, fines, klamání očima ... no prostě taky nerozumím tomu, co se tam mezi těmi kostičkami stalo, ale dost mě to bavilo. ()

Necrotongue

Výborné zakončení celého seriálu. Proběhl téměř vražedný tenisový zápas, který David zakončil procítěnou figurou z Paso doble, jeho následný útočný nájezd na invalidním vozíku mě málem stál bránici. Říďa s přehledem složil svých Třináct sirotků, čímž bylo cti učiněno zadost a Terezina proměna byla dokonalá. ()

Honzíno

Krása. Parádí zakončení. Ředitel hotelu dostal v posledních dvou dílech hodně prostoru a Martin Myšička naplno mohl ukázat svůj um, který v něm bezpochyby je. Famózní seriál s krásnou poslední předtitulkovou scénou. Potvrzuji a opakuji se: je mi velmi líto, že Čtvrtá hvězda nemá o pár dílů víc. Nebojím se napsati, že to bude za pár let klasika. ()

IvcaSammet

Závěru seriálu jsem se trochu obávala, nakonec ale nezklamal a naopak potěšil. Humor sice zase trochu zeslábl, naopak ale vtipných scén bylo dost. Poslední epizoda sice má pár "mušek", ale ve finále uzavřela seriál vcelku slušně. Vlastně bych se ani nebránila další řadě, pokud by se vedla ve stejném tónu jako doposud. ()

fabecc1222

"Vidím, co děláte rukama na klávesnici, a slyším zvuky z počítače". Nejosudovější partička Mahjongu v TV historii nastupuje na scénu a výsledných třináct sirotků přináší onu očekávanou čtvrtou hvězdu. Scéna pěkně propojuje všechny postavy, které se v seriálu objevili, a v jedinečné příležitosti se tak objevují všichni společně v jedné scéně. Výborná je taky závěrečná scéna, která ukazuje nový směr hotelu. Smutný jako šéf je TOP. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)