Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (viac)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenzie používateľa petikacka k tomuto seriálu (4)

Pod hladinou (2013) (S01E01)

Tenhle díl mě trefil přímo na komoru. Je opravdu strašně důležité o svých pocitech mluvit , ovšem ne s psychologem spát. Pak to dopadne jak to dopadne. Tajnosti a lži jsou ve vztahu naprosto smrtící. Za mě 85% ()

Druhý dech (2013) (S01E03)

Líbil se mi námět a to jak tak nějak najednou dostane vyhazovač z práce vyhazov z práce. Langoš to zahrál sqěle a kdo byl někdy v takové situaci ví, že to není žádná sranda. I když ti účetní (Ondřej Malý) jsou daleko více adaptibilnější než ti nahoře. Byla to trochu pohádka, ale přesto je dobře, že to vůbec vzniklo. Je to ze života a je dobré to ukazovat. Za mě 75% ()

Chromozom (2013) (S01E06)

Pro mě je to docela brutalní představa, že nešťastné neplodné nebo bez chlapa ženy, oplodní doktor stejným semenem. Nikdy jeden neví, které dítě se s kým seznámí a do koho se může zamilovat. Navíc si myslím, že každé dítě má nárok na oba rodiče respektive vědět kdo je jeho druhý rodič. Je to vysoce etická otázka a rozhodně bych nikdy nechtěla být v situaci Terezy Brodské v roli Katky. Za mě 85% ()

Na dně skleničky (2014) (S02E03)

Tady se zcela jasně ukazuje jak se nám ten chlast propojuje celým životem. I když už jste v prdeli a chcete skončit, pak se setkáte s někým a zase si dáte. Je to začarovaný kruh ze kterého, ale bohužel musí vyjít každý sám. Výborný příběh, kde naprosto exceluje Stanislav Majer o takovém malém popíjení, které nám dokáže zničit celý život. Nejhorší na tom je, že je to celou společností neustále naprosto tolerováno na rozdíl od drog. Za mě 98% ()