Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (viac)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (5)

Druhý dech (2013) (S01E03)

Tuhle epizodu jsem dnes viděl potřetí, silně mě oslovila a ovlivnila. Měl jsem puštěnou ČT24, a když nablblý moderátor Roman Fojta položil prezidentovi Exekutorské komory dotaz, jestli se neobávají (!!!!) vlny exekucí kvůli covidu-19, tak jsem přehodil na jedničku a sledoval příběh zoufalství, které podle mě právě prožívají desetitisíce rodin. Kouzlo nechtěného. Pane Fojto, jen pro vaši informaci, vy trumbelíne, exekutoři se toho neobávají, exekutoři se na to třesou, čekají je totiž žně. ()

Klukovina (2013) (S01E05)

Příčina - zabavené horolezecké vybavení - klukovské zloby poněkud vachrlatá - uměl bych si představit něco zásadnějšího - možná by mi stačila i ta do nenáviděného kantora zamilovaná sestra. Dál už mi ten příběh ladil. Jestli mi něco naopak neladilo, tak výkon Pavla Lišky. Na roli přísnýho táty podle mě není ten správnej typ, o to víc pak musel tlačit na pilu a ta vydávala nelibé tóny. ()

Čistá práce (2013) (S01E07)

Sociální drama jako řemen. Přetavit to v samostatný seriál, byla by z toho událost. ()

Zrádce (2014) (S02E01)

Sparťan v žoldu Slavie. Slonková u Babiše. Tenhle svět se už totálně posral. Hlavně nerušte happy endy. Ve filmu a už vůbec ne ve skutečným světě. ()

Na dně skleničky (2014) (S02E03)

Chlast, chlast, chlast. Takhle ho chci ve filmech vidět, tohle je jedna z jeho skutečných podob. Ne ta vysmátá mládež z televizních reklam. A tady byli ještě milosrdní - okouzlující Filip, karavan na břehu jezera, láska, sex, srandičky, svoboda....pak sešup, ale pořád s maskou fešáka Majera, kterej ještě pořád jaksi fungoval. Může být ale hůř, mnohem hůř. Ve filmu naopak. Když se sejde Prušinovský se Slámou, tak už to u nás o moc lepší být nemůže. ()