My Grandmother

Can Evrenol

Hudba:

Semih Tareen

SOLOM.

Mít za babičku pěknou svini, která ráda zamyká a týrá svou vnučku asi není nic příjemného, ale když jsem viděl, jak vypadá ta malá holka, ani se jí moc nedivím. Turci ve spojení s Brity natočili průměrný snímek, který ozdobila asi jen ta krvavější scénka v koupelce. Jinak jsem tu však moc pozitivního kromě šíleného zjevu staré dámy nenašel. Naštěstí se ta krátká stopáž dá přežít bez újmy na zdraví. ()

*CARNIFEX*

Neskutočnú amatérčinu z toho cítiť, aj keď to vzhľadom k námetu zas tak strašné nebolo. Ved prečo nie! Čo s vnučkou ktorá neposlúcha! Len ju zožrať ;) ()

pornogrind

Can Evrenol mě celkem zaujal svým kraťasem Sandik a tak jsem si říkal, že by nebylo od věci kouknout na jeho další krátkometrážní kousek. My Grandmother mě už ale tolik nenadchlo. Kdyby toho Evrenol v krvavější pasáži víc ukázal a taky víc přitlačil na pilu dal bych tři hvězdy. Takhle ale musím zůstat jen u dvou hvězd. ()

Litsarch

Vnučka ála "Pipi dlouhá punčocha", babička kanibalka se zjevem šílence a sekáček. Jako komedie by to působilo i dobře, jako horor to už je horší... ()