P!nk - Trouble

Réžia:

Sophie Muller

P!nk, Jeremy Renner

Nerd4Dreaming

Westernově laděný videoklip k písničce Trouble. Pink přijíždí do zapadlého městečka, oblečená jako štětka a dělá trable, všechny mlátí hlava nehlava. Jediný kdo proti ní obstojí je šerif Jeremy Renner, ale i ten má svoje slabiny... Přestože se jedná pouze o videoklip, je to hezká filmařina a obsah přesně vystihuje název. Na YouTube je bůh ví proč v ČR zablokovaný ale lze shlédnout zde: http://www.dailymotion.com/video/x1e9bo_pink-trouble_music#.UclbePlM-zw ()

ivishka

I přes dnešní přetechnizovanou hudbu je Pink jedna z mála, která dělá smysluplné songy i klipy a zakládá si na určité image. Kostýmky a srandy, které v jejich videoklipech rozhodně nepostrádám dělají její "značku" neokoukanou a jedinečnou. Škoda, že se nedozvíme kolik práce bylo za takovýmto klipem. ()

gegina31

Pink prostě klipy dělat umí.Tenhle je navíc vtipný a ještě k tomu skvělá píseň. V tomhle videoklipu jsem si poprvé všimla Jeremyho R. To ještě nebyl známý. Až někdy poté se proflákl filmem Smrt čeká všude. ()

Snathoras

P!nk přijede do města, všechno rozbije, všechny zmlátí a ještě při tom hraje skvělá hudba a má na sobě sexy obleček...potěšení pro oko diváka ^^ xD ()

TaNya_

Sem jediná, kdo se na ten klip díval jen proto, že se tam objevil Jeremy Renner :D? Asi jo, takových idiotů tu moc není.. No, na dnešní výtvory je to opravdu slušnej výkon a ten song mi bude ještě pěknou chvílu znít v hlavě. Rozhodně palec nahoru, ikdyž bych ocenila větší dávku šerifa! ()