Zpackaná loupež v Harrisburgském muzeu má nechtěné důsledky - Lucas, Carrie a Job na chvíli obnoví své partnerství. Později Lucas s Emmettem zatýkají Proctora za vraždu Hansona - buran a věrný poskok Arno jim poskytl usvědčující důkazy. Jenže na cestě do vězení najednou změní směr. (HBO Europe)

Arkanoid

„He’s one of us. His wife is white.“ Odhalená tvár pri napínavej lúpeži veru nepôsobí dôveryhodne ku logike deja. Pelech náckov špinavý, ako sa patrí, tu by sa oplatilo ostať aj dlhšie, niečo na spôsob Serbuan maut. Útok redneckov baví, ale je príliš krátky. Erotiky je veľa, ale nezakryje menšie množstvo napätia, ako tomu bolo doteraz. Záver bohužiaľ málo napínavý, ale niektoré scény musia byť aj takéto. –„Stay by the phone.“ „You just took my fucking phone.“ „Just stay here.“ –„I haven’t seen Hanson quite a time.“ „Yes, that’s the side effects of killing someone.“ –„Oh, Marcus. Don’t forget the rest of you.“ ()

Necrotongue

Tvůrci se v rámci čtvrté epizody věnovali převážně erotice (případně soft pornu) a vzhledem k tomu, že už jsem viděl kdeco, přišly nudné chvíle. Řekl bych, že je to škoda, protože mě zatčení Proctora i pomsta Moodyů docela bavily. Šerif, který potáhne obraz z muzea, a pak pobíhá s odhaleným obličejem před spoustou státních policistů, to už bylo trochu mimo. ()

johnsnow

Diel ktorý nám ukáže skvelú počiatočnú lúpežnú akciu a pár hlášok nášho aziata. Následne vidíme slušnú dávku erotiky(a je na čo kukať). Zatknutie proctora je očakávané ale útok tých pamrdov vôbec nie a súboj s nimi v rieke je síce krátky ale cool. Teším sa na ďalší diel. ()