Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

boumik

Dnešnímu divákovi stačí par prdu projímadlo a nasráno v par kloboucích Novodobí humor stoji za pendrek a sním i tato komedie ! Ovšem někoho to opravdu muže pobavit a to je to smutné. ()

BadAs

naprosto jasne plná palba .-DDDD mkfrlajn je tu roztomili role alberta mu sedla jak prdel na hrnec,charliz je ,o tyhle holce bych složil klidne sonet konecne badas holka co dobyva srdce losera.-) flasbacky jsou roztomile a cameo s floidem s budoucnosti nma chybu nejeden tady urco utrel nostalgickou slzu smichu.-ú... a ted k hodnocení to fakt nechapu evidentne tu vznikaj dve vlny: pohodari co se radi zasmejou a neresi a hlavne extrenticti masturbatori obrazeci divokych veganskych vecirku a inteleguaskych prednasek o penisu vsehomira...priste si dejte panove a daamy min brukve a kanta a zkste treba jizni moravu a sklipek ,hlavne sklipek ne zadne rodine baleni stareho dobrho sklepmistra .-D ()

Kimkong

Aby se člověk bavil více, musí být skalní fanda Family Guy a podobných blbostí. Pro ty ostatní je to jen přehlídka více či méně známých hereckých tváří a více či méně kreativních smrtí. Svým způsobem mi to připomíná Apokalypsa v Hollywoodu. ()

mirkath1

Bože to byla ale blbost :)))) Vřele doporučuji, dlouho jsem se takhle nenasmála, ačkoliv jsem si chvíli na tenhle humor musela zvykat. Chci se sjet s indiánama :)) ()

MrMir

Moje alergie na fekální humor velmi výrzazně zasvědila. MacFarlenemu jsem nevěřil ani knír mezi nosem a ústy a těch pár úšklebků vylouděných přerostlou ovčí vlnou, překvapivě surrealistickou bitkou v baru a morálním dilema katolické prostitutky prostě nestálo za to. Opravdu povedená byla scéna s doktorem Brownem. Za to palec nahoru! Sumář: Ukecaná, místy trapná, místy až moc inteligentní jednohubka. ()

joky77

Komédia pri ktorej som sa zasmial ako už dlho nie. A to nepatrím k fanúšikom westernoviek a divokého záchodu. Aj keď som si to púšťal s malou dušičkou a strachom v očiach film ma vtiahol hneď od začiatku a bavil som sa až do konca. A pre tých ktorým ušlo posolstvo tohoto filmu ešte raz "Na pouti se umírá" a na to by mal každý pamätať, lebo potom už nepomôže ani priložiť si sojku. ()

ondey

Velký zklamání. Málo filmů nedokoukám, tohle prostě nešlo. Znáte ten styl humoru, když si Petr Novotný s Yvettou Blanarovičovou stoupnou před publikum, házejí z forbíny slova hovno a prdel a diváci se smějí tak, až se za břicha popadají? A pamatujete si z první třídy ty zamilovaný dopisy "Ahoj, budeš se mnou chodit? Zakroužkuj ano nebo ne."? Tak tohle je kombinace obého, to se fakt nedá. ()

XXXXXXXX

Takový místy retardovaný Východ. V popředí s neskutečně nesympatickým hlavním hrdinou, majícím šarm dementa po lobotomii, a těžce retardovaný výraz po několika Parkisonech. Ještě že ve vedlejších rolích excelují alespoň Liam a Harris. Naštestí výsledné skóre alespoň o fous vylepšují popkulturní odkazy na Návrat do Budoucnosti a Nespoutaného Djanga. ()

Brano odpad!

Ďalšia "skvelá" komédia, ktorá si opäť zakladá na tupom americkom fekálnom humore. Toto s humorom veľa spoločného nemalo. Po polhodine som to vypínal. Nepozerateľná hlúposť, bez deja, akéhokoľvek nápadu a samozrejme humoru. Dosť sa čudujem Neesonovi, že sa dal na niečo také upísať. ()

Pitryx

Některé dialogy rozhodně stojí za to si poslechnout. Dost je jich pouze pro dospělé. Občas se objeví i vizuální gag, ale není to moc často. Dialog s indiány mohl mít alespoň titulky. Vlastně celý ten konec mi přišel zbytečně protahovaný a trošku hloupý. Míním jak ty indiány tak i ty vidiny. O tohle měla být stopáž kratší a mělo dojít přímo k souboji. Přesto jsem se královsky bavil a myslím, že jde o dobrý komediální western. ()

smatana.sk

Ďalšia z pozerateľných komédií, ktorú napísal Seth MacFarlane a sám seba obsadil do hlavnej úlohy priemerného chlapíka, ktorého celkom nepochopiteľne miluje o hlavu väčšia urastená krásavica. ()

Nathaniell

Dobře zmáknutá parodie na divokej západ se skvělým odkazem na Návrat do budoucnosti 3? Jo, to chceš. :-D Možná zbytečně dlouhé, ale co už? 4* ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,1/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 33%, Audience Score - 41% | FDb.cz - 67,6% | MacFarlane je v podobobných filmech už mistr (což nevyvratitelně dokázal v Tedovi) a jeho trochu brutální a dost vulgární, přesto nadmíru pohodová a zábavná variace na klasické wayneovky s trefným obsazením (v čele se sympatickou Theron, drsným Neesonem a nakonec i samotným autorem filmu v hlavní úloze) a božskými camei (BttF III, Reynolds, MILA KUNIS,... ;) se nám doopravdy líbila a klidně bychom si ji dali znovu :-) 75% ()

subic

Pár dobrých hlášek tam je, na to že to má být parodie na westerny, což je obecně můj zrovna ne příliš oblíbený žánr. Chtěl jsem to vidět hlavně kvůli obsazení, no ale stačilo to? 5/10 ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)