Lucifer - Série 3

(séria)
Fantasy / Mysteriózny / Komédia
USA, (2017–2018), 18 h 23 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Tom Kapinos

Kevin Alejandro, Lauren German, Tom Ellis, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Tricia Helfer, Aimee Garcia, Scarlett Estevez, Tom Welling, Rachael Harris (viac)

Zatímco Lucifer zápolí s krizí identity, na scéně se objeví nový policejní poručík, který ohrožuje status quo s Chloe a zbytkem LAPD. (Netflix)

Muff

Naprostá většina série nudná vata. Jestli první série měla nápad, druhá už byla hlavně o šablonovitém vyšetřování a trošce nápadů nadávkovaných hlavně na konci, třetí už nápad nemá a zaříná to být spíš nudná telenovela. Všechno je strašně předvídatelné, natahované, scénáristi kvůli nedostatku nápadů sklouzli i k starým vousatým berličkám typu "něco se při vyšeřování případu stane a díky tomu si uvědomí, že ..." . Ach jo, to už tu bylo 1000x. Dvě hvězdy za několik opravdu vtipných situací. ()

Luicy

Kvalita šla sice trochu dolů, ale to se dá u seriálů s větším počtem sérií čekat. Ve třetí sérii se slabší a lepší díly střídaly jak na horské dráze, ale konec byl podle mě vcelku fajn. Přidání další postavy bylo relativně osvěžující, nicméně mě Pierce (nebo lépe Kain) nesmírně sral, neboť akorát narušoval moji oblíbenou detektivní dvojici (nejsem moc fanoušek milostných trojúhelníků;). Zbylé charaktery jsou mi velice sympatické, nejvíce tedy samotný Lucifer, který svým sarkastickým humorem a ďábelským šarmem vyzdvihuje celý seriál. Pro Toma Ellise je to bezesporu role, jež mu sedla jak hrnec na prdel. Ostatní postavy by mohly dostat více prostoru, ale věřím, že se to do budoucna změní... 80% ()

holka218

Třetí série pro mě byla trochu zklamáním. Nechápu, proč je tak dlouhá. Určitě by se pár dílů dalo úplně vynechat. Některé byly vážně úplně zbytečné, docela nudné a spíš sloužily k prodloužení série. Na druhou stranu některé díly byly úžasné, jako třeba díl třináctý. Případy se stávají čím dál tím víc nezajímavé a mají pořád stejný systém. Nejzajímavější byla věc kolem Pierce, teda aspoň většinou. Na konci už byl dost otravný. Vlastně mi přišlo, že ve třetí sérii se staly otravné skoro všechny postavy. Díly 23 a 24 jsou vážně super. Poslední dva bych úplně vynechala. Doufám, že čtvrtá série bude lepší. Aspoň podle hodnocení to tak vypadá. ()

Wallis3

Druhá a třetí série šla šmahem dolů. Kua, kde je Lucifer, proč z něho udělali zamindrákovanýho trotla, co furt řeší sebe sama? Kde je nějaká mystika vyplívající z jeho postavy? Heh? A když už to na konci vypadalo na zvratek, tak opravdu vyblijou jakýsi dva úplně zbytečný a stupidní díly. Chci zpět Lucifera z první série, tupouni!!! ()

Streeper

Třetí série už byla znatelně horší než dvě předchozí. Bylo tam hodně znát, že seriál měl skončit, takže ke konci se to všechno snažili urychlit. Byla jsem dost zmatená časovým posunem. Jeden díl Chloe Kaina nesnáší a druhý díl si ho chce vzít a další díl už řeší rozlučku. Strašně to utíkalo a neměla jsem vůbec pojem o čase. ()

• Ve třetí sérii je v několika dílech možné před Luciferovým klubem Lux vidět plakát na druhou sérii seriálu Pozůstalí (od r. 2014) stanice HBO. (FIAT 500)