Superpolicajti z Miami

• Československo Superpolicajti z Miami (viac)

V roku 1978 došlo v detroitskej banke k veľkej lúpeži. Zlodeji ukradli dvadsať miliónov dolárov. Jedného z nich chytili, druhého čoskoro našli mŕtveho, ale tretí bez stopy zmizol. Peniaze sa nikdy nenašli, O sedem rokov neskôr chyteného zločinca prepustili z väzenia. Okamžite sa vybral do Miami, ale na druhý deň ho našli zavraždeného. Agenti FBI Doug Bennet (Terrence Hill) a Steve Forest (Bud Spencer) sa ujmú vyšetrovania spolu s policajtmi z Miami. Správne tušia, že niekde tu musel ukryť tretí lupič ukradnutých dvadsať miliónov. Ale kde? A kto je tým tajomným tretím zlodejom? (TV JOJ)

Lacike

Ovela horsia ako bezdejova Spencer/Hillovka plna bitiek je detektivna Spencer/Hillovka prakticky bez humoru a s minimom bitiek. A aj tych par nestoji za nic. Bud pôsobi dost unavene a tak len pakrat niekoho placne po hlave a Hill nepredvedie ziadny akrobaticky prvok a nezmohne sa tiez na nic len na par pästi do zaporakovho xichtu. Fakt mizeria. Bud ani Hill nikdy neboli extra herci, aby utiahli serioznu detektivku a ani pripad vrazdy, ktory vysetruju nie je zaujmavy. Tento film dokazuje, ze bol najvyssi cas, aby sa cesty Spencera a Hilla rozdelili a skusili nieco nove. 3/10. ()

Padme_Anakin

Žádná velká sláva to není, jede to tak napůl plynu.. Vyšetřování případu bankovní loupeže není příliš poutavé, pánové Hill a Spencer též jedou v průměru a moc vtípků k úsměvu nebylo.. S přimhouřeným okem dávám tři hvězdy, asi nostalgie.. ()

bloom

V tomto filmu jim to už nejde jako za mlada. Film má dva dabingy: jednou Terence a Buda dabují Ladislav Mrkvička a Jan Schánilec, podruhé Petr Oliva a Jiří Zavřel. ()

Pierre

Chybí tomu takový ten styl jejich předchozích komedií. Už to taky ukazuje trochu jinou dobu, která Buda s Terencem zabíjí. Místo chytlavé hitovky na úvod je k poslechnutí nějaké podivné disco a bitek se nedočkáte. Naštěstí ani tady nechybí jejich vzájemné pošťuchovaní a přátelství. No a kriminální zápletka by v lepším zpracování nemusela být úplně marná. Pozitiva trochu vařím z prázdné vody, ale ty tři ještě dám...alespoň má Barandov pořád, co vysílat....tam to jede každej den stejně jako má každej den Jana Maláčová dobrý nápady, jak říká Jaroslav Kubera. ()

kaylin

Já vím, že jsem na dvojici Bud Spencer a Terence Hill docela ujetý, ale nemohu si pomoct, mě jejich filmy prostě baví. Čiší z nich taková bezstarostnost, taková pohoda, že se u nich prostě bez problémů uvolním a cítím se prostě v pohodě. Tahle komedie třeba není tak skvělá, ale oni dva ji bez problémů táhnou. ()

topi

Tahle legendární dvojka má na svém kontě mnohem lepší kousky, než jsou Superpolicajti z Miami. Možná je to i tím, že jsem film viděl v dabingu a Soběslav Sejk tam daboval minimálně 6 postav, takže to jsem kolikrát tápal, kdo je kdo. Dabing nebrat, tohle byla náhoda, že jsem film viděl zrovna v televizi, takže si ho dám v původním znění a možná hodnocení o hvězdu posunu výš. ()

MATADOR

Bohužel asi to nejnudnější,co jsem od této skvělé dvojice viděl. Tak nějak jsem zvyklý na pořádné nakládačky a zde? Je akorát jedna a to ta finální! Škoda.I tak pánové tímto dílem u mně neklesli. ()

type_B

Tenhle film jsem jako děcko úplně zbožňoval. Měli jsme ho snad i jeden čas na videokazatě. Myslím, že vybudoval mé povědomí o jednom typu syžetu. Možná by stála za úvahu kombinace motivů ze Supermana a Policejní akademie, či jinými kriminálkami, kde mají samotní policajti problémy a jsou vtaženi do vyšetřování jako podezřelí. Konec úvah. ()

OG_Swifty

Předposlední společný film legendární dvojky už značně vybočuje z klasického formátu a je spíš takovou odlehčenou detektivkou. Bouchačky nahradily pěsti a tak jediné, co zůstalo a připomenulo zašlou slávu, byli samotní dva herci a hudební doprovod bratrů La Biondových. A přitom Dvojníci, které natočili jen o rok dříve, patří svou zábavností mezi ty nejlepší filmy.. se zavřenýma očima dávám 45% ()

Martin741

Jo, jo moja 5 hviezda je zase prekrocenie hranic zdraveho rozumu, no ale co uz. Filmy hodnotim subjektivne a ne objektivne, to bude tym. Dvojica Spencer -- Hill nikdy neboli akcne typy, ktore by sa vyzivali v prestrelkach. Takze nie celkom klasicky film tejto dvojice. Scenar sa mi napriek tomu pacil, a aj na povestne fackovacky dojde. Bavil som sa skvele a ako oddychovku, kde netreba rozmyslat, davam filmu 92 % ()

cariada

Předposlední společný film tehle legendární dvojice. Tady se jedná víc o akční komedie než čistě jen o komedie. Poměrně hodně tu používají zbraně ,ale staré dobré pěsti rovněž nepřijdou nazmar. ()

O´Neill

Chlapci nám trochu zestárli, ale pecky dávájí pořád skvělé. Toto je jediný společný film, který jsem viděl až dnes, v roce 2010. Bohužel to již není ono. Pecky dávájí sice skvělé, ale jen občas (bohudík za skvěle zvládnutou závěrečnou přestřelku-rvačku), vtipy jsou omezeny na minimum, a hudba již taky není to co to bývalo. Ale pořád, jsou tam oba dva, a já proto nemohu jinak, než za plný počet! Jen lituji toho dabingu, ten je strašný :( EXTRÉMNĚ HROZNÉ KOMENTÁŘE (1): Greenpeacak ()

tomtomtoma

Nenáročná a zábavná kriminální komedie. Prostá, ale vtipná, výborně slouží k odreagování. Agent FBI Doug Bennett alias strážník Jay Donell (solidní Terence Hill) a jeho bývalý parťák Steve Forest alias strážník L A Ray (solidní Bud Spencer) se společně dostávají na odhalení tajemství, které stojí za dávným nedořešeným zločinem. Důvtip, neohroženost, vytrvalost a rozhodnost je dovádí k jejich cíli, odhalení zločinného padoucha a jeho bandy a vítězství spravedlnosti a dobra nad zlem ve slunném městě Miami na Floridě. Z dalších roli: policejní nadřízený Tanney (C. B. Seay), starý známý ústřední dvojice, indiánský hromotluk Charro (William 'Bo' Jim), pomáhající dvojici, zločinec s předělaným obličejem Robert Delman alias Ralph Duran (Ken Ceresne), vytoužený cíl hledání dvojice, informátorka Irene (Jackie Castellano), do které se rychle zakouká Doug, řidička kamionu Anabella (Rhonda S. Lundstead), fascinovaná silákem Stevem, a hoteliér Pancho (Buffy Dee). Jednoduché, zábavné, přispívající ke zlepšení nálady. ()