Príležitostná zlatníčka je zavraždená pre pár zlatých retiazok. (RTVS)

quokam

Konecne. Konecne dil, ktery se plne vyrovnal latce nasazene predchozima radama. Mozna dilu prospelo posazeni Loje na lavicku nahradniku. Jenom vytka, ze postava Bockovy stale prvoplanove vypada jako mesic pred psychickym zhroucenim. A na to, ze vedl svuj prvni pripad, dostal Korejs mene prostoru, nez by si zaslouzil. Jinak chvalim E. Maximovou. Za mne konecnych 80 proc. ()

tata22

Režisérsky, scénáristicky i herecky perfektní. Bohužel i věřitelný. Nemám drogy rád a nerad se dívám na to kam až člověka zavedou. Proto se mi na to nedívalo moc dobře. Musím říci, že Barbora to hraje skvěle ale někdy se na ní dívat mi až bolí jak moc je hubená... ()

martasekm

Tak tohle byla jízda. Pro mě rozhodně jeden z nejsilnějších dílů ze všech tří sérií. Případ se vyvíjel nepředvídatelně a napjatý jsem byl snad po celou epizodu. Každý z vyšetřovatelů si odmakal svůj díl, atmosféra po celou dobu neskutečně mrazivá, rozuzlení překvapivé. Ústřední dvojice Adéla a Korejs funguje luxusně - zkušený vyšetřovatel po boku empatické, "nezkažené" vyšetřovatelky. Na to, jaký byl Korejs v minulosti podrazák, se k Adéle chová překvapivě s respektem a bylo příjemné se koukat na to, jak spolupracují. Osobní linka Adély mi ze začátku přišla trochu moc protlačovaná, ale na konci i to začalo dávat smysl. Za mě jasných 5* ()

Brukev

První díl třetí řady, který mi pocitově začíná připomínat řady předchozí. Přemýšlel jsem proč a je to asi tím, jak je tenhle díl smutný. Holt jak se někde objeví malé dítě, člověk si ty zničené životy bere víc. Tohle jsem totiž měl u první řady i u pár dílů z dvojky - uvědomoval jsem si tam daleko víc tu tragédii vraždy, což mi ve trojce od začátku docela chybí. Ad postavy: já s Lojem a Bočkovou nemám sebemenší problém. Jako postavy je naprosto akceptuji. Mám u PČR dost známých na to, abych věděl, že i na kriminálce dělají křehké holky, nebo chlapi, kteří jsou na první pohled nemluvní. I herci mi nevadí. Co mi naopak vadí: Blažek: ta tenze vůči Netíkovi je tam dost prvoplánově umělá, není nutné tak tlačit na pilu, abychom viděli, jak ho neuznává, blabla,... Vladyka: Jarjar, Oslík a podobní ťuňťové jsou možná zajímaví v dobrodružných filmech, kdy každá skupina hrdinů musí jednoho popletu mít, ale tady už z něj dělají fakt blbce kolikrát Vtipy ve stylu "tak to musíš být šťastnej, jo, to musí", případně "proč ženská před krámama vaří v pěti hrncích", já prostě nevím, je to tam takové křečovitě vsazené. Zatím hodnotím 7/10 ()