Barmanka Jiřina je svobodná matka. S výchovou syna jí pomáhá kamarád, homosexuální taxikář Jindra. Jiřina touží po muži, a proto odpoví na inzerát v novinách. Přípravu schůzky „naslepo" s ní prožívají i ostatní zaměstnanci hotelu. Na schůzku přijde potrhlý muž jménem Uran, který všechny, včetně Jiřiny, šokuje. Nakonec se však pro něj přeci jen najde jedno otevřené srdce... (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Buď pokojský pověsej záclony a budu s tebou spát, nebo je pověsím já a spát s tebou nebudu." Nejsem takovej sparťanskej chlapák, abych dokázal dokázal věšet záclony, ale zase nechci, aby si o mně někdo myslel, že jsem slávistickej ublíženej chudáček, takže chodím alespoň s dozimetrem na krku. A přitom musím konstatovat, že tohle byla pětihvězdová Čtvrtá hvězda, protože mě bavilo všechno od Honimíra, přes chlapáckého Davího až po excelentního Urana. Takže připravte mi mléko s jódem, romantický film Proč? na večer a já vám ukážu své jemně nateklé uzliny ve slabinách. ()

Necrotongue

Vnitřní boj údržbáře Davida se sebou samým mohl s úspěchem soupeřit se Shakespearovým Hamletem a jeho slavnou větou: "Být, či nebýt?". Bavil jsem se fakt výborně a ještě mi Uran připomněl, že bych měl mít doma pro všechny případy vždy mléko a nějaký ten jód. ()

fabecc1222

Tady už se jede na plný otáčky. Uran to rozbalí na 100% a sype jednu hlášku za druhou. Brutální scény v kuchyni ("To jsem si kvůli němu udělala na hlavě - To je strašný") nebo na recepci ("Zatni svaly"). ()

otík

Na scénu přichází Uran, chlápek praštěný jak kopyto, s dozimetrem na krku a nateklými uzlinami někde tam. Do toho David věší záclony, aby už nemusel spát se šéfovou a svěří se s tím Štěpánovi, který to napíše Pavlínce na facebooku. Ta si to zatím ale nepřečetla. Místní děva lehkých mravů Libuška začíná kroužit kolem Urana. Podařený a hlavně vtipný díl především díky Uranovi Radka Holuba. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)