Skupina loupeživých motorkářů vpadne nepozvána na každoroční duchovní festival v Banshee. Jejich čin bude mít fatální následky a krom toho donutí Lucase a Siobahna, aby zřídili skupinu občanské sebeobrany. Lucas ztratí klíčového svědka proti Proctorovi a co hůř, agent FBI Xavier přijíždí monitorovat situaci, což Lucase náležitě vyděsí. Rebecca Bowmanová je rozervána svou touhou po vášni a amišskými kořeny, v místním šerifovi však najde spřízněnou duši. (HBO Europe)

Arkanoid

„I’m a bartender. Wisdom id occupational hazard. I dont‘ suppose you’ll take my advice.“ –„That would make us both wise. Where’s the fun of it.“ Poteší úvodné pomrkanie na fanúšikov Sons of Anarchy. Akcia, zaujímavé rozloženie postáv na opačných stranách zákona, ktorého hranicu impulzívne prekračuje často práve hlavný hrdina. Akcia tu už bola aj lepšia, no stále je tu veľa napínavých scén pre fanúšikov. ()

Necrotongue

Tohle mysleli tvůrci vážně? Asi ano. Desetičlenný gang motorkářů mi fakt nahnal strach a od tohoto nefunkčního základu se odvíjel děj celé epizody. Uznávám, že jsem se několikrát i rozesmál, takže druhou hvězdičku uděluji za nechtěný humor, jinak to bylo spíš k pláči. Teď nevím, Carrie z tohoto dílu je stejná osoba, která během pár vteřin vyřadila otcovu ochranku? Průšvih. ()

Ratemus

áááá přijeli zaměnitelní trapní motorkáři, takže je jasný, kam to bude směřovat.....jsme přece motorkáři, rabujeme, děláme bordel a nebojíme se zločinu a rozhodně půjdeme proti policii :-D protože si to laciný scénář vyžaduje...kdo přijde příště? ()

johnsnow

Trošku slabší diel ale stále fajn. Aziat a jeho fuckovanie na kravy je skvelé, pasáž   s motorkármi vyzerá byť zaujímavá ale žiaľ tak ako akcia v uličke (kde navyše Carrie nedokáže spacifikovať nadratých pamrdov ale otcovu ochranku rozjebe ľavou zadnou) tak záverečná, navyše tresnutá do tmy, je slabá. Avšak dohoda Hooda s Proctorom môže ukazovať na všeličo. Čo sa týka našej amišky tak stále rada prcá. No trošku síce nechápem ten prsteň ktorý dostala policajtka na národky ale uvidíme. Hej a záver my neviem prečo napovedá, že ten pamrd z FBI volal s králikom. ()