Bez jakéhokoli varování zmizí po celém světě jen tak miliony lidí. Zbudou po nich pouze šaty a osobní věci... a pocit hrůzy. Není nikdo, kdo by komukoli mohl poskytnout nějaké informace.
Pilot Ray Steele se pokouší přistát s poškozeným letadlem plným hysterických lidí, kteří viděli své blízké mizet přímo před očima. Ovšem každé letiště je plné hořících vraků, a tak mu nezbývá, než doufat, že bude moci alespoň jednou v životě ještě mluvit se svou rodinou. Jeho dcera Cloe Steele se pro změnu vydává nalézt svou matku a bratra ve světě, kde zavládlo zoufalství a chaos. A Bruck Williams bojuje s pochopením nepochopitelné zničující události. Toto je příběh těch, kteří zůstali. (Zuzik.Bubu)

pilarius odpad!

Opravdu jsem na tomto filmu nenašel nic, za co bych mu mohl dát byť jednu jedinou hvězdičku. A už vůbec jsem nepochopil zařazení do žánru sci-fi. Mizerné CGI, nijaké herecké výkony, nanicovatý soundtrack, žádná myšlenka. Po filmu v hlavě zůstane stejně prázdno stejně jako po zmizelých lidech v něm. ()

Hapretor

Nudné a blábolící. Ani by mi nevadilo, že to mělo hodně náboženský podtext, jen kdyby to bylo lépe udělané - ne triky z roku raz dva, ne tak nudný děj, i když pokus o napětí tam byl, ale ten patos a nenadaní herci to srazili dolů. Pár postav, jako charakterů ve filmu, byli lepší, dalo se na ně koukat - třeba ten liliput, letuška, ani Cage to překvapivě nezmršil odfláknutym herectvim jako třeba v "Tokarev". Jen tak dál pane Cage, za chvíli se můžete živit jako stevard nebo dělat v rádiu. To herectví už nechte odpočinout. ()

yvona

Přestup do 5.dimenze pro vyvolené. Přece se se o tom pořád všude píše - knížky, weby, sociální sítě.... Námět dobrý, ale zpracování slabé. ()

Wallis3 odpad!

Unesení se dostali do nebe, bo co, ale já prožil s tímhle filmem peklo. Satanovo noho, takovejch černoprdelnickejch keců, taková hovadina... Ti, co maj tuhle kravinu na svědomí, nechť se smaží na věky, ďábel. ()

Stíba

Blbost to je ale neni to tak fatální. Místy z toho demence srší, ale naštěstí to není tak často, efekty nevypadají jako vytvořené doma na počítači a příběhově to i docela šlape. Námět je sice trochu úsměvný ale alespoň originální a na to napojený náboženský nádech není zdaleka tak otravný jak by tu někdo psal. Celkově tak celkem stravitelné ale proč se tomu upsal zrovna Cage stejně nechápu. ()

feryk odpad!

Asi nejhorší film, ve kterém hraje Nicolas Cage. Naprosto o ničem plné nějakých rádoby filozofických blábolů a náboženských blbostí. Film by si vystačil s dvouma větama... Kam zmizeli, kde jsou? Spaseni v nebi. :D ()

Psycho.R

Spíše video/televizní film, nebýt těch několika efektů, které však moc podařené nejsou. Zklamalo mě rozuzlení, jelikož žádné nepřišlo nebo jsem to možná nepochopil. Spíše katastrofický film o letadle, než něco víc. ()

Kritik.

Hodnotiť danú kategóriu filmov ako "odpad" skutočne nie je adekvátne. Nízky rozpočet, kresťanská tématika, remake. Už tieto samotné parametre predurčujú film ku komerčnému neúspechu. Objektívne však je spracovane na tento žáner výborné a dokonca aj Nicolasovi som emócie veril. "Tristin" z Gilmoriek si u mňa napravil renomé a ženské predstaviteľky tiež ťahali ako vedeli. Zvyšujem hodnotenie obzvlášť kvôli tomu, aby vystúpilo celkové "skóre". Je nízko hlavne kvôli predsudkom a nepochopeniu témy. Fajn film. ()

John80

Ľudia začnú miznúť za záhadných okolností, na zemi aj v lietadle, ostanú len po nich veci tak ako keby sa vyparili , veľmi zvláštny film 2* ()

Likan7 odpad!

To se takhle sejde v letadle Cage, modýlek z remakeu Domu voskových figurín, liliput, muslim, konspirátor a pár matek. A Bůh se rozhodne lidstvo trochu potrolit. Co v prvních větách příběhu může v někomu vzbudit zájem o sci-fi thriller, ten je okamžitě sražen zemi totálním dnem, ve kterým film plave. Najednou se stane "puf" miliony lidí zmizí a lidstvo se během 2 minut obrací k totální destrukci. Nevím, minutu po tom, co se stane puf, začne rabování, vraždy a bůh ví co ještě. Cage má kariéru jen pro zaplacení účtu už pěknou řádku let, ale vždycky mě dokáže překvapit do jak velký sra*ky vždycky vleze. A místo nějakého vysvětlování, nebo alespoň snahy o to, sledujeme letadlo, které se snaží přistát. A ono přistane...a najednou puf....a je konec. Nic dalšího. Prostě miliony lidí zmizelo, lidstvo je v rozkladu, ale má to vlastně happy end, protože Cage to tzv na Sullyho zvládnul. A víc diváka přece nemusí zajímat... ()

biergof

Už náboženský potenciál byl velmi slabý. Nenucená forma je na dnešní dobu fajná odchylka. Odpad to není, lepší to být nemohlo, protože natočit film, jak si k sobě bůh v jedné vteřině vezme všecky nehříšné věřící a my ať se tady sežerem, je možnost zábavná, ale mělo se to natočit spíše jako polodokument a né nudit diváka od začátku do finiše. Proč? ()

liberita odpad!

Tento film je tak hlúpy, nelogický a absurdný, že jeho pozretie odporúčam len skutočne zarytým fanúšikom Nicolasa Cagea alebo Chada Michaela Murraya či niekomu, čo skutočne nebude mať nič ale naozaj nič lepšie alebo zaujímavejšie na práci. Dala by som mu aspoň tú jednu hviezdičku, ak by tu aspoň niečo dávalo aký taký zmysel alebo by boli herecké výkony trochu viac pozerateľné. V stave v akom však Left Behind je si zaslúži len hodnotenie "odpad". ()

RedRose

WTF ?!? 23% ?? To jsem fakt nečekal... I přes svou osobní averzi k jakémukoliv nabožensko-sektářskému tématu jakéhokoliv druhu, si rozhodně nemyslím, že je to na černé hodnocení... Sice to tak trochu parazituje na hodně úspěšném seriálu The Leftovers ale to nevadi... ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: První půlka o hovně, pak lidi zmiznou a zbytek se přistává s letadlem, k tomu všudepřítomná debilní logika chování s božinkováním. ()

Linzi

Hodnocení na ČSFD 24 %??? Nechápu!... Aneb jsem si opět potvrdil, že člověk nemá vždy ,,dát" na zdejší hodnocení uživatelů a komentářů, či první dojem z ukázek. Některé, podle mě, ne příliš dobré filmy jsou ,,v červeném hodnocení", případně ,,v modrém", a jiné, tady úplně shazované, jsou zase ,,dost dobré", jako tento. No, není to ,,náboženský" film, asi, v pravém slova smyslu, je sice žánrově odlišný, ale když to srovnám s jinými náboženskými filmy jako třeba ,,Miracles from Heaven", a nebo ,,Heaven is for Real", tak si myslím, že je tento snímek srovnatelný s těmito uvedenými, už jen kvůli podstatě věci, čili náboženství, víře. Mimochodem, je to i dost dobrý film k zamyšlení pro křesťany, neboť i ten Pastor ve filmu, se jaksi ,,do toho Nebe nedostal". Takže to není jen ,,křesťanská agitka", která zavrhuje ,,nevěřící" nebo je namířena čistě proti nim, jak by mohlo být chápáno a vyzdvihující křesťany jako ,,ty jediné pravé a vyvolené". I křesťani jsou ,,jenom lidi". ... ()