Slovenský režisér má za úkol natočit v hotelu propagační pornosnímek. Všechno jde podle plánu, dokud kuchař Smutný neotráví dvojici maďarských pornoherců prošlým smaženým sýrem. Podaří se dvojici nahradit někým z ansámblu hotelu a kdo to bude? (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Pojď na mě, ty horníku." Točení porna s Terezou a Františkem postrádalo všechny umělecké kvality, které mohlo obsahovat, ale totálně mě umlátilo kamerou připevněnou na přilbě. To byl prostě komediální masakr, kterému se nevyrovnala ani pornominulost pana ředitele ani Tichého "vášeň", což byly další dvě pozitiva této epizody. A nyní mne nerušte, neboť si jdu totiž pustit Pastýře a jeho ovečky 3 a to bude teprve nářez. Bééé! ()

fabecc1222

Tenhle díl už je naprostý nářez, a za mě nejlepší ze seriálu. Scéna točení porna je určitě komediálním vrcholem seriálu ("Co to je za horníčka?".... "Vyser se na toho jelena".... "Bylas? - To víš, že jo"). "Mě je 42 - Je ti 47 - Ale vypadám na 42 - Vypadáš na 60". Absurdní řešení opravy sekaček, a jeho vyvrcholení, TOP. ()

Necrotongue

No co? Tereza si za to může sama, Smutný jí přece hlásil, že sýr už zrál přespříliš. Porno scéna mezi Lenkou Krobotovou a Ivanem Trojanem mě rozsekala nadrobno a přinesla výbornou radu případným amatérským filmařům, aby zůstali za všech okolností soustředěni na to, co je opravdu důležité, protože jinak jelen. ()

Cesty timem

Přemýšlím, jestli ten název není nějaký "poslechový" dvojsmysl, což by pro mne při nabušenosti seriálu těmi všemi nápady nebylo překvapením. Tak co třeba "Zítra točím vaši!" ... Takže bacha ať vaši při něčem nenatočí! .... Tady mi opět poněkud přetejká hodnocení 5* .... Po skouknutí celého je toto nejlepší díl, který jsem si dal několikrát. Nejde o to, že je to kolem porna, jde o jelena tyyvole! :-) a také číslo 5 žije a jde o horníčka, prostě jde o humor tyyvoolee! :-)) Trojan super, ale i jiní, prostě celkově! ()

ANTYCHRYST

Tenhle díl se svou porno scénkou mě dohnal k slzám :) :) :) :) tvl.... Trojan je nejvíc.. :) :) tak za talíř..:) po tom neskutečně vtipném heroickém sexuálním výkonu... prej byla si???? To neneeeeee...:) :) Celej díl jsem se řezal a pornoscenka to je Třešinka na dortu..:) :) skvělej díl...dlouho jsem se takhle nezasmal. ()

• Při postelové scéně hraje „Láska drž ma nad hladinou“ od Tublatanky. (Duoscop)