Záznam snu č. 737

všetky plagáty
Krátkometrážny / Experimentálny
Česko, 2011, 4 min

verbal odpad!

Segrestor, Kulyk, Peytl: Jen proto, že se snažíte jezince zrevidovat bobra, ohulíte kdejakého pomateného Švankmajera na pervitinu? Třeba by ji stačilo jenom ožrat nebo ji hodit do kafe roháč, Vy pokrytečtí, kolonádní obšousti! ()

flanker.27

Osobně nesním surrealisticky ve stop motion. Moje sny bývají dost konkrétní, jestli v nich něco nedává smysl, pak to, že v nich nedělám nebo nejsem schopnej udělat věc, kterou bych normálně udělal (typicky, když se mi zdá že píšu písemku a nejsem schopnej dopsat větu a jít dál). Spíš mi to přijde jako technické cvičení než film, který bych měl hodnotit. ()

Segrestor

Slušná práce. Amatérský stop motion vždycky pobaví tak nějak jinak. Tohle si na nic nehraje. Působí to velmi skromně a tak se nezdráhám k vyššímu hodnocení. ()

Jezinka.Jezinka

Když se vám z amarounů vylíhnou sáňky, vypadá to takhle nějak. Strašný sen, když si váš medvídek sbalí vaši aktovku. Jsem ráda, že se to nezdálo mně. ()

kulyk

Dávám tři, abych nevypadal jako kulturní barbar a Vandasův volič. Mno - když se někomu zdají nízkorozpočtové sny....Moje jsou na výpravu podstatně náročnější. Ono je docela nákladné, dotáhnout třikrát v týdnu, povětšinou nad ránem, do mojí palice Victorii Silvsted. Mám dokonce produkci, která zvládá oživit a hodit zpět do špičkové formy Annu Nicole Smith. Jak však říkám, jestli někdo preferuje poluci kvůli plyšovému tedíkovi na kanikulách, nebudu mu jeho libůstku brát. ()

PinokKio odpad!

Je dost možné, že existuje ještě předchozích 736 záznamů snů ve kterých mi něco podstatného uteklo, ale ani se mi po nich pátrat nechce .. ()

Wacoslav1

No co k tomu rict je to proste ulet sny nemaj logiku a tohle taky ne vidim to mezi peti hvezdama nebo odpadem takze prumer jinak se k deji vyjadrovat nebudu pac sem z toho nepobral lautr vubec nic ale pobavil sem se to zase jako jo ()

Tom_Lachtan

Stejný pocit jsem měl jako malé plutev z návštěv půdy chaty prarodičů... Hravé a přitom až zákeřně vtipné. Chci víc, víc, VÍC! Ale raději ne v noci v mé hlavě. Skvělé jak technicky, tak atmosfericky. Edit po druhém vidění: Stále skvělé, vlastně ještě o něco víc, psychedelično je úžasné a na jednotlivé obrázky je radost se koukat. Nalepit k tomu místo označení "amatérský film" jméno "Švankmajer", budou se někteří tetelit blahem a zvednou o pár hvězdiček ()

darkrobyk

Fantazie, která připomene jak Švankmajera, tak filmy Pavla Marka (Mrtvý les, Vychovatel ke strachu). Forma tedy nepřináší nic nového (mně ale vzpomínky, což kvituji). Obsah je surrealistická hříčka na půdě, což pro změnu připomene Na půdě...J.Barty a ještě více možná jeho Zaniklý svět rukavic. Ale to nevadí, jelikož hravost je příjemná a její natáčení asi dalo zabrat...nejlepší jsou opuštěné střevíčky. ()

Peytl

U mě je to vlastně jen o pocitu, přemýšlivé buňky jsou u mě zbožím nedostatkovým , takže krom toho, že jsem měl u spousty obrazů neskutečnou chuť fotit, jako bych si je kompozičně sám aranžoval, pak bych řekl, že jsem cítil švankmajerovinu a to mě mimořádně baví....dnes čekám sáňkový sen....fiiiiiiiiiiiiiiiiii a TICHO. ()

Adam Bernau

Krásný začátek, ale to spící očičko zbytečně kazí dojem. Krásná postava. Mnohovýznamový závěr - nezávěr. Z podstatné části jen pěkně provedená okoukaná manýra. (Výstižně Verbal: „kdejakého Švankmajera“, ačkoli lze souhlasit i se Segrestorem. Kulyk rmoutí dalším smutným pokusem o cosi jako volnomyšlenkářský humor.) ()

Snorlax

Z Lynchovy Abecedy se mohou všichni pomočit na náměstí, jak ji obdivují, protože ji natočil režisér známého jména. Tohle má nápad, švih, patřičnou dávku surrealismu, nadšení a vynikající zpracování. Jenže to nenatočil nikdo, o kom se říká, že je uznávaný režisér, kterého ho mnozí musí hodnotit vysoko, protože mají pocit, že by se ztrapnili, kdyby přiznali pravdivé pocity. Ne Lynch, ale syn hrobníkův natočil skvělý krátkometrážní film. ()

predators odpad!

Hoši se 4* a víc jsou asi autory nebo mají v psychiatrické léčebně taky přístup na csfd, jinak si jejich hodnocení nedovedu vysvětlit. shit% ()

Nettrass

Tak se mi zdá, že se mi zdál sen, o tomhle snu. Nicméně jsem trochu zmaten, pač se mi zdál pod jiným číslem. Když jsem na dané číslo volal, zvedla to Psychiatrie Bohnice. Sen jsem jim s nadšením povyprávěl. Můj vypravěčský styl je velmi zaujal a hrozně rádi by ho slyšeli povyprávět ještě jednou osobně.... Nápadité, hravé, vtipné, TICHOPANovské... Jo a je to tady: http://www.youtube.com/watch?v=oxqIpMpzk0Q ()

Aelita

Typická švankmajerovština a toho já nemám ráda, protože z něj mám pocit nezdravé psychiky. Chápu tento snímek jako cvičení na téma pixelace a nic jiného v něm nenacházím leda kromě otázky, proč se pro filmové zobrazení snů tak často používá "astrální" hudba. Je to snad proto, že přetrvává pradávná představa, že se během spánku duše dostává do jiných sfér, nebo proto, že filmová realita je tak těžko odlišitelná od snění? ()

Iwus.ka

No, to byla noční můra, ale pro mě. Nekonečné čtyři minuty. Sorry Nettrassi, já Tě varovala :) Dávám hvězdu za nápad, ale jinak mě tohle "umění" nijak neoslovilo. ()