Do hotelu přijede mladý Wu, syn čínských majitelů hotelu. Neotesaný nezletilý spratek si přijel do Prahy prožít zasvěcující erotické dobrodružství. Vedení hotelu řeší morální dilema, zda mu jeho přání mohou splnit. Manažerka Tereza je blízko svému cíli získat pro hotel Meteor čtvrtou hvězdu. Stačí jen do pokojů ve třetím patře nainstalovat vany. K jejich koupi jí chybí pár desítek tisíc v rozpočtu a rozhazovačný Wu disponuje zlatou kreditní kartou. (Česká televize)

Necrotongue

Šéfkuchaři Tichému se vrátila chuť i funkce a jeho sebevědomí narostlo dostatečně na to, aby se dokázal domluvit i s Marťanem, takže nějaký Číňan pro něj nemůže být problém. Proběhl i brutální ženský souboj s neobvyklým výsledkem a František dokáže sehnat úplně všechno. Paráda! ()

Jara.Cimrman.jr

"Jakej je kompromis mezi kurvou a zoologickou?" Tak to mne taky zajímalo, ale pan ředitel měl v těchto zásadních věcech naštěstí jasno. Taky mě dost pobavilo ředitelovo svěření se svými úspěchy, ultrasparťanův pláč nad ukradenými kinder hrošíky, policistovy pomočené botky a samozřejmě geniální lingvista Tichý: sajrajt, wasser, mydli mydli. Jinak ovšem nikoho, ale opravdu nikoho na světě nemám rád jako Spartu, takže si myslím, že Meteoru ty čtyři hvězdy tentokrát stačí. ()

fabecc1222

"Midly, Midly; Sajrajt..." Tichýho přesvědčovací metody fungují 100%, jak na syna, tak na bránice diváka. Ženský souboj nezklame nikdy a nikde :) :) Musím říct, že jindy mě M. Issová vůbec nebere, ale v tomhle seriálu je dost sexy :). Podobně, jako u ostatních seriálu K+P, tak i tady se jedná o první část finále a "pokračování příště". ()

otík

Průser je na světě - mladý Hong, syn majitele hotelu přijíždí z Číny na "dovolenou" a jeho jediným přáním jsou ženy, sex a rokenrol. A protože Tereza potřebuje vany, mladík má prachy. A tak je načase povolat do služby nějaké ty děvky. Co na to ovšem tata Hong, když přijede do Prahy? To bude až v dalším díle. Jdeme do finále a i když se za břicho nepopadám, velmi se bavím. ()

Honzíno

Kolečko s Prušinovským klasicky gradují finále a tohle předfinále je opravdu šťavnaté. K tomu nad nimi dohlíží stará škola Krobot, který má smysl pro zemitost a dochází k utahování otěží. To samé jsme viděli pár let na to v Mostu (včetně Cliffhangeru), ale přece jen je to jiné. Bomba. ()

• Na záchodě ve sparťanské hospodě visí plakát Evy a Vaška. (Duoscop)