Keď sa oživené exponáty v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku začnú správať čudne, Larry, čerstvo povýšený riaditeľ nočnej prevádzky múzea, musí zistiť, čo sa stalo. Magická zlatá doska, vďaka ktorej exponáty každú noc ožívajú, začína pomaly korodovať a kúzlo sa pomaly ale neúprosne vytráca. Odpoveď na to, ako ho obnoviť, sa skrýva v Britskom múzeu v Londýne. Larry by pre záchranu svojej múzejnej rodiny urobil čokoľvek, a tak sa vydá spolu so svojím synom Nickom a všetkými živými exponátmi na cestu z New Yorku do Londýna, aby tu tajomstvo zlatej dosky rozlúštili. (TV JOJ)

Maraboy

Tak nějak došly nápady,film už nepřináší nic nového a tak se nakonec vydá do Británie za rádoby novým dobrodružstvím "a záchraně desky" ,ale nové dobrodružství se jaksi nekoná . Pro mě nijak vtipný ani zábavný a závěrečná párty v muzeu už byl jen vrchol trapnosti. ()

kyrysar

Prostě další díl. Není to vůbec špatné a člověk dostane, to co chtěl :) Nejvic jsem se zasmál, když se tam ke konci objevil Hugh Jackman :D A navíc jedna s posledních rolí Robina Williamse :( ()

FEAR99

Neškodné. Ale že by to bylo extra zábavné? To ne. Trilogie Noc v muzeu je pro mě specifická naprostým splynutím, kdy absolutně netuším, co bylo v prvním díle/co bylo v druhém díle a můj odhad pro Tajemství hrobky je tím pádem jasný. Bohužel velice nezapamatovatelná série, kde vím, že je tam nějaký T-Rex, pak takovej ten divnej faraon a ve trojce plejáda slavných (bohužel trošku trapčících, vzhledem k jejich postavení) herců viz např. Ben Kingsley. A to, že Ben Stiller by se měl objevovat v něčem naprosto jiném (Walter Mitty) a i ten Owen Wilson si zaslouží mnohem víc, o tom netřeba pochybovat. Vzhledem k obřímu rozpočtu směšně digitální a velice neosobité a potenciál je úplně někde jinde. Ale říkejte to Levymu a jeho partě. Naštěstí je to koukatelné, občas se mi líbil nějaký ten souboj (hadí drak) a pár scén sice není vtipných, ale občas (tak 5x) jsem se usmál. Což považuju v téhle sérii za poměrný a nezadnebatelný klad. U konce jsem si řekl - "A to je opravdu všechno aneb tak banální konec (málokde se vyřeší zápletka tak jednoduše) jsem nečekal - negativně nečekal. Podprůměrné, ale vzhledem k trilogii nevybočující a prostě neškodné. 4/10 ()

oiuoiu

Jednička se mi moc líbila, dvojku jsem neviděla a trojka, čili Tajemství hrobky, mi připadá dost trapná. Ne že by se nebylo na co koukat, jenomže - první film měl příběh a nějaký vnitřní smysl, což se o třetím pokračování celkem říct nedá. ()

blekekeke

Neuvěřitelné, že taková blbost dokáže vydělat prachy. U jedničky jsem aspoň cítil nějaký to napětí, úžas, prostě něco, i když už i tam jsem se moc nebavil, ale tady to byla jedna trapnost na druhou a tohle nemohlo bavit ani děti ... ()

MiniRecenze

Je tady další pokračování.Bohužel,pro nás dospělé si film nedonesl nic nového a ukazuje co v předchozích dvou dílech fungovalo,takže s nějakou originalitou nepočítejte.Vtipný gag střídá trapný a naopak.Je fakt ,že ta hodina a půl uteče rychle a film si celou dobu udržuje své tempo.Zde není co tak k tomu psát.Jako rodinná podívaná to pořád ujde. "SRANDA JAKO VŽDY" !!! ()

Oggy007

Cela serie ma opet, jako v 90 % podobnych pripadu, sestupnou tendenci. Par svetlych momentu se najde, ale uz je to jen vareni z vody... ()

Dr_Berry

Ben Stiller jako noční hlídač Larry se opět vrací na místo činu a s ním přichází...i neandrtálský dvojník Lá. Nejvíc si užijete Rebel Wilson jako noční hlídačky Britského muzea a tupé srandy zmíněného Lá. Třetí díl už nemá co víc nabídnout. Tentokrát se ocitneme na evropské půdě, kde Larry řeší problém jak kouzelné desce dochází baterky. Na starou partu jsme už zvyklí Teddy, Attila, Jedediah, Octávius atd..ale rytíř Lancelot je spíš trapný než vtipný. To už byli vtipnější záporáci ve dvojce. O srandu je postaráno když na scénu vstoupí Larryho dvojče Lá...to jsou opravdu pěkné vtipné momenty. Po shlédnutí filmu si vlastně za pár dnů ani nevzpomenete, co v něm bylo. Spíš se vám pořád bude vybavovat první díl. Odpočinkový film, který nezaručí úžas, ale ani nezklame. Dávám 2*, ale tu třetí si vydobil samotný Lá, ve kterým sem našel podobnost s jedním mím kamarádem :D ()

Kontryhelka

Tak to je nejslabší z celé trilogie. Děj zmatený,, některé nové postavy na mně působily rušivě. Jakoby tam vůbec nepatřily. Ta tlustá hlídačka v Londýně tam vůbec být nemusela. Celkově se mi film nelíbil, a dvě hvězdičky dávám za Robina Williamse. ()

Lubik333

Dobrý film. Myslím si že je lepší než druhý díl a to z toho důvodu že měli pětiletou pauzu a že se podobal jedničce. Film se spíš bude líbit malým dětem. Měl tam krátkou roli i wolverine. ()

lucienecek

Normální komedie, hezky natočené. Jako nuda mi to rozhodně nepřišlo, některé scény mě opravdu rozesmály. Je to prostě hodně odlehčený humor, někdy ne příliš inteligentní, ale pro děti je to vhodná komedie a já se u ní pobavila taky. Je to pohodový film, člověk se u toho nemusí moc zamýšlet - co bude tady a co udělá tenhle - je to předem tak trochu jasné, jak to asi dopadne, ale to mile mě film překvapil. První dva díly mi nesedly, ale tohle - nic proti ničemu. Někdy je fajn, zajít si na odlehčené téma. ()

B.e.r.n.y

Předchozí díly jsem neviděl a na tento počin jsem se do kina s přáteli vrhnul především kvůli nalezení potřebného odreagování v gradujícím zkouškovém období. Nemám důvod šetřit hvězdami. Zasmál jsem se mnohokrát a obraz neandrtálce, třesoucího se pod tíhou elektrošoků, se zaseknutým nožem v mikrovlnce mám před očima do teď. 75% ()

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (viac)