Keď sa oživené exponáty v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku začnú správať čudne, Larry, čerstvo povýšený riaditeľ nočnej prevádzky múzea, musí zistiť, čo sa stalo. Magická zlatá doska, vďaka ktorej exponáty každú noc ožívajú, začína pomaly korodovať a kúzlo sa pomaly ale neúprosne vytráca. Odpoveď na to, ako ho obnoviť, sa skrýva v Britskom múzeu v Londýne. Larry by pre záchranu svojej múzejnej rodiny urobil čokoľvek, a tak sa vydá spolu so svojím synom Nickom a všetkými živými exponátmi na cestu z New Yorku do Londýna, aby tu tajomstvo zlatej dosky rozlúštili. (TV JOJ)

epicek

Říkejte si co chcete , mě to pobavilo celou dobu! Ačkoliv zápletka je poněkud jednoduchá, myslím že to mělo super tempo s krásným zakončením. Jednu hvězdu přídávám za "Huge Ackamana" a jeho Wolverina. ()

pakobylka

Další muzejní noc vsadila jak na své osvědčené hrdiny, tak i na zbrusu nové postavičky - a pokusila se pro ně vynajít i zbrusu novou zápletku ... v rámci osvědčeného schématu. Jenomže ... popravdě ... jakoby nedokázala udržet pohromadě myšlenky, takže jí nakonec zůstane jen základní dějová linka - jakoby širší záběr díky své roztěkanosti už nezvládla. Ale možná jí prostě jen došly nápady - a vnější známky tohoto stavu jsou podobné jako u její starší sestřičky s pořadovým číslem 2. Ovšem ve výsledku je nejmladší se sourozenců o poznání neduživější, neboť jeho skopičiny nijak zvlášť nepobaví. Závěr je pak - z mého pohledu - poněkud neuspokojivý až tristní, což taky není zrovna pozitivní zjištění. V podstatě není co vyzdvihnout, zůstává jen lehce zapomenutelný dvouhvězdičkový podprůměr. ()

Šimpy

Stejné příběhové vzorce a stejné vzorce vtipů jako v předešlých dvou dílech. Těšil jsem se na ně, žel, už to není tak osvěžující a nové. Ale co rozhodně stojí za zmínku je Huge "wolverine" Ackman. :-D To mě rozsekalo. A vtipný je, že Ben Stiller nalíčený jako pračlověk Laa vypadá jako nenalíčený Tom Cruise. :-D A závěr s putovní výstavou mě taky napadl. ;-) Nebo by mohli prostě část sbírky přerozdělit. ;-) A samozřejmě vzpomínka věnovaná Rooneymu a Williamsovi. ()

URBAN

Jednička se mi líbila, totéž dvojka. Je to nejspíš tím že toto pokračování se snaží o příběh a v konečném důsledku příběh nejde vidět. Jen ta snaha. Kdyby tento film zůstal bez příběhu bylo by to pro něj jen dobře. ( 31.12.14/Cinema City/Sčítání lidu:7/Poslední ohodnocený film v roce 2014 ) ()

panMartin

Prostě jednička ještě celkem bavila, ale pokračování už je naprosto zbytečně. Asi nemůžu dobře hodnotit, neviděl sem předchozí díl, ani nechápu proč je natočen tento a proč je v kategorii komedie, já bych ho zařadil do kategorie nuda bez nápadu. Příběh je naprosto o ničem a jeho rozuzlení je ještě horší. Nuda,nuda a zase nuda. Jen doufám že, nikoho nenapadne natočit čtyřku. ()

sir-dave

Tržby straší nad dalším pokračováním. S jednoduchým dějem, zbytečné pokračování, ve kterém jde vyzdvihnout pár povedených scének, např. s Huge Ekmenem. ()

tatanapope

Upřímně si myslím , že už druhé pokračování ,, Noci v muzeu ,,nebyl žádný velký úspěch ,ale tou trojkou to zabili úplně . Málo humoru , celkem nudný děj a ani postavy nedošli k žádnému vývoji , spíš naopak . Tenhle film bych si klidně nechala ujít a vůbec o nic bych nepřišla . ()

filmmovier

Bohužel musím říct, že tohle je nejslabší díl ze všech a i když se to dalo čekat, já to nečekal... Ale ten film zase není kdovíjak špatný, jen už je prostě průměrný, ale pořád je to velká sranda se spoustou zábavných momentů, ale tentokrát i monentů, které už tak vtipné nejsou... Ale co mě bavilo - opice (jako obvykle), společná scéna Bena Stillera a Bena Stillera v kuchyňce, skvělá Rebel Wilson, které by slušelo více prostoru a nejlepší cameo za hodně dlouhou dobu (aneb Hugh Jackman mi opět potvrdil, že je kýmsi Vyšším) a já osobně jsem moc rád za návrat Dicka Van Dykea, i když jen krátký. Co se mi naopak nelíbilo, byl pomalejší začátek a ještě pomalejší (ale vtipnější) konec, protože hlavní zápletka skončila už po hodině a čtvrt. Ta mimochodem nebyla špatná, ale špatně podaná a vícemeně jí zachraňovali jen herci a že si to všichni nehorázně užívali (opět skvělý Owen Wilson - začáteční psaní komentáře, selfie, útěk z Pompejí) a poslední slova Robina Williamse pronesená na plátně mě dojala a nemohla být příhodnější. Nicméně, i když jsem se skvěle bavil, Noc v muzeu je zářným příkladem toho, že u takového typu komedií jsou tři díly prostě moc - ale na druhou stranu se mi líbí všechny, což je omlouvá. Jako celek je to příjemná oddychovka, spíš ve stylu jedničky než dvojky se starými známými a stejně dobrými postavami a jedním novým a naprosto vynikajícím Lancelotem. Víc dílů už prosím ne. 65% a určitě se ještě někdy podívám. Možná. ()

ecceHOMMO

Akoby rozlúčka so Stillerom v hlavnej role a otvorené dvierka pre Wilsonovú, ktorá dostane v ďalšej časti možnosť pozdvihnúť (aspoň humorne) sériu ???...Som zvedavý. ()

Mrkvič

Prázdná slátanina, která se snaží hrát jen na efekt. V prvních minutách jsem se párkrát usmál a myslel jsem, že ve filmu i o něco půjde. Jenže v té záplavě hopsání a řvaní jsem nakonec usnul. Při každém probuzení pak chvíli koukal, kde a před čím pár postaviček utíká. Až na změnu prostředí to bylo pořád o jediném. Řvát a hopsat. ()

Ryuuhei

Říkal jsem si, že to bude zbytečné, stejně jako byla dvojka, ale naopak. Série je oficiálně uzavřena. Děj jako takový byl o něco lepší, než ve dvojce, respektive dával větší smysl, ačkoliv si to z předchozích dílů bralo mnoho prvků. Podle mě dobré, rozhodně lepší, než co jsem očekával. ()

Lachtaan

Tohle už jsem ale nemohl překousnout. Čeho je moc, toho je příliš a vaření z vody kvůli vykřesání dalších dílů nejvíce ubližuje právě komediím a poté ještě hororům. Třetí Noc v muzeu je exemplárním příkladem tohoto pravidla, které si troufám říct, že neshledávám mezi filmy jenom já. Jedno z nejnudnějších pokračování “evr”. ()

MikyAff

Zhlédnuto v kině se školou. Tenhle film jsem odsuzovala tak nějak od začátku a hodně za to může dvojka, která teda byla nic moc a s třetími díly v sérii mám tak nějak už špatný zkušenosti. A ono ejhle, prlajs. Možná dost za to může ta atmosféra kina, ale já jsem se nefalšovaně smála, nahlas smála. Příběh je jednoduchý, odsýpá to, ale že stačí na obnovení desky jenom jedno měsíční světlo.. No mohli si s tím pohrát trošku víc ;) Co chybělo v příběhu, ale nahradil humor. Malý Dexter byl prostě naprosto úžasný a ke konci extra roztomilý (já chci taky pusu!). Malý Říman a kovboj opět legendární dvojka a ze začátku celkem nesympatický neandrtálec podobný Stillerovi časem taky začal fungovat. Hlavně když došlo na spojení hlídačky a jeho. Mám asi novou oblíbenou lovestory. :D Došlo i na smutné chvilky, ale neni to žádnej velkej doják, kterej by Vám utrhl srdce. A potěšila scéna s Hughem Jackmanam. Abych to shrnula, celý film byl příjemné překvapení. ()

venison

Nic převratného oproti předchozím dílům.. Blbinka, která je poměrně akční a milá.. Dějově je to tak trochu pes honící se za svým vlastním ocasem ;-) Humorově někdy až na hranici mého vkusu.. Ben Stiller tady (jak ho nemám ráda) ujde ;-) Mile překvapil Hugh Jackman :-) Plus velká porce nostalgie při pohledu na Robina Williamse.. :-( ()

anli

Třetí filmová výprava do oživlého muzea ,která se velmi moudře přesouvá do muzea v Londýně ,aby dala možnost objevení se nových postav.Ano ,film nic nového nepřináší a opravdu nás ničím nepřekvapí.Jede si ve svých starých kolejích ,jen opět přidává na vizualizaci a tentokrát i trochu odhalije tajemství kouzelné desky(a zase jsme v Egyptě).Film je opět klasickou rodinnou podívanou ,která většinu diváků pobaví a vůbec neurazí.Osobně jsem si tuhle třetí jízdui opět užil a to o malinko ,více ,než tu druhou.Skvělí herci ,které už známe a několik nových,(Hugh Jackman mě opravdu velmi pobavil) a k tomu perfektní vizualizace s několika opravdu vydařenými nápady ,vynikající kamera a opět hudba Alana Silvestriho.Rozloučil jsem se s Robinem Williamsem a i když někteří reptají ,já myslím,že důstojně ,protože jakýkoliv humor mu nebyl cizí.A tady byl přece prezident ,no ne?Přesun do Londýnského muzea byl logický a velmi dobrý nápad a dal vzniknout novým postavám a nápadům.Takže jsem si tuhle třetí noc příjemně užil ,pobavil se a i když muzea zrovna moc nenavštěvuju ,dávám čistých 65% a jdu se mrknout ,co jsem to dovezl za suvenýry z toho Egytpa. ()

VasaX

Noc v muzeu má klasicky sestupné tempo. Ha ha, sem tam fórek, sem tam gag, ale ani Rebel Wilson to nespasí a na Williamse budeme s láskou vzpomínat díky jiným rolím. Tohle téma se asi s třetím dílem vyždímalo úplně, jako mokrý hadr. Asi ani nevím, co k tomu víc dodat. Koukat se na to dalo, ale v kině bych asi litoval... ()

hroubek

Fakt jsem se na tento film netěšil po těch trailerech co jsem viděl. Celé to vypadalo jako digitální bordel bez hlavy a paty(s tím digitálním bordelem jsem měl nakonec pravdu) a nudnou zápletkou. A světe div se, třetí díl Noci v Muzeu není vůbec špatný. Je to tak na úrovni dvojky, kterou já osobně považuji za příjemný oddychový film. Trojka ve směs nepřichází s ničím novým, jen je to typický třetí závěrečný díl, kdy se všichni loučí a hraje se na nostalgickou strunu. A ono to funguje. Sice to místy kazí trochu infantilní humor , ale co. Akce se povedla, triky nejsou nejhorší, staré postavy jsou pořád fajn(Wilson s Cooganem si to nehorázně dávají) a ty nové nic nezkazí. Je to zábavné a uteče to dost rychle a ke všemu je tam výborné cameo Hugh Jackmana a Alice Eve. Noc v muzeu: Tajemství hrobky není nejlepší rodinný film, ale když od něho nic nečekáte, tak dokáže hodně mile překvapit. ()

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (viac)