The Day the Earth Stopped Masturbating

• Francúzsko Le Jour où la Terre s'ébranla
všetky plagáty
Celý film

Staré Mayské proroctví, které bylo objeveno nedávno tvrdí, že pokaždé když jeden muž masturbuje, jiný muž zemře. Je vyhlášen celosvětový zákaz masturbování, ale muži se s tím jen těžko vyrovnávají. (korbitch22)

blackrain

To byla ale kravina. No, každý pořádný nápad se počítá, i když je teda dost ujetý. Mělo to již zmíněný nápad, mělo to spád a bylo to vypointované. Akorát ta pointa mi byla hned známá, ale to v žádném případě kraťasu neubližuje, protože jsem čekala jak to vygraduje. Pobavilo mě to. Lidská fantazie prostě nezná hranic. ()

ABLABLABLA

Každý tu píše, že je to blbost, pi*ovina apod a za tím dodává, že ale vtipná....no tak samozřejmě:D Co jste čekali od snímku s takovým názvem? Že to nebude blbost, ale nějaké kouzelný snímek s nečekaným vyústěním? Ale tady šlo především o tu srandu a to to splnilo výborně. 3* právem. ()

stration

Manželka říkala, že je to úplně přesně o nás, chlapech a že mám dát pět hvězdiček. Tož tak činím, aby se náhodou moc nevyptávala, jestli znám ty internetové stránky, které jsou v tomto podobenství vzpomínané. :D ()

Helo

Takový to druh humoru většinou neberu a hned mi to ten či onen film znechutí... tohle mě však překvapivě docela pobavilo. ()

JohnMiller

Nič podobné som v živote nevidel , a dúfam že ani neuvidím. Uznávam nápad zo života prevedení až do drámy. Na konci som dúfal že sa to hlavným hrdinom podarí dokázať................. a čo ? pozrite si to sami. ()

Trevor

Sračka neskutočných rozmerov, ktorá je zaujímavou pre rovnako nadpriemerne inteligentnú skupinu ľudí akú predstavuje samotný pán režisér...1%, má to spád. ()

easaque

+4* Tuhle pořádnou PTÁKOVINU jsem viděl už docela dávno a koukám, že jsem ji neoznámkoval a tak to musím DOHONIT. Humor mu rozhodně nechybí a musím OHODnotIT samozřejmě nápaditost plnou parodie, a to že při zpracování se VYHnUL nevkusu. Docela by mě zajímala statistika hodnotících uživatelů, kde by se bral v potaz jejich vztah k náboženství a míra sexuální tolerance - i ta by mohla mít určitý POTENCIál. Jinak se omlouvám za podprahové vtipkování všem všímavým útlocitným čtenářům, kteří o MASTURBACI nemluví, natož aby ji prováděli. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Aelita

Byla by to zbraň hromadného ničení. Prašť jako uhoď – buďto zabiješ jiného nebo vybouchneš sám. Jo, a ženám by ten enormní zájem mužů zkazil charakter a sebral klid. Taková triviální věc jako masturbace a tak nedozírné důsledky – vskutku platí, že "Záležitosti malého významu nechť jsou brány vážně." ()

C0r0ner

Krátkometrážni filmy mají velkou výhodu v tom, že nemusí rozvíjet dlouhý příběh a logické návaznosti. Proto je zřídka hodnotím plným počtem. Francouzi přišli s parádní myšlenkou a okořenili ji svým typickým humorem. Mrzelo mě jediné, že to bylo tak krátké, protože tahle idea skýtala prostor i pro smysluplný děj a to mohla být teprve bomba. 85% ()