Milujem Slovensko

Vlado Valko

Hudba:

Viktor Hazard

Účinkujú:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (viac)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

mirika39 odpad!

Zakaždým, keď nedopatrením zahliadnem A. Banášovú, a začujem jej trápny humor, mám pocit na dávenie. Ale ako tak pozerám, v tomto programe sa zišla umelecká spodina, takže o trápny humor nie je núdza. Nuž ale, keď už si úbohý slovenský divák musí vybrať medzi reláciami tohto typu, reality šou alebo nekonečnými slovenskými telenovelami, vyberie si radšej menšie zlo. Ja si hold, radšej otvorím knižku... ()

kickassgirl

objavila som to az teraz a po dlhej dobe som sa pri slovenskej relacii dobre zabavila a aj nieco naucila. nikodym ma milo prekvapil, netusila som, ze sa dokaze vobec odviazat :) jeho tanecne kreacie ma vzdy rozosmeju. adela a dano su zaruka kvality a sutazivost medzi nimi je perfektna. vyborne doplnene skvelym spevom sama tomecka ()

mafianis

Najlepšia relácia v podaní modernej televíznej tvorby..a od RTVS naozaj posun vpred, napokon aj Soška v ankete OTO je toho jasným dokazom že relácia si získala srdcia aj divákov a patrí k špičke ()

bettyragy

Pořad k odpočinku a relaxaci. Někdy se u toho člověk i pořádně zasměje, ale to se odvíjí od výběru hostů. Adéla je opravdu pohotová a dává pořadu šmrnc. ()

dasl

Výborné Iba keby bolo viac takých relácii 99% úspechu relácie patrí trojici Adéla Dano Martin bez nich tá relácia je už dávno mŕtva takmer žiadna politika ani domáce videá alebo hovorené vtipy a nabifľované dialogy tu je príklad že sa dá zabávať aj bez ohovárania. ()

LukasDCA odpad!

Milujem Slovensko. Preto sa na túto zábavnú reláciu nepozerám. Nechcem si kaziť o svojej domovine ilúzie. A môže za to hlavne Nikodým a jeho tanečky. ()

lucika999

Výborná zábavná súťaž, pri ktorej sa nasmejem do sýtosti. Sympatickí kapitáni, výborní súťažiaci a zaujímavé úlohy a otázky. Lepšieho programu niet. 5/5 ()

GalaktikHero odpad!

V súťaži o vrchol trápnosti by táto pseudorelácia asi vyhrala celosvetovú súťaž. Pohľad na naše prepytujem "hviezdy" a ešte raz prepytujem "šoubiznisu" je žalostný, smutný a normálnemu človeku obracia žalúdok ako po pančovanom burčiaku. Páni herci nám vymierajú a zostáva toto PANOPTIKUM. Ešte že máme aspoň pár športovcov, ktorí nám vedia urobiť radosť. ()

Generi

Začalo to ako veľmi príjemný formát televíznej zábavy. Posledná séria už ale lezie na nervy všetkým - moderátorovi, Adéle a hlavne agilnému a oprsklému Danglovi, ktorý je už zlý aj na chudákov divákov, ktorí za nič nemôžu. Najvyšší čas skončiť, pretože už i hostia sú x- krát recyklovaní a okukaní, všetko násilné a divák sa ani teoreticky nemá nad čím zabávať, keď sa nebavia ani súťažiaci. Takže novú sériu už NIE !!! ()

Monicina

Kedysi pozerateľné. Ale postupne ma to začalo nudiť. Nikodým je skvelý moderátor, ale celé roky sa nemenili jednotlivé súťaže až som to prestala pozerať. A nezachránili to ani dvaja noví moderátori, jeden diel mi stačil vzhliadnuť a nikdy viac. Tvorcovia relácie si totiž neuvedomili, že výmenou moderátotov nič nezmenia. Treba zmeniť obsah a štruktúru programu, dať úplne iné súťaže!!! Takže za mňa 4 hviezdičky za prvé roky vysielania a nula za posledné dva roky. ()

r3musko

Pravdepodobne najlepši program z produkcie RTVS.  Trio Adela - Martin - Dano, neuveriteľná chémia, o zábavné situácie nie je núdza. ()