Peter Devereaux (Pierce Brosnan) je bývalý tajný agent CIA, ktorý si užíva pokojný život vo švajčiarskom Lausanne až do chvíle, než ho vyhľadá jeho niekdajší šéf. Ten ho presvedčí, aby sa vydal na ďalšiu misiu a z Moskvy eskortoval Nataliu Ulanovovú (Mediha Musliovic) – asistentku bývalého generála Arkadyja Federova (Lazar Ristovski) a horúceho kandidáta na ruského prezidenta. Natalia je totiž v skutočnosti agentkou pracujúcou pre CIA. Tej sa podarí získať tajné informácie z Federovho trezoru, ktoré ho usvedčujú z vojnových zločinov v Čečensku. Netrvá to dlho a Federov si túto zradu všimne a chce ju dolapiť. Peter sa k nej však dostáva skôr ako ostatní, ale počas úteku je podľa rozkazu zastrelená ďalším agentom CIA a Peterovým bývalým žiakom Davidom Masonom (Luke Bracey). Tesne pred svojou smrťou stačí dať Peterovi usvedčujúce fotky a povedať mu jedno meno - Mira Filipova. O nej však nie sú žiadne informácie a jediný, kto s ňou bol v kontakte, bola Alice Fournierová (Olga Kurylenko). Peter sa tak rozhodne Alice vypátrať, aby zistil, prečo musela Natalia - v skutočnosti jeho utajená láska, zomrieť. A aby to dosiahol, je odhodlaný vysporiadať sa so všetkými, ktorí mu budú stáť v ceste. (TV Markíza)

JendaBenda

Super navrat! Fakt pěkný dílko, zajímavý zvraty a luxusní konec. Dobrý akční triler podle staré školy, ale nově natočený. Dal bych 5*, ale ty si šetřim na super nářezy ;-) ()

chytri

Pierce Brosman mi přijde, že je v ještě větší kondici, než když hrál Jamese Bonda. Další "Bondovka" i s krásnou bondgirl,l kde exceluje ()

Sa.sa

Zatraceně dobrej film a Pierce Brosnan je kabrňák ;) Jen škoda, že neměl více filmů s Jamesem Bondem :/ Navíc Olga Kurylenko, která je nádherná žena <3 co více si člověk může přát... za mě 5hvězd! ()

Chicharron

Je tam Brosnan a je tam Kurylenko, mohl by to být James Bond? Mohl, ale není... Je to November Man... Honičky, přestřelky, rvačky, ale jinak dost o ničem. Zapomenutelná záležitost. ()

hujerita

Olinka tam bola sexyca iná v každom zábere. Z lopatou v rukách by som ju privítal na svojej hrudi :) Inak výborný akčný thriler či čo to bolo. Starý vyslúžilý a chlastajúci Pierce Brosnan bol tiež fajn a aj to že sa sem-tam netrafil bolo super. Jednoducho stará dobrá škola ako za mojich mladých čias. Užil som si to. ()

Pierre95

Moc dobře udělaný thriller. Pierce Brosnan mi připoměl své největší okamžiky a slávu jako 007 a Olga Kurylenko byla ohromující, byla vlastně jedním z největších důvodů, proč jsem tenhle film chtěl vidět. Konečně se film odehrává taky někde jinde (Bělěhrad) než ostatní filmy v Evropě. Těším se na další projekty Pierce a Olgy :) ()

KcarlosK

Tak si Brosnan z nostalgie zahrál Bonda v důchodu a samozřejmě se u toho zase ani nerozcuchal. Dějově čajíček, ale 108 minut vcelku příjemně uteče a tak je výsledkem příjemná jednohubka. Ale jedno WTF si neodpustím. SPOILER! Vážně by šlo utajit před CIA to, že dva jejich špičkový agenti spolu mají dcerku? ()

eaglestar

B+ pořád není A. Jinak, slečna Kurvilenko má krásné nohy a je natolik chrabrá, že svoje lakované lodičky YSL nepustí z ruk ani ve spršce kulek (ne těch generálových). Místy to však vypadalo jako východní produkce pana Senegala, když dostane větší rozpočet. ()

Porthos

Pan Brosnan má už zřejmě dost romantických komedií a dalších žánrů na které se vrhnul asi proto, že měl pocit, že po Bondovi už to jinak nepůjde. No a vida ho! Vrací se jako agent, jen u konkurenční firmy a obávám se, že by na něj Bond hnedtak něco nenavlékl a měl by s novým agentem hoooodně problémů. No a film: pěkně to odsejpá, zápletka se vám tak nějak sama zapisuje do hlavy během akcí, které se na sebe vážou hladce jak dvě půlky těsta. Dobře natočené, dobrá muzika, super herci. Co víc si přát. Pane Brosnan, nezpívá vám to, ale "bondujete" jako břitva. Díky. Doufám, že u toho zůstanete dýl... ()

Milda4444

Těžkej souhlas s verbalem...... u toho filmu jsem se fakt pobavil ....ať jdou ty buzeranti s jednou nebo dvěma i třema hvězdama do tý 60letý cigánky ()

Misirlou

Miluji filmy, kdy někoho zradí a pošpiní, ale on to všem na konci nandá a ukáže, kdo je tady král. Stárnoucí agent CIA a krásná mladá kočanda s očima přes půl obličeje, to jsou hlavní hrdinové nového akčního filmu, do kterého obsadili bývalého Jamese Bonda a bývalou Bond girl. I když se agentovi do akce vůbec nechce, tak nakonec se nechá ukecat a pro dobrou věc opět naskočí do špionážní mašinérie. Ale jak se ukáže, i přes své stáří, to není jen poddajný dědek, se kterým může každý mávat, jak se mu zachce, ale ještě se dokáže postavit na zadní a jako zdatný hřebec kolem sebe kopat a rozdávat rány těm, kteří si je zaslouží. Že mu k tomu sekunduje krásná a mladá kost, je pro další vývoj vcelku nepodstatné, ale dobře se na to kouká. Ostatně, někoho chránit musí a jistě je lepší střežit mladou a krásnou než starou a hnusnou. Prostě se to celé těm klukům scénaristickým a režisérským povedlo. ()

Edwin44

Tak se tady potkali "Zlaté oko" a "Quantum of Solace"!! bohužel tentokrát to stálo za starou bačkoru. Pierce Brosnan jako hlavní hrdina nebyl tak špatnej a Kurylenko je fakt krásná baba, ale příběh byl hodně ale fakt hodně stupidní. Např. postava Masona nechápu proč měla tendenci na konci Deverauxovi pomáhat a proč tam musela bejt taková debilní vsuvka v podobě milostnýho vztahu se sousedkou?.. a sakra proč se nejlepší nájmená vražedkyně oblíká přesně jako vražedkyne a zabíjí lidi na veřejných místech?... a jak jen sakra bylo možný že tam lidi cestovali Rusko - USA - Bělehrad během pár hodin....no ty voe ztráta času ()