Pacific Rim: Povstanie

• Slovensko Pacific Rim 2 (viac)

Po prvýkrát sme ich dokázali zastaviť. Lenže to, čo mimozemskí tvorovia Kaiju napáchali na Zemi v prvej časti akčného sci-fi Pacific Rím, bola iba predohra k tomu, čo si pre ľudstvo pripravili teraz. John Boyega a Scott Eastwood vedú tím, ktorý je poslednou nádejou pre prežitie planéty. Členovia tohoto tímu sú piloti ovládajúci Jaegerov, obrích robotov, ktorí svojou veľkosťou a vybavením dokážu konkurovať rovnako vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlho patril, ale potom sa vykašlal na svoj talent aj na odkaz svojho otca, ktorý v boji proti Kaiju obetoval svoj vlastný život. Radšej prežíva v ilegalite a na živobytie si zarába rôznymi nelegálnymi aktivitami. Počas jednej takejto akcie narazí na pätnásťročnú Amaru, ktorá dokázala ukradnúť a rozchodiť pôvodne na likvidáciu určeného Jaegera. Než sa títo dvaja stačia dostatočne zoznámiť, majú v pätách Zákon. Aby unikli trestu, začlenia sa do programu výcviku nových pilotov Jaegerov. Jake po boku svojho bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) ako inštruktor a Amara ako nádejná pilotka. Všetci dúfajú, že si trenérske schopnosti nikdy nebudú musieť vyskúšať v reálnom boji. Lenže tá prichádza. Skôr, než si všetci priali, a odkiaľ to nikto nečakal. (CinemArt SK)

Majo.evans

Skor taky hybrid Transformerov a Power rangers,druhy diel o trocha slabsi ako jednicka,stratilo sa trocha to napätie.Bolo to skor viac take umele,pretechnizovane,moc azijske.Ale nenudil som sa a dejovo sa to pekne posunulo. ()

GOTFAN

To byla nehorázná sračka. Hvězda snad jen za efekty a svět ve filmu. Jinak to je totální odpad. Lituji každého čoudíka co jsem tomuhle filmu daroval, aby byl zábavnější. Nepomohlo nic. Nuda od začátku do konce. Už i tak epičnost tomu chybí. Del Toro věděl co dělá. Tohle je jen něco co si hraje na Pacific Rim ale přitom to je jen nadržený pes co Pacific Rimu ojíždí nohu. ()

dodo357

Na to že se jednalo o na-hypovane pokračování původního dílů, tak se podle mě toho moc nezměnilo. Pacific-Rim: Povstání je dá se říct pokračování události které se staly v původním díle. Zní to sice dobře ale hůř to vypadá. Příběh ze začátku nedává pojintu a než se dozvíte co se vůbec děje je konec filmů. V prvním díle mě bavili monstra která se ve filmů objevila, ale tady to bylo tak moc stupidně vymyšlené že jsem se i u bossfightu nudil. Příběh není zajímavý, téma taky ne, a bylo mi jedno kdo zemře. Čekal jsem něco víc ale docela mě to zklamalo. 3/5 hvězd. Doufám že příště to bude lepší. ()

Mazmen

Tak nenudil jsem se, ale bylo to ještě pitomější než jednička. Možná kdyby mi bylo 12 roků, tak se na to dívám jinak. ()

goauld

Pokud náš president leze Čínanům do pérdele, tak pak nevím co si mám myslet o amících ;-) Zde byla jasná věc už od začátku... Amíci mají studia a těchniku, Čínani zas prašule = TransformačníGodzila je na světě. Pro dítka školou povinná je toto dílo plné plechu a barev další útěchou nad stále propadajícími se Transformery, jejichž díly jsou čím dále tím více blboidní. A protože je požírače popkornu a popíječe koly opět uržet v sedadlech kin, tak je třeba "namíchat" trochu jiný koktejl než autákoTiráky měnící se v plechové mostra. A aby se neřeklo, tak mládež je tu přece vždy od toho, aby zachranovala svět, ne?? :-D ..,,(docela by mě zajímalo, kdyby ke skutečné invazi došlo, zda by se americká mládež také hrdinně postavila proti mimozemským bestiím... Obávám se - a celkem oprávněně, že by nejspíš se udusili popkornem za vydatně vytřeštěnými kukadly a udiveným wwwwwwoooowwwwww!!!! ()

alyalessio

Tvůrci asi příliš dívali na Transformery a také ten film podle toho kvalitativně dopadl. Herecké výkony hrozné, jen někdy se to pokoušel zachránit John Boyega svým charismatem a pár hláškami či vtípky, ale bez úspěchu. Příběh skoro nedával smysl víc klíšé už do něj nacpat nemohli a místo slíbené války s mimozemskou rasou jsme zase dostali válku *Spoiler alert* mezi sebou. K tomu ještě v konečném souboji, který skončil-neskončil tak osmkrát, vidíte jen postavy, ke kterým jste si v průběhu filmu nevytvořili vůbec žádné citové pouto, takže když jim to tam obří Kaiju nandává a kosí tam s nimi celé Tokio, je vám to úplně jedno a jen si říkáte, když už to teda asi skončí. První film jsem milovala a byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že vyjde druhý díl. Teď bych byla, raději, kdyby žádný druhý díl nebyl. Katastrofa. 1 Hvězda za efekty a vymazlené roboty. ()

Pejryn

Vlastně jsem byl dost zklamaný,jak už to bohužel bývá,tak překonat první díl filmu a to musím říct že jednička se mi hodně líbila,jak nápadem,dějem i akcnosti,je nadlicky výkon! Dvě hvězdy dávám pouze za efekty a možná snahu o něco nečekaného,ale nepovedlo se! Na tohle jit do kina,tak abych potom zavítal rovnou na pivo.... Prostě špatný a trojku raději netocte!! ()

Pavlis.xxx

Vizuálně dobré, příběhově hrozný posun dolů... Humor úplně zabíjel atmosféru filmu a nepomohl ani větší počet Jaegerů. Jednička mohla pobavit širší okruh lidí,ale tohle bylo udělané snad pro děti... Docela zklamání = 50% ()

Denzen

Sadol mi ten odľahčený tón prvej polovice. Boyega sa v zdevastovanej Santa Monice ožiera, kradne, dostáva sa z jedného problému do druhého a hlavne mu nezáleží na nejakej záchrane sveta pred mimozemšťanmi. Lenže potom prichádza tá druhá polovica, scenáristicky sprasená otrasnými dialógmi a nezaujímavou akciou. Z nudy ma muselo vytrhávať vrieskanie Charlieho Daya. ()

jioex13

Tady se scénáristé opravdu nesešli. Celý film je neskutečnou slátaninou s pokusem udělat z toho něco cool. Jakékoliv rozvedení postav absolutně nehrozí a po celou dobu je vidět snaživost o co nejlepší vizuální efekt. Ten jediný celkem ujde, nicméně jiné dnešní snímky dokážou i mnohem víc. Herecké výkony jsou fajn a myslím, že ze sebe vymáčkli co jim scénář a rejža dovolil. Nemůžeme ani mluvit o pokračování prvního filmu, protože na něj prostě nenavazuje. Samotná zmínka pak nestačí a nejdůležitější postavu s předchozího filmu jednoduše smáznou. No co to sakra je? Chybí mi jakékoliv pokračování Rona Perlmana a vlastně všech postav předchozího filmu. Zkrátka co se týká příběhu, tak jde o nedůstojné pokračování, které působí, jako by bylo stvořené za hodinku práce a to jsem fanda prvního filmu, takže jsem asi o to víc zklamán. Moje hodnocení je tedy jen za herecké výkony a vizuál. Scénář, režie, hudba ... naprostý propadák. Mimochodem se ani nepokusili o žádnou epickou hudbu, jako v prvním filmu. (Soráč za to věčné srovnávání s prvním filmem by Del Toro). ()

BlueSafira

NesklamaloNie je to film čo spraví dieru do sveta ale ani sa na to nehrá.Pokial máte radi akciu, vizuálne efekty a tento scifi-transformero-godzila štýl s jednoduchým dejom ,budete spokojní. ()

blexster

stejně dobré jako jednička, tak tomu říkám vzácnost. Málo kdy se povede aby 2 byla stejně dobrá jako 1 ale tady se to povedlo, bavil sem se od začátku až do konce. ()

ArchAngel_

Solidní dvojka, pěkně udělané, asi se to bude líbit více v Asii než na Západě, ostatně pro Asii je to udělané především. Bohužel některé nesmyslné a nelogické věci jsou tam až příliš vidět ... ale už se těším na trojku :). Hodnocení: 59% ()

Final

Po nadprůměrné jedničce jsem čekal, že dvojka přijde s něčím podobně revolučním. Bohužel, nic takového se nekoná. Dvojka je po všech stránkách slabší. Scénář, působí opravdu jednoduše a šroubovaně, obsazení se svezlo na vlně teeneagerských filmů a triky jsou o des slabší. Nepůsobí tím správným wow efektem. Jistě, pořád jde o boje obřích robotů s obřími monstry, ale vedle prvního dílu to působí strašně nedospěle. I Enderova hra vedle toho působí jako psychologický thriller. Trvalo to 5 let a výsledek je jen průměrný. ()

majorzeman13

Hodnotím slabší tři hvězdičky ! John Boyega byl fajn a má nejoblíbenější postava,ale zde jde předvším o něco jiného,že? Co se my líbilo byla akce,souboje,destrukce,triky. Příběh předvídatelný,jednoduchý.Scénář jako by skoro nebyl ?! Vizuál ? No od filmu za 150 mega se to tak nějak čeká,že ? Záporák byl hodně čitelný,nevýrazný,špatný..... Z filmu jde cítit,že byl je dělaný hlavně pro čínské,japonské publikum !!!! ()

Matrix44

Po skazení Star Wars mi John Boyega znechutil sledovanie ďalšieho filmu. Ale zas na druhú stranu, až tak veľmi sa nebolo na čo pozerať. Nudný dej, a k tomu keď ešte pridáme trápne dialógy, tak výsledok určite nezachráni dobrá animácia. Film odporúčam len pre skalných fanúšikov John Boyega ()

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Eastwood v Pacific Rim 2?

Eastwood v Pacific Rim 2?

01.07.2016

Obří roboti už naverbovali Johna Boyegu (Star Wars: Síla se probouzí) a teď házejí očkem po Scottu Eastwoodovi. Syn filmové legendy hraje posledních 10 let, až nyní ale přechází do blockbusterového… (viac)

Pacific Rim 2 potvrzen

Pacific Rim 2 potvrzen

25.02.2016

Po třech letech máme konečně jasno v tom, jestli bude Pacific Rim 2. Guillermo del Toro ho původně chystal na léto 2017, nakonec to ale neklaplo a film zmizel z kalendáře premiér. Del Toro i přesto… (viac)

Guillermo del Toro a Fantastická cesta?

Guillermo del Toro a Fantastická cesta?

08.01.2016

Remake slavné sci-fi z roku 1966, na který producentsky dohlíží samotný James Cameron, už se pokusila natočit kupa režisérů. K Fantastické cestě se dostali Roland Emmerich (Den nezávislosti), Paul… (viac)