Legendy staré Prahy

• angličtina Old Prague Legends

Animovaný seriál o působivých pražských legendách. Všechna starobylá místa mají svá tajemství. Ani Praha není výjimkou. Magické město v srdci Evropy zažilo nejen chvíle slávy, ale také období temnot. O jeho uličkách, palácích i zastrčených zákoutích se navzdory plynoucí historii dochovaly pověsti, z nichž dodnes běhá mráz po zádech. Nechte se fascinovat světem dávných tajemných příběhů, které se možná skutečně staly... (Muvi)

Tomas_PO

Skvelá miniséria, ku ktorej som sa dostal až o niekoľko rokov od vydania, vďaka Netflixu. Skvelé príbehy, pútavé tajomno a výborný rozprávač, z miest človeku dobre známych. Na jedno pozretie celkom veľké sústo, príjemné by bolo pozrieť si každú mini legendu osobitne, večer po večeri. ()

jjjerry

Zajímavá jednoduchá animace. Ale příběhy velmi slabé, nepropracované. Takové povrchní. Překvapuje me tak vysoké hodnocení. ()

lukas.bond

Takhle by měl vypadat pořádný animák! Nenudí a z řemeslného i dramaturgického hlediska potěší. Troufám si tvrdit, že pokud by měl být nějaký večerníček pro publikum starší cca 12 let - tohle by bylo ideální :-) ... Podle mého názoru o tomto výtvoru ještě hodně uslyšíme - snad i mimo "český rybníček". ()

Milo384

Pěkná animace. K pověstem se dobře hodí. Pověsti byly zajímavé, celkově jsem se nenudil. Viděno na Netflixu jako 50 min verze. 3-4* ()

GH98

Poutavé, nádherně udělané a představující pestrou historii našeho hlavního města - To vše je úžasný animovaný seriál Legendy staré Prahy. ()

Dracconnis

Viděl jsem jen první čtyři díly, ale nadchlo mě to. výborná animace, kde jsou postavy sice ve formě stínů, ale to jen nahrává tajemnosti legend. Rozhodně lepší a výroba netrvala tak dlouho, jako u Kozího příběhu, který se s tím nemůže rovnat. Doufám, že jednou budou všechny díly vysílat- byla by to škoda, kdyby ne. ()

MikeJay

Obrovské překvapení!!!! Objevil jsem díky Netflixu. Skvělá animace. Krásné příběhy, z nichž některé jsem znal a jiné nikoliv. Ty mě donutily hledat víc a rozhodně se na ta místa půjdu podívat. ()