Superpolicajti z Miami

• Československo Superpolicajti z Miami (viac)

V roku 1978 došlo v detroitskej banke k veľkej lúpeži. Zlodeji ukradli dvadsať miliónov dolárov. Jedného z nich chytili, druhého čoskoro našli mŕtveho, ale tretí bez stopy zmizol. Peniaze sa nikdy nenašli, O sedem rokov neskôr chyteného zločinca prepustili z väzenia. Okamžite sa vybral do Miami, ale na druhý deň ho našli zavraždeného. Agenti FBI Doug Bennet (Terrence Hill) a Steve Forest (Bud Spencer) sa ujmú vyšetrovania spolu s policajtmi z Miami. Správne tušia, že niekde tu musel ukryť tretí lupič ukradnutých dvadsať miliónov. Ale kde? A kto je tým tajomným tretím zlodejom? (TV JOJ)

pakobylka

Maličko vyčpělé ... Co se dá dělat, "Superpolicajti" nepatří k těm, kteří nestárnou - a jejich kousky už nejsou zdaleka tak úderné ani třeskutě zábavné jako kdysi. Nicméně dobrosrdečná povaha, milá naivita i silné svaly jim zůstaly - a nezdráhají se jít přímo na věc, takže není na škodu si jejich příběh čas od času připomenout. Nostalgické 3* ()

Juto

Tento film bol natočený v polovici 80. rokov, keď táto slávna dvojica začala starnúť. V tomto filme" vtipné bitky"stále fungujú, ale nie je to také skvelé ako v predchádzajúcich rokoch. 5/10 ()

otík

Další společná komedie Hilla a Spencera. Tentokrát se tito policisté dostávají jako partneři do Miami a pátrají po zloději a vrahovi, který ukradl 20 milionů dolarů. O nějaké choreografii fackovacích scén se mluvit nedá, moc jich není, spíše se střílí. Ale i tak je zábavy hodně a hodnocení 60 % je hodně dobrých 60 %. ()

Rockwood

Další můj oblbíený film s Terencem a Budem. Mě osobně se tyhle filmy líbí, ikdyž pro takové fajnšmekry nejsou asi to prave ořechové :-) ()

andrii

Ti pod palcem, v malíčku. Políčeno mají, a to potom bude balet políčků, banket modrých otisků na líčku, až podrazí jeho zlatou stoličku. ()

Kubaso

Ačkoliv jsou prakticky všechny jejich předchozí filmy na jedno brdo, jako zázrakem se o žádném z nich nedá říct, že by byl špatný. O "Superpolicajtech z Miami" jsem dlouho ani nevěděl, jelikož jsem to měl za další název pro Dva poldy/výtečníky. Teď bych na něj nejradši zapomněl. Tvůrci se nejspíš snažili přiblížit dvojici tehdejším krimikomediím z USA, jenže vznikla z toho jenom nuda. Rvačky se nekonají (namísto nich se spíš střílí), vtipné hlášky a situace se nebezpečně blíží nule. Nejhorší na tom všem je, že mezi Spencerem a Hillem to úplně přestalo jiskřit. Moc si jich vážím, že se rozešli včas. Snímek trochu zachraňuje český dabing, ale na původním vydání od Bontonu byste jej hledali marně. ()

nevermore

Otřesná, opakující se a mimořádně otravná titulní znělka, je poznávacím znamením Superpolicajtů z Miami. No a komedie to ani není, spíš horší kriminálka. Tohle už znovu vidět nechci. ()

JohnSmith

Hill se Spencerem museli jít s dobou. Časy bláznivých fackovaček s primitivním příběhem jsou pryč. Corbucci tak natočil klasickou akční krimi komedii, která kupodivu funguje. ()

lykan9

Určitě jeden z nejhorších filmů s touto dvojicí. Pěsti z většiny vyměnili za zbraně a humor nahradili kriminální linka, která se bere až moc vážně. Superpolicajti z Miami jsou pro mě velkým zklamáním a nemohu jinak než dát velmi, ale velmi slabou trojku. ()

sedm.1

Jeden z posledních společných filmů mé megaoblíbené dvojice nedopadl bohužel vůbec dobře.Již notně postárlá dvojice začala místo pěstí používat pistole,místo přímočarých rozhodnutí přišlo na řadu přespříliš přemýšlení,skvělé a zábavné dobrodružství a pořádný spád děje byl nahrazen nudou a nezáživným,až moc vážným krimi.Prostě už to není v tomto filmu ta zábavná,rozverná dvojička,ale spíš duo postárlých chlápků,unavených životem a chystajících se na definitivní odchod z výsluní. ()

kenkaku

Superpolicajti z Miami je tak trošinku jiný film než na jaký od dvojky Spencer-Hill očekáváme. Je tak nějak méně praštěný a v mantinelech Spencer-Hill filmů až "příliš realistický"... Tedy to kvůli čemu se na jejich filmy díváme tam není (resp není toho tolik). Přesto (nebo právě proto?) patří u mě k těm oblíbenějším a to nejen kvůli jedné z nejchytlavějších filmových melodií co jsem kdy slyšel (pouštět na vlastní nebezpečí! ....nějakou dobu ji zase z hlavy nevyženete: http://www.youtube.com/watch?v=k04zUYEqsvU ) ()

Herráček

Spencer a Hill byli vždycky úžasná dvojka, neboť samotným jim to moc nefunguje.. Je pravda, že drtivá většina jejich filmů je o tom samém, ale pořád to baví a zatím se to neokoukalo... Je to nostalgie ()

KoRner

Trochu akčnejší film ako som zvyknutý od týchto dvoch skvelých hercov. Niektoré vtipy sú fakt bomba, niektoré poslabšie, hlavne keď sa snaží ústredné duo sypať suché hlášky po "americky". Im proste sedí viac fyzický humor. Stále je to ale super film na odreagovanie. ()

xaver

Dnes již téměř klasika s legendární dvojicí. Doporučuji ke zhlédnutí všem, zejména těm, kteří si libují v krvácích a dalších nesmyslných násilnostech. Tento snímek taky není žádné velké umění, ale je to pohodový film k pobavení, když si divák chce odpočinout a zapomenout na každodenní starosti. A právě k tomu by tyto filmy měly sloužit a proto dávám 4*. ()

Han22

Poslední film z 80. let ze Spencerem a Hillem přinesl jednu podstatnou změnu. S trochou nadsázky by se dalo říct, že je to pokračování Dvou poldů a ukázka toho, co by se stalo, kdyby dvojice z toho filmu zůstala u policie. Spencer a Hill vyšetřují vraždu bankovního lupiče, kterého dostali do vězení a pátrají po zmizelých 20 milionech. Spíše než na pěsti spolíhají na zbraně a více než komedie je to klasická policajtská kriminálka s celkem slušně tvářícím se příběhem. Bohužel je to od začátku do konce esence všeho průměrného co si přestavíte pod pojmem policajtský film z 80. let a vzhledem k absenci bitek a jakýchkoliv větších vtípků to na víc než na tři hvězdičky nevychází. ()