Horčica mi stúpa do nosa

• Československo Hořčice mi stoupá do nosu (viac)
TV spot 1

Kto sa ešte dnes zaujíma o nejakú filmovú hviezdu? pýtajú sa občania jedného juhofrancúzskeho mestečka, v ktorého blízkosti sa nakrúca western. Odpoveď znie: Nikto. V komédii s ironickým podtextom, ktorá poukazuje na to, akú veľkú moc majú mediá, hrá Pierre Richard a Jane Birkinová. (oficiálny text distribútora)

michalkop

Zajímavý film, i když docela ulítlý. Zasmál jsem se u něj taky trochu :) Herecké výkony taky fajn. I když občas trochu přehrávané, ale to je dáno tou ulítlostí. Vážně, zatím něco jiného s takovým námětem, jsem zatím neviděl. Netradiční románek s filmovou hvězdou. 90% ()

Chlo0opek

Nebýt Pierra, film by nebyl nic moc extra, ale s přispění jeho je tenhle film úplně někde jinde. Role přímo pro něj. 4* už jen za scénu, když jeho otec naštvaně na něj operuje a krev z pacienta stříká úplně všude a nakonec operaci dokončí tím, že to dodělá příště :)) Film velmi příjemně a nenuceně plyne od jedné náhody k další.. ()

miraporthos

Svého času jsme si s bratrancem pouštěli na videu scénu s "operací" celé prázdniny minimálně pětkrát denně. A už při slovech "za pět minut jsem zpátky" jsme smíchy brečeli. Totéž se mi stalo i po letech. Pro mě nejskvělejší komedie s Richardem. ()

P@\/EL

Vynikajíci francouzská komedie, která patří k tomu nejlepšímu s Pierrem Richardem, co jsem kdy viděl. Mám zkrátka rád filmy, kde malé nedorozumění spustí sled bláznivých, srandovních scén. A že těch situací tu není zrovna málo. To vše má za následek svižný děj, jenž se ani na chvilku nezastaví a tudíž rozhodně nenudí, ba naopak přijemně pobaví. ()

sury

Vidím v televizi ukázku na nějaký film s Pierrem Richardem, tak sem si řekl že bych mohl napsat komentář k tomuto filmu. Nemám moc rád komedie. Připomnělo mně to trochu pana učetního, ale ve francouzském stylu. Musím říci, že se mně tento film opravdu líbil. Je to jeden dlouhý příběh, který prostě nějak vyjde a dostane hlavního hrdinu na různá místa, kde zažívá různé trampoty. Hezké ()

abrat

Skvelá francúzska komédia zo 70.rokov s roztržitým Richardom a atraktívnou herečkou. Kopa humoru a ešte lepší herci. Hlavne scénky z točenia westernu stáli za to. ()

gizi

Výborná komedie, která ani chvíli nenudí, má spád a také je celkem reálná, ze života, nic moc přehnané. 85%, 17.10.2015. ()

4848

Pierre Richard v nejlepší formě,film je vtipný od začátku až do konce,na diváka se valí smršt vtipných scén . ()

Umělec

Klasická francouzská komedie 70. let.... Na jednu stranu trochu unavuje pomalým tempem a jakousi naivitou vtipných scén, na druhou stranu právě to tomu dává tu poetičnost a náladu doby před 30 lety. Výběr hereček ve francouzských filmech je rozhodně zajímavý :-) 65% ()

bernau84

klasické dílko s Richardem který je jedním z mých nejoblíbenějších francouzkých herců se snaží o opravdu bláznivou komedii vetšinou to sice vychází ale nesmělo by tam být pár scén (mimo jiné scéna z nemocnice se salvami krve) které jsou všechno jen ne vtipné spíš by člověk řekl že zavání výplní nebo prasečinou. jinak vřele doporučuji! S Nalevo od výtahu, Hračkou a Velkým blondýnem jeho nejlepší film ()

andydufrsn

Další z výtečných francouzských komedii se skvělým Richardem v hlavní roli, opět se sním vydáte bojovat se životem plným zmatků záměn a chaosu. Jak to umí jen on! ()