I přes Jobovy výhrady se Lucas se svým týmem vydává na odvážnou loupež do kempu Genoa. Lucase a Chaytona pronásleduje frustrace z jejich nedávného drsného střetnutí. Ve snaze nastolit příměří se Gordon a Carrie pokusí o neobvyklý krok s Devou. Rebecca se bez vědomí svého strýce vydává do Filadelfie, kde chce uzavřít dohodu s klientem, kterého Proctor odmítnul. (HBO Europe)

Arkanoid

Chayton nie je prekvapivý. Jeho dejová línia svojou jednoduchosťou napriek drsnosti skôr nudí.  Zaujímavé je ale organizovať lúpež, aby sa chlap so zlomeným srdcom aspoň trochu spamätal. Nastáva preto problém. Found footage je fajn skôr pri hororoch, pri lúpeži mi to nesedelo. Inak pekná akcia, z iného súdku, ako sme väčšinou zvyknutí. ()

johnsnow

Z počiatku taká pomalšia časť kde sa dočkáme jedného fajn súboja Carrie a jej ex s partičkou ožratých vagabundov. Potom nasleduje útok na vojenskú základňu, natočený štýlom found footage. Prekvapivo to nie je zlé ale čakal som, že to bude klasický štýl, avšak bitka nášho Joba s tým černochom alebo záver lúpeže kde generál vtrhne do auta a šeckých nakope, LTT odtiaľ ujdú má grády. No a úplne na konci zisťujeme kam zmizol náš mastodont a ide sa naňho. P.S. Pasáž s mastodontom sa dá vystihnúť vetou: "Pre dobrotu na žobrotu." ()