The End

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma / Komédia
USA, 2012, 10 min

V životě v podstatě nic nepřichází ve chvíli, kdy byste si přáli, nebo to aspoň čekali. Stejně tak Konec. (alambert)

Jara.Cimrman.jr

"Já chci žít." No nevěřte to člověku, který se právě pokusil vjet autem pod vlak, oběsit se a poté se zastřelit. Mě to tedy moc nebavilo, ale z hlediska potměšilosti vyšší moci to do sebe cosi malého, asi tak dvouhvězdičkového, mělo. ()

SOLOM.

Ježíši to bylo tak dojemně trapné, až jsem mu začal fandit, ať se už konečně zabije. Chuj jeden vylízaný. Režisér asi neměl všech pět po hromadě, když si myslel, že mu to diváci sežerou i s navijákem. Největší škodou bylo, že to neskončilo hned ve chvíli, kdy projel ten vlak. V ten moment mi to přišlo ještě zajímavé. ()

Handle

Naprosto nezajímavý kraťas, bez nápadu, spádu a emocí. Hlavní postava mi byla úplně ukradená a její chování bylo nepochopitelné. A jestli chtěl tento film vůbec něco říct, to si také nejsem jistý... ()

Marek1991

Niekedy má človek totálnu smolu, ale bolo to ozaj príšerne prehnané, to sa môže stať tak v jednom prípade z miliardy si myslím. Keby sa chcel zabiť vojde autom v noci rovno na koľaje, vlak by zrejme nestihol zastaviť, to so zbraňou a jedným voľným miestom bolo šialené, celé je to šialené. ()

ecceHOMMO

Možno je jedna hviezdička málo a snímok si to nezaslúži, pretože jeho vizuálna stránka až taká zlá nie je. Obsahovo to však pôsobí neskutočne gýčovo a umelo s kopou nelogických prevedení. */** ()

Earl10

Záměr určitě dobrý, ale bohužel je to celé děravé jak ementál. Plné logických kiksů, ovšem slušně natočené. Jako celek však podprůměrné! [40%] ()

orkadimenza

"Já chci žít každý den, já chci být ten který letí životem, chci jí-ít světem, a ží-ít pocitem!" Režisérova iniciativa být kreativní a vytvořit zajímavé dílko byla stejná jako iniciativa hlavního protagonisty žít. Ale měl solidní pech. ()

Faila

Tak jasně, že tohle se asi jen tak někomu nestane, ale od kdy jsou filmy přesně založené na realistických událostech? Jak to dopadne, jsem sice tušila, ale nenapadlo by mě až tak katastrofické řešení, které dle mého názoru dodalo filmu tu správnou groteskní pecku. Co jiného si po zhlédnutí říct, než "To nasere..." ? ()

Lollirot

Urážka sebevrahů. Jde o story o jednom těžkém smolařovi, kterému shoda nešťastných okolností nedovolí vzít si život. On to není ani tak smolař jako spíš idiot. Ale tak si říkám, pokud to na konci měla být apokalypsa a on si svůj hříšný úmysl rozmyslel při pohledu na obrázek Ježíše, tak takovou smůlu neměl, ne? Půjde do nebe. Možná. Zato ten sympatický bezdomovec s hláškou "Co pár drobných na bus? Potřebuju odsud vypadnout, dneska má přijít Ježíš!" to má spočítaný, chudák. ()

burg

Jak to bude pokračovat a nakonec to tak dopadne mi sice bylo jasný od druhý minuty, ale musím uznat, že ten chlápek měl neuvěřitelnou smůlu... :D ()