Když zmizí osm vyšetřovatelů, Navarrová se snaží Danversovou přesvědčit, že případ souvisí s nevyřešenou vraždou místního aktivisty. (HBO Max)

bigsoul

Za mňa super začiatkom čo má všetko čo od Temného prípadu očakám! Proste super atmosféra misterioznosť a napätie! Super herecké výkony a hudba s kamorou si rozumie! ()

XXX99

Slovenský dabing???... vážne??? No zbohom, to to pekne začalo..skúsim to prežuť, ale  keď vidím mená v produkcii...vratane idiota čo  spackal 3.S , a ostatní si to zrealizovali asi ako kúsok do domácej videoteky. Dám tomu šancu, aj keď mi to trhá uši p.ci ()

jirikzaboj

Fuckt skvělé intro s doprovodnou hudbou Billie Eilish a následně řádný twist and shout hned při první epizodě. Můžeme obdivovat jak vybranou lokaci Aljašky s temným ročním obdobím, tak i docela silně narýsované linky do dalších epizod. Hororové prvky se mi velice zamlouvají a nějaká ta Carpenter pocta tam nejspíš bude. Těžko soudit po prvním díle, ale snad to pojede v podobných šlépějích i nadále. ()

Tempter

S klidným svědomím končím po prvním dílu. Nechápu, proč se vztahovka typu "Ulice" musí odehrávat ve tmě na Aljašce, kryta komickými  horrorovými prvky a rádoby detektivní zápletkou. A jestli vraždila a všechny ty "hrůůůzy" měla na svědomí mlha zjevující se jednou za 100 let nebo bosonohý bezďák nebo... (to je vlastně jedno, možná se to ani pořádně nedovíme) je mi fakt úúúplně jedno. Nechám si v sobě vzpomínku na neskutečnou jízdu v první řadě se skutečnými detektivy a s Alexandrou Daddario... :-) ()

Tom.Brejcha

První díl. Nuda. Nic co by mě donutilo si pustit druhý. Trochu tajemna. Fádní herecké výkony. Díl se nese v duchu doby: ženy jsou silný, chlapi ne. Já měl rád první dvě série. Ty byly supr. ()

Mr.HahaHihi

Když se před mnoha lety teorizovalo, že by se další Temný případ mohl odehrávat na Aljašce, říkal jsem si, ty píčo, to by bylo skvělý. Přání se mi po letech splnilo a k mému smutku, už digitální úvod mě téměř zabil. Zbytek taky spíš nic, než moc. Doslova dokážu cítit, čeho se tvůrci zvolenou hudbou a záběrovaním snažili dosáhnout ale vůbec to zatím nefunguje. Mrazivá, odlehlá, temná atmosféra se vůbec nedostavila a kolikrát to vypadá fakt divně a chybí tomu nějaké to fyzično. Když jsem četl chválenou recku na seznamu, kde se zmiňovali hororové prvky, tak na ty jsem se těšil ale v tomhle provedení mě spíš srali. Hodně špatný start. ()