Dvaja policajti

• Československo Dvaja ničomníci (viac)

Terence Hill a Bud Spencer nepatria k tým najšikovnejším ľuďom pod slnkom, nevedia si nájsť poriadnu prácu a stíha ich jeden neúspech za druhým. Čo sa však nestane? Keď nastúpia do radov miamského policajného zboru, stanú sa z nich poctiví superpolicajti, ktorí sa so žiadnym kriminálnikom dlho nebabrú. Ich hlavným cieľom je zastaviť výčiny pouličných gangov a tínedžerských gangstrov, vedených Geronimom, mladíkom odetým v indiánskych šatách s insígniami bojovníka. (oficiálny text distribútora)

Anworon

Tato komedie patří u dvojice Terence Hill - Bud Spencer k těm slabším. Že je béčková, nepřekvapí, ale co ten přihlouplý, vypocený scénář? Film má asi tak 3 dobré a zároveň dobře vypointované vtipy, průměrnou choreografii rvaček a jejich špatné snímání... ()

worm14

To lepší z filmů dvojice Hill + Spencer. Děj a zápletka jsou konečně o něčem, vynikající vtípky, pořádné rvačky... Komedie jak má být. Pravda ale je, že Superpolicajti z Miamy se mi líbili ještě o ždibíček víc. ()

yazik

Takový průměrný film s T. Hillem a B. Spencerem, který neurazí ale ani nepřekvapí. Ačkoliv jsem se párkrát ze srdce zasmál, víc jak 3 hvězdy nedám. Mají i lepší filmy. ()

Shley

Film má opět velmi vtipný příběh, skvělou hudbu a samozřejmě spoustu úžasných a vtipných scén se Spencerem Hillem. Hlavní zápletka kolem pašeráků drog se začne projevovat až po delší době čímž trocu trpí děj, le jinak má film velice pohodovou atmosféru a i přes trochu delší stopáž rozhodně nenudí. ()

Avicii

Tohle je výtečná komedie s mými oblíbenci Terencem a Budem, kteří se nedobrovolně stávají policisty a tropí jeden malér za druhým, jen proto aby se uniformy zase zbavili. Bavil jsem se od začátku až do konce, jedna rvačka střídá druhou, ve filmu jsou chytlavé melodie. Je to skvělá oddychovka, která dobře pobaví. ()

route60

Mám zločin v krvi a skončí jako policajt to se mohlo stát jedině v těchto filmech, jednoduchý příběh, rvačky ale divák se dobře baví o to přeci jde Terence Hill a Bud Spencer v nejlepší formě. 85% ()

Stanmi

Dva smolaři Matt Kirby (Terence Hill) a Wilbur Walsh (Bud Spencer) se rozhodnou vyřešit svou špatnou finanční situaci loupeží peněz v supermarketu. Smůla však opět zapracuje a dvojice místo účtárny přepadne místní policejní oddělení. Aby zamaskovali své původní úmysly, nezbývá jim nic jiného, než se přidat k místnímu policejnímu sboru... Komediální klasika o dvou výtečnících, ze kterých se nakonec stanou schopný policisté, pochází z pera scénaristy a režiséra Enza Barboniho, který po dvou westernech s Terencem a Budem poprvé zasadil příběh do slunného Miami, které se pak stalo dějištěm mnoha dalších filmů slavné dvojice. Film je natočen v tradičním duchu, takže nechybí typický humor, vtipné situace (vstupní pohovor na policii nebo večeře s dvěma krasavicemi) a skvělé hlášky, nápadité rvačky (za pozornost stojí především závěrečná bitka odehrávající se na bowlingu), věrný tým herců jako jsou Ricardo Pizzutti nebo Claudio Ruffini a samozřejmě chytlavá melodie bratrů De Angelis, u které ani nevadí, že je pouze instrumentální. Kvalitní (a zábavný) herecký výkon podal také David Huddleston v roli policejního šéfa "taťky" McBridea a zahrála si zde také krásná Laura Gemser, známá ze série filmů o Emanuelle. Budovi a Terencovi zkrátka policejní uniformy seknou a také proto jsou Dva výtečníci mým nejoblíbenějším filmem této italské dvojice. ()

sharka.68

pro mne léto 1978, Zemplínská Šírava a název filmu - Dvaja ničomníci..snad nejlepší film Hilla a Spencera, tenkrát mi bylo 10 a byl to nezapomenutelný zážitek..... ()

MRKMRK

Nedavno som si ho pozrel opat, a oprasil pointy, sceny a klasicke bitky ktore neodmyslitelne k tejto dvojici patria. Neprekonatelnou scenou vo filme zostava vpad na policajnu stanicu a nasledne zakamuflovanie skutocneho dovodu vniknutia ako nadejny adepti pre pracu policajta! Humor je sice navodzovany cez nasilie, ale co uz, k detskej fantazii mi v minulosti nic viac nevedelo ulahodit ako prave tato dvojica. ()

Riker

Tohle je další bomba v podání Terence Hilla a Buda Spencera. Scénář napsaný přímo na míru dává možnost oboum borcům ukázat to nejlepší co v sobě mají. A taky to ukazují. Několikanásobné ničení aut zloduchům vysokozdvihem v úvodu mě rozsekalo totálně. :-) "Šéfe, mám sehnat další auto? - Nééé, sežeň taxíka!" ()

superzurda

Pro mě jejich nejlepší film. Zničení tří aut na počátku filmu. Šéf policistů, kterému T. Hill úspěšně podlejzá a který má spadeno na B. Spencera, fotbalová scéna a chlastačka s nastrčenýma blondýnama jsou opět doprovázeny chytlavou hudbu s líbivou melodií. Nejlepší je když B. Spencer dělá hluchoněmýho a přes tlumočníka vyhrožuje bandě rozbíjející restauraci. ,,Copak si nevšim, že mám pistoli?" ,,Jasně, slepej nejsem." ()

paddy35

Myslím, že když řeknu, že to je prostě Terence Hill a Bud Spencer, tak pochopí každý, že tento film skýtá pořádnou nálož zábavy a facek ()

Trilobajt

Nejlepší a tím pádem můj nejoblíbenější film s dvojicí Spencer - Hill. Plným počtem bodů ohodnotí tento film opravdu jen majnšmekři :) Ale jak se již zmínil uživatel Sud: bez původního dabingu Skopal - Schánilec nemá cenu tento film vůbec vidět. Opravdu půlka výborných hlášek pryč... ()