Lucifer

• USA Lucifer
Fantasy / Mysteriózny / Komédia
USA, (2016–2021), 72 h 44 min (Minutáž: 42–66 min)

Tvorcovia:

Tom Kapinos

Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Scarlett Estevez, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Rachael Harris, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Kayla Ewell (viac)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (58)

Ďábel na mou čest (2018) (S03E24)

Konečně to přišlo, i když cesta skrz třetí sezónu hodně bolela a v mých očích to málem celému seriálu zlomilo vaz. ()

Tady si někdo četl Dantovo Peklo (2019) (S04E02)

Tyhle rošády už mi vadí. Postavy se s každým dílem chovají jinak, mění turbulentně svoje povahy. U druhé řady bych to možná strpěl, ale ne takhle daleko v celém seriálu. ()

Ach, ty otče malověrný (2019) (S04E03)

Samozřejmě, že si dá appletini, však touží po tom zakázaném, už chyběl jenom hadík. Jinak Chloe konečně ukázala nějaké uvěřitelné emoce, ale přestože se tato řada snaží více, ten děj je pořád hrozně suchý. ()

Zemřít vztyčený (2019) (S04E05)

Oka, Eve tady hodně bavila, Ella si také ukradla chvilky pro sebe a Chloe byla více než snesitelná. Vydařené. ()

Ďábelské způsoby (2019) (S04E07)

To závěrečné párování se mi moc nelíbí, ale zbytek epizody stál za to. Lucifer ukazuje nějaký progres, netočí se v neustále spirále pouhá dvou nálada. Je to konečně více kombinované a přináší to i zatím nevídané momenty a chvíle. ()

Hodně špatný boyfriend (2019) (S04E08)

Čtvrtá série přináší potřebné vykoupení z toho bordelu jménem řada číslo tři. Všechny postavy dostávají nějaký prostor a zajímavé linky. ()

Kdo je ten nový král pekla? (2019) (S04E10)

Bylo asi bláhové čekat od finále nějaké výraznější akční vsuvky, ale chtěl jsem dostat pekelný nášup. Tohle bylo jen slabý odvar. ()

Šíleně smutný ďábel (2020) (S05E01)

Všechno se změnilo a každý se vydal svou cestou, přesto by většina z nich měnila a chtěla vrátit starý život. ()

Lucifer! Lucifer! Lucifer! (2020) (S05E02)

Seriál se posunul aspoň po technické stránce, má to už někdy velmi zajímavé záběry, práci s kamerou. Není to jen klasická csi rutina. Příběhově zatím přešlapujem, ale věřím ve výraznější posun. ()

Diablo! (2020) (S05E03)

Chloe už mi opravdu dost vadí. S Maze si tvůrci nevědí rady a vymýšlí stále další možnosti jak ji znechutit. A celkově se hlavní příběh zase točí v kruhu. Další oponent bez významnějších cíle bude pouze tropit neplechu a na konci ho společné síly porazí. ()

Detektiv Amenadiel (2020) (S05E05)

Nemá to jiskru, všechno trvá tak třikrát déle než by tomu slušelo a víc jak polovina postav už dávno vystřílela své zajímavé náboje. Veškerý děj se hrozně táhne a spíš vás ukolébá než aby vyvolal euforii či napětí. ()

Naše magie (2020) (S05E07)

Krásná práce s kamerou, ale zbytek nic moc. Zdá se mi jakoby tvůrci zlenivěli a stačí jim když pustí líbeznou píseň a předvedou to, co se čekalo od úvodních epizod. Akorát u toho budou postavy 50 minut žvanit. ()

Pozor, vyzrazení! (2020) (S05E08)

Oka, podařilo se jim to. Dokázali zruinovat Maze, udělat z Chloe emo teen, která nedokáže ani chvíli řešit reálnou věc, ale vymýšlí neustále hovadiny jak zničit vztah, který ani pořádně nezačal a úplně vymazat další postavy. Co, že se technická stránka seriálu posunula, když ho vedou zahledění břídilové s naivní představou, že stačí předvést pouze pár cool momentek a tím v podstatě vznikne zajímavý a plnohodnotný děj. ()

Komiksový Sandman má obsazení

Komiksový Sandman má obsazení

29.01.2021

Seriálová adaptace komiksu Sandman od Neila Gaimana má už takřka kompletní obsazení. Kromě postavy Smrti byly oznámeni herci ve všech zbývajících rolích, a úvodní reakce fanoušků na sociálních sítích… (viac)

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse

28.05.2018

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (viac)