Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

Bezda22

MacFarlane mi je celkem nesympatickej, ale jeho animovaný seriály mám hodně rád. Film mi přijde dost nevyváženej. Chvílema jsem se trhal smíchy a pak byly místa, kdy vtipy nebyly úplně podle gusta. Ale musím říct, že scéna kdy Neil Patrick Harris sere do klobouků mě úplně rozložila. Ale hodně slušná komedie, hodně jsem se pobavil a zasmál. V poslední době jsem neviděl moc filmů, který by mě takhle rozesmály. Takže za mě určitě příjemná zábava... 70% ()

Shitonit

To je tak supr film, že vám to neumím ani vyklopit. Ftip za ftipem, absurdní pindy dotažený za ucha k dokonalosti, superdokonalá Čárlajs stíhaná kamenným Lijamem a toto vše je zasazeno do kouzelného prostředí WildWestu. Na TOTO asi budu čumět dokola až dokonce svého vytlemeného životaběhu. ()

PAVLIS

No dobře, bez těch několika uprdnutí, jednoho vykálení a vymočení bych se obešel, hned bych z toho ale nedělal žumpu. A ano, jako režisér je MacFarlane amatér. Tak půl hodiny šlo vystříhat a bylo by to jen pro dobro věci. Vlastně i jako scénárista nevymyslel nic, co by tu už nebylo. Nicméně jeho střílení si z romantických představ o Divokém Západě mě hodně bavilo, stejně tak moje oblíbená Charlize Theron, takže jsem ochoten výjimečně leccos odpustit. Jeden z těch filmů, u kterých pochopím hodnocení Odpad i pět hvězd. ()

marek29

Uprděných vtipů tam bylo na můj vkus až dost no.. :( film si docela nestydatě vyžadoval humor, ale občas se mu to dařilo viz vtip se zatoulanou ovcí která vydělala 20$ :D Charlize to sekne jako prase a vedle oči kulící Amandy >.< vypadá jako její neskutečně sexy kundózní máma. 3 plus. Urazil bych filmy z vyšší kategorie.. ()

Vsheta

Super komedie! Všechny ty stereotypy a neřády si podali suprově :) Úžasná parodie na westernovky, ale i úžasnej exkurz do doby minulé :D ... a ten závěr? Ten prostě nemá chybu! People die at the fair. ()

Ernie_13

Po tom ako som videl vtipny napakovaný trailer som si myslel, že to bude skvelá komédia. Žiaľ nebola. Tie dve hviezdičky boli za trailer, inak je to riadny prepadák plný trápnych vtipov. A to pritom nemám problé s humorom typu Family Guy. Seth MacFarlane bol najslabším clánkom celého filmu. Sklamanie. ()

mark9th

Krásne osviežujúce a neuveriteľne vtipné. Celkom nechápem tunajšiemu hodnoteniu. Možno si už väčšina uživateľov ČSFD tak zvykla na tie stupidné moderné romance komédie plné donekonečna recyklovaného scenáru, že už ani nevedia oceniť skvelý prírastok do tohto žánru za posledný rok, ktorý naozaj trefne, chytro, milo a s veľkou dávkou humoru plne využíva svoj potenciál. Ozaj skvelý ťah bol, že Theron a Macfarlane si neberú servítku pred ústa (hoci to skoro nikto) a tým film dostáva grády. Pre mňa osobne prekvapenie roka v tomto žánri a prekvapenie roka v tomto hodnotení. :) ()

Joedas

Další "proč ne" film, který trefil mou vstřícnou náladu. Nebýt to "western", tak... no, radši si ani nechci domýšlet, jak by to hodnocení vypadalo... ()

kubilov

Jak se dalo tak trochu čekat, originálního Teda se Sethu MacFarlanovi tímto přisprostlým antiwesternem překonat nepovedlo, vyrovnat ale skoro ano. Herecké obsazení je (až na samotného MacFarlanea) vyloženě to nejlepší, co mohl v současnosti Hollywood do takovéhoto projektu poskytnout. Charlize Theron je naprosto skvělá, Liam Neeson jako záporák se také moc povedl a třeba takový Neil Patrick Harris hláškuje stejně dobře jako v HIMYM, hold jen prostě v jiném prostředí. A to jsem se ani nezmínil o těch povedených cameo rolích..(Django Foxx, věčná Sethova oběť Ryenolds, trochu mimo McGregor nebo naprosto dokonalý Christopher Lloyd). ()

Romeroo

Smál jsem se na tak na půl, spíš to byl takový tichý smích, než hlasitý. Prakticky jsem byl svědky blbiny z divokého západu postaveného na hlavu :) a čistého absurdního humoru alá "sex až po svatbě, no tak pojd prcat, jo už jdu". Smutně koukám a chystám se udělit tři hvězdičky, v tom se na mě vrhne finální hláška o šukání ve stínu a ve finále přijde Django :) slabé čtyři hvězdičky... ()

Barbeeh

S Charlize Theron by som sa bozkávala aj ja, ak by som mala kvôli tomu iba natočiť film, idem do toho. Príbeh o ničom, zasmiala som sa asi 3 krát. Chyba bude zrejme v tom, že Seth v nás zasial semienko silného očakávania. Som sklamaná. ()

pekas

Zbytečnej film. Extrémní gagy byly někdy zábavné, většinou přehnané, přehrávané a trapné. Hlavní hrdina jak po plastice a pak ještě po tahu, navíc příšerně ukecanej. Charlize jsem vůbec nemohl poznat. 35% ()

kolik27

Když se zamyslím že rejža má na triku i Méďu, nutí mě to samozřejmě srovnávat, ale seru na to. Tohle má sice pár prvků velmi specifických, i když v dnešní době celkem obvyklých, ale přes to je to sakra jienj humor. Začátek mě nechával tápat na rozmezí dvou až třech hvězd. Prostě takový, jo dobrý ale spíš míň. Ve chvíli kdy Barney nasral dvou borcům do buřinky sem se zvedl o další stupínek při kterém jsem váhal a film nabíral stejným směrem. Konec byl samozřejmě očekávaný a tak jsem si pořád tak nějak v hlavě přehazoval klady a mínusy. Poté mi cvaklo jak zajímavě je znázorněno využití dnes běžných dobrot u teeneagerů a jak to zachraňovalo životy a absolutní tečku tomu nasadil Džango, kterej potvrdil už v skrytku mysli, očekávaných 80% ()

IceWine

Ač jsem od shlédnutí traileru očekával trochu víc, dostal jsem slušnou komedii s parádním obsazením. Charlize s věkem mládne, Liamův padouch byl parádní a i Barney z HIMYM se nezapřel. 4 hvězdy. ()

darthvader77

„Proč na nás indiáni pořád pořádají ty nájezdy?Nevím, dělíme se s nimi o půdu fifty fifty. Jsou to pěkní lakomci!“Naprostá bomba a v tomhle budu souhlasit se svoji topkou kolegy verbalem a Enšpíglem. Perfektní westernová komedie plná vizuálního humoru, sarkastických černo humorných hlášek a bezva cameí(narážky na Djanga a Návrat do budoucnosti boží) a spousta skvělých herců. Z nich se mi nejvíc samozřejmě líbil hlavní záporák Liam Neeson. Ovšem výborná byli Charlize Theron a Seth McFarlane spolu s Amandou Seyfried a Neilem Patrickem Harrisem. Zkrátka řečeno, když se sejde takováhle výborná herecká parta navíc v takto zábavném snímku je úspěch zaručen. Vskutku a ty nápady hlavně závěrečná ochcácvačka s jedem chřestýše nebo zhulené halucinace. To se jen tak nevidí. Vynikající. ()

vieriX

Totálně nehorázna konika, kde hláškuje Méďa teda vlastně Seth MacFarlane, který propujčil hlas. Příběh jednoduchý prostáček, který je totálně looser, ale tak nějak má dobré srdce. Spousta ruzných cameo narážek na jiné filmy hodně dobre obsazení a prostě nekorektní humor, který jede místama až na dřeň. Ale pro mě to nejvíce důležíte smál jsem se a jako že hodně dost. ()

Honsik

Třískal jsem se smíchy a občas film musel stopnout, abych to všechno pobral. Plná palba, nic jiného nepřichází v úvahu :-) ()

dzberry

Potvrzení, že parodie je kuwa těžká disciplína... Sračičkovosexuální (napadá mě mimochodem nový, lepší název filmu - „Mnoho kakína pro nic!“) kameňáky pro uhrovité spoluobčany bez občanky mě moc nebaví... Asi jako hromada dalších nechápu důvody účasti Charlize Theron. Je milion cest, jak dělat dobrej humor, tahle mě k němu fakt bohužel nedovedla, i když – abych byl spravedlivý – několikrát jsem z huby vypustil nějaký ten horký vzdech doprovázený zvednutým tu levým, tu pravým koutkem... ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)