MacGyver

• USA MacGyver
USA, (2016–2021), 69 h 21 min (Minutáž: 40–60 min)

Tvorcovia:

Peter M. Lenkov

Hudba:

Keith Power

Lucas Till, Addison Timlin, George Eads, Joshua Boone, Sandrine Holt, Ruman Kazi, Tristin Mays, Bianca Malinowski, Amy Acker, Billy Blair, Carlos Guerrero (viac)

Angus ‚Mac‘ MacGyver (Lucas Till) využíva svoje neobyčajné schopnosti pri plnení úloh pre americkú vládu a zachraňuje životy ľudí, ktorí sa ocitnú v nebezpečných situáciách. Ako špecialista pre extrémne náročné úlohy marí zločinné plány zloduchov, zachraňuje životy, zabraňuje globálnym pohromám či ekologickým katastrofám. Ako to dokáže? Stačia mu na to fenomenálne znalosti zákonov fyziky a chémie, ktoré dokáže jednoducho, efektívne a prakticky využiť v reálnom živote. Spolu so svojim tímom - bývalým agentom CIA Jackom Daltonom (George Eads), detektívkou Patriciou Thortonovou (Sandrine Holtová) a počítačovou špecialistkou, hackerkou Riley Davisovou (Tristin Maysová), pracuje pre agentúru Phoenix Foundation a plní riskantné misie po celom svete. Vo svojom rodnom meste je však Mac iba obyčajným chalanom, ktorý sa priatelí so svojím ambicióznym spolubývajúcim, Wiltom Bozerom (Justin Hires). (TV JOJ)

numan odpad!

Začátek ještě ušel. Vypnout mozek a dívat se na vpravdě neuvěřitelné příhody skotačících manekýnů a modelek - OK. Ale od té doby, co tahle podřadná imitace MacGyvera podporuje barevné revoluce v Evropě a chodí na demonstrace BLM, je to další debilní novobolševická agitka z USA. Úplně stejně už havarovala spousta amerických seriálů - neomarxističtí "tvůrci" rvou politiku i tam, kam vůbec nepatří. Kam se hrabou totalitní hovna, která tu na objednávku UV KSČ vyráběli různí Vávrové, Traplové a Sokolovští. ()

soarer

Tento serial ma niečo do seba. Škoda len, že hlavny hrdina nieje tak o 10-20 rokov starší, to by som už hodnotil za päť hviezd. ()

DBel

Neviem príde mi ako keby sa silou mocou snažili vylepšiť niečo čo už dokonalé bolo R.D.A. bol a aj bude jediný MacGyver! ()

Drslw odpad!

Tomuto Macovi by som uveril, že vymenuje všetky butiky v meste, vrátane krstných mien predavačov, ale že vlastnoručne vymení starý vypínač na stene za nový, to nikdy ani náhodou! Všetci ostatní herci sú ešte horší. A hlášky režú uši a vytlačujú slzy... ()

megacik odpad!

Hlavný hrdina je nevýrazný, všetci väčšinu času vyzerajú, ako by ich práve vyorali z brázdy, t.j. nikto ničomu nerozumie, pričom najdrsnejší z nich(George Eads) sa každú chvíľu správa ako panna pred prvým stykom. To bol asi zámer, aby Lucas Till vynikol, ale ten sa ako postava úplne stratil. Asi teda mal byť hlavná postava, ja keď som začal pozerať seriál od stredu, dlho som nevedel, kto z nich vlastne ten MacGyver je. Ostatné postavy tam ako keby neboli, resp. keby tam neboli, tak by výsledok bol rovnaký. Väčšine z nich nevadí náhodná manipulácia s výbušninami, byť pár sekúnd od smrti, ale keď ich vysadia 16 km od sarkofágu v Černobyle, správajú sa neuveriteľne oplašene, až tak, že seriál by sa mal volať OPLAŠENCI, nie MacGyver. Žiadnu logiku ani kontinuitu v jednej časti nečakajte, misia začína náhodne jednoduchým brífingom, potom je záber na lietadlo, a potom sa zrazu objavia niekde v lese, kde okolo práve úplne náhodne beží hľadaný zločinec a náhodnými spôsobmi sa im ho podarí vždy dolapiť. Medzitým sa ešte roztratia a náhodne zase stretnú, medzitým riešia ešte svoje súkromné malicherné a zbytočné problémy...no a nakoniec sa z ničoho nič objavia zase na domácej základni.....a tak jde čas pomaly v každej časti, čo som videl. Po toľkých dolapených zločincoch, a s takým miliardovým vybavením, už mali mať dávno skúsenosti, a nevyhadzovať hlavných hrdinov v podstate s nožíkom vo vrecku len tak ledabolo do náhodného lesa. Strašný seriál. Zopár častí som bohužiaľ videl na jojke, a tieto boli tak blbo koncipované, že rýchlo strácate niť, a keď Vám dajú v strede 9-minútovú reklamu, po skončení reklamy už nie je možné zistiť, čo vlastne riešia. S pôvodným MacGyverom má toto pramálo spoločné, a je to veľmi veľmi špatné a trápne, a veľmi sa čudujem hodnoteniu i tomu, že to budú natáčať ešte v roku 2020. ()

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

24.09.2019

Po rebootech Čarodějek, MacGyvera a Magnuma došla konečně řada i na legendárního Walkera, Texas Rangera. Hrdina, jenž pro kop z otočky nikdy nešel příliš daleko a z Chucka Norrise učinil kultovní… (viac)