The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

Krátkometrážny / Komédia / Horor
USA, 2008, 10 min

Krátkometrážní film od režiséra R. Gale je parodií na klasické hororové postupy. Obměnou vražednického stereotypu nevzniká pouze komický efekt - člověk neustále sledovaný přízrakem se mění posléze v uprchlíka. Období vzdoru nahradí období stagnace a nezvykle pomalá smrt se plíží malinkatými krůčky. Závěr filmu vede k dost zajímavé otázce o povaze různých druhů smrti. (type_B)

Tydlidáš

10/10 - Takhle našlapanej krátkometrážák sem snad ještě neviděl. Ve světě se z toho POMALU stává fenomén a neni se čemu divit. Skvělej nápad, kterej mě na začátku absolutně rozsekal, se stupňuje a s velikánskou nadsázkou ZNOVU a ZNOVU a ZNOVU a ZNOVU a ZNOVU udeřuje v nečekanejch končinách celého světa. Je vidět s jakym účelem je tenhle film dělanej a podle mýho je to špica. Po shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y doporučuju i další díl SPOON vs. SPOON kterej si pusťte tady: http://www.youtube.com/watch?v=t9-faa56l-s&feature=channel Opravdu je to velká legrace =) ()

Estrellita

Skvělý trailer na neexistující film. A GENIÁLNÍ parodie na spoustu klišovitých filmů! Tlemila jsem se doslova od začátku do konce a na některé scény nikdy nezapomenu. Už nikdy se nenajím lžící, aniž bych si na to vzpomněla. Po shlédnutí tohoto filmu už svět nikdy nebude jako býval před tím... :) AND AGAIN! Ave Ginosaji! 100%!!! ()

Stanislaus

Tento krátkometrážní film byl neuvěřitelná ptákovina na entou, nicméně rovněž velice nápaditá, to musím uznat. Nejvíce mě samozřejmě zaujala naprosto do puntíku přesná parodie (resp. kopie) asi nejslavnější scény ze sprchy - upřesňovat to snad nemusím. Zkrátka blbost, která byla tak trapná, až byla vtipná. ()

Galadriel

Napadlo by vás někdy natočit plnohodnotný krátkometrážní film formou parodie na trailery? No, Richarda Gale to napadlo a vzniklo tohle desetiminutové dílko se skvělým nápadem, krásně monumentální hudbou, drsným hlasovým doprovodem, spoustou zajímavých informací, ale bohužel i dost dětinské. 5 minut by stačilo a řezala bych se smíchy, 10 minut už je na tohle trochu moc... ()

Easykk

Šílenost bez hranic a naprosto skvěle natočená ta nejoriginálnější vražda v dějinách :)))) Deset minut vám přišlo moc?...leda houby...dal bych to na hodinovej film a trochu víc roztáhl celkovou historii lžičky, její záměry a proč se podřídila po tolika báječných příležitostech zrovna vrahounovi!! A stejně nejlepší bylo asi to jak ho ten vrah bouchnul tou lžičkou...viděli jste to?? Ono to tam je sotva postřehnutelné...je to zhruba někde mezi první a poslední vteřinou tohodle úžasnýho snímečku..:o))) ()

• Vítěz Ceny diváků v kategorii Nejlepší krátký film na festivalu Dead Channels - the San Francisco Festival of Fantastic Film. Snímek byl též oceněn jako nejlepší krátký film roku 2009 Rue Morgue magazínem. (Kreeki)
  • Scéna ze sprchy je natočená stejně jako podobná scéna z kultovního snímku Psycho (1960). Neliší se záběry ani hudba. (Horxus)
  • Natáčelo se 22 dní na celém území Kalifornie. (Kreeki)