Bez jakéhokoli varování zmizí po celém světě jen tak miliony lidí. Zbudou po nich pouze šaty a osobní věci... a pocit hrůzy. Není nikdo, kdo by komukoli mohl poskytnout nějaké informace.
Pilot Ray Steele se pokouší přistát s poškozeným letadlem plným hysterických lidí, kteří viděli své blízké mizet přímo před očima. Ovšem každé letiště je plné hořících vraků, a tak mu nezbývá, než doufat, že bude moci alespoň jednou v životě ještě mluvit se svou rodinou. Jeho dcera Cloe Steele se pro změnu vydává nalézt svou matku a bratra ve světě, kde zavládlo zoufalství a chaos. A Bruck Williams bojuje s pochopením nepochopitelné zničující události. Toto je příběh těch, kteří zůstali. (Zuzik.Bubu)

slender123

Vážně musel hrát Cage v tomhle filmu? Sice film není jenom o něm, ale hrál v tom. Furt se tam kecá o bohu a navíc prvních 30 minut je fakt katastrofa! Trailer vypadal sice dobře ale film, kravina! Přesto se tu najde něco dobrého jako například akce, Cage hraje podle mého celkem dobře a dialogy taky nejsou úplně nejhorší. 42% ()

danny79

Dementni pribeh, herecky mizerne (vyjma liliputa Martina Klebba, ten je docela legraci), efekty jak z parodie.... Jiz obsazeni hlavni postavy napovidalo, ze film bude mit i do prumerne podivane daleko, vysledek je ale jeste horsi! ()

bombit

Konečně už vím, odkud se bere všechno to oblečení v second-handech... Jen jsem napůl čekal, že v ohromujícím finále před supermarketem Cage seřeže Boha železnou tyčí, naloží ho do nákupního vozíku a s pohrdavým odplivnutím ho pošle z kopce někam do Bronxu. ()

omega_SK odpad!

S touto hovadinou ist do kina je nie odvaha, ale drzost najhrubsieho zrna. CAGE musel dostat rozpravkovy honorar, inak si neviem vysvetlit preco by do takej sracky pchal frňák. ()

smirec1 odpad!

bol by som rad, keby mi niekto vysvetlil, o com bol tento film. Polovica filmu je o zoznamovani sa s dcerou a jej otcom - pilotom. Potom zmiznu dobri ludia a deti a kapitan sa snazi pristat s lietadlom. Nakoniec pristane a je koniec filmu....a co?? Takato zlatanina bez deju, pointy....fuj ()

Lvísrdce odpad!

Tak nějak mi to příšlo o ničem. Lidé reagovali podivně, z mého pohledu nepřirozeně. Jediný, jehož chování dávalo smysl, byl Nicolas Cage. Nejhorší je námět filmu, z mého pohledu nedával vůbec smysl. Vůbec mi také není jasné, jak si autoři představovali žánr filmu - jestli je to akční či náboženský film. ()

swn odpad!

Asi najhorší film čo som kedy videl. Nemá takmer úplne nič spoločné s knižnou predlohou (resp. z jej prvých 50 strán, z ktorých čerpá), ale statočne sa mu podarilo medzi posádku prepašovať moslima. Asi duch doby. Beloch, černoch a moslim. Transgender postavu ešte pridať nestihli - v rozpočte sa nenašli peniaze na tretí štítok na WC. Bravo. ()

miqaella odpad!

Připomíná mi to křesťanskou predcházející více dílnou sérii Left Behind, první díl měl stejnou zápletku, začátek...jen tam nehráli až tak slavní herci. Kirk Cameron má své "světové" léta za sebou, pořád je ale skvělý herec. Proč to musí přetáčet? https://www.csfd.cz/film/100953-ponechani-napospas/komentare/ Režie Vic Sarina byla skvělá...méně efektivní, ale podle mého názoru mě originál zaujmul víc. ()

aneta105

Popravdě mě tento film zaujal, ale do doby, kdy jsem slyšela, že za zmizení těch lidí může Bůh, Jako racionalistce se mi to zdálo moc, Ale jinak děj byl dobrý, herecké výkony pokulhávaly a konec ušel, 65%. ()

adam31

Prave ten film uvádza TV La sexta na Mallorke. Je po španielsky. A to sme ho začali pozerat neviem kedy po začiatku. Prestrihy, Cage natočil lietadlo, aby sa to protiletiace len straichlo a potom s ohňom v závese sa porúčalo k zemi. Akcia, ako vyšitá. Preto dostal 5*. Aký bude finito neviem, lebo je reklama. Ale už sa teším, ako bude pristávať. Aj na poslednom Jurasicu sme sa v IMAXe nasmiali, keď ťa ludra bežala pred G-rexom. A čo nám to dalo zapracujeme, kým sme zaistili,ako sa tento veľkofilm vôbec volá. Ale kto chce, ten to zistí aj zo španielčiny.🙌🍸🏊⛱ ()

wendlik odpad!

Abych se držel v duchu filmu: za co, ach Bože za co... Kriste pane už nikdy více. Za tohle bude Cage prohlášen svatým,protože tohle... To ne. ()

montrose odpad!

Snímek, který se hodí vysílat leda na Prima COOL, kde jedou podobné hovadiny plným proudem. Díval jsem se jen kvůli Cageovi, jenže ten shrábl většinu rozpočtu a na zbytek už nezbylo. ()

darius1706 odpad!

No dopr... pardon. Tenhle film mě zastihl s kalhotami u kotníků, protože jsem si říkal, hele, Nicolas, bomba to nebude, ale nemůže to být úplně odpad, navíc námět nezněl tak blbě. Tak jsem si to fouknul do sluchátek při práci a začala show. První varování jsem měl poslechnout, když asi hodinu probíhalo štosování k onomu letu. Nic, říkám si, makáš blbče, to ten čas jinak plyne, vždyť to sotva začalo. Navíc se tam mihly dvě ne úplně ošklivé dámy, tak jsem si říkal, že se třeba bude i na co koukat. Tak jsem si dal svazáckej závazek, že to prostě dokoukám. A teď ještě do toho nablblá fanatička, tak jsem si říkal, hele, co vona to tam nakonec udělá. Teď asi bude spoiler, pokud se to tedy dá tak říci. Pak prostě buch, všichni pryč. Říkal jsem si, hele, zápletka, konečně. Sice se chovají všichni jako debilové, když ti prostě přímo před očima zmizne brácha a v ruce ti zůstanou všechny jeho věci, navíc kolem tebe všichni zažijí to samé, tak logickým krokem k vyřešení problému je lítat bezcílně po městě jako kráva a volat jméno bráchy. To na palubě letu, tam byli podobní koumáci. A do toho ještě ty pilotní výkony - chápu, že asi nevidím do všech tajů, přesto kdyby Cage posadili do vany a vrazili mu do ruky sprchu místo kniplu, mělo by to k létání možná blíž. No nic, pokud čekáte na nějaký děj, čekáte marně. Nebyl. Chyběl. Asi byl v tom druhém letadle, co nedolétlo. Tady každopádně začali mudrovat o bohu a v tu chvíli mi konečně docvaklo, že si katolíci zaplatili náborové píárko a tak nějak začal tušit, že kromě děje bude chybět i závěr a to se také potvrdilo. Výslednou bídu ještě korunovali na jedničku zvládnutou evakuací, kdy zůstali u doutnajícího letadla půl metru od cisterny s hořlavinou a vybuchujícím zbytkem nějakých cisteren, nebo co to bylo, stát jako parta ocásků držící se za ruce a před nimi zbytek cestujících radostně křepčil v dýmu letadla. Když to shrnu - naprostá kravina. Zvažoval jsem dát alespoň hvězdu za zajímavě natočený chaos na zemi a asi dva podařené triky, ale jelikož jsem pohřbil daleko úspěšnější snímky, než tohle, tak nemůžu, na 20 % to fakt nedosáhne. Horší byla snad jen Vesmírná prda, ale to byl alespoň pokus o komedii. ()