The Big Bang Theory: Access All Areas

(TV film)

Exkluzivní pohled do zákulisí natáčení amerického sitcomu Teorie velkého třesku. Dozvíme se, jak to chodí za kamerou, co se děje během natáčení a jak vlastně celý seriál vzniká. (TwoFace)

swamp

Nejde to do hloubky, i přesto to je příjemné nakouknutí do zákulisí. Překvapilo mě, že "umělý smích" v tomto seriálu není umělý. ()

Makky

Ľahký náhľad do zákulisia tvorby TBBT, podotýkam ľahký, pretože by tento "dokument" mohol trvať omnoho dlhšie a ísť do väčšej hĺbky. Herci prehodia aj zopár slov a divák získa lepšiu predstavu, ako každá časť vzniká a ako to v skutočnosti vyzerá na place. Ide o rok 2012, čiže obzeráme sa na dovtedajší priebeh šou, čo bolo 5 sérií. ()

filmmovier

Speciál z natáčení a ze zákulisí. Po tolika letech a sériích se nic extra nového nedozvíte, ale kromě toho, že to mohlo být delší, tomu nehodlám nic vytýkat. Podobné typy dokumentů prostě miluju a ani tenhle není výjimkou. Pěkné. 90%. ()

Perverz

Jako nakouknutí do zákulisí mého oblíbeného seriálu mi to moc nestačilo, mohlo tam toho být trochu více. I tak jsem se ale dozvěděl pár nových věcí a o to mi šlo. Ten Rajes je fakt ujetý. Link máte níže u uživatele Scelleton. Kdo však neovládá angličtinu může jen koukat. Enjoy ()

Bukk

Vzhledem k tomu, že jsem moc podobných backstage dokumentů neviděla, tohle mi přišlo jako docela dobrý náhled na to, jak to asi chodí. Navíc se všemi našimi oblíbenci. Jsou to fakt příjemní lidé. ()

MrGregor

O něco lepší než druhý speciál, více rozhovorů, více zajímavostí, pohled do zákulisí, ale i přesto mi to přijde dost odbyté a na 30 minut až příliš bezobsažné... Takže shrnutí: Radši se podívejte na bloopery :) ()

mcamino

Můj oblíbený seriál, takže i film ze zákulisí nemůže být špatný. V češtině jsem ho nenašel, anglicky neumím, tak sem koukal s francouzskými titulkami, škoda, ale takhle se to dalo. Seznámil jsem se s herci mých oblíbených postav, tak proč tomu nedat 5*? ;) ()