Harald se připravuje na korunovaci a vybírá si královnu. Jeho nepřátelé ale pořád prahnou po moci. Ubbeho posádka připlouvá k jinému pobřeží, než původně chtěla. (Netflix)

Eliott odpad!

Už mě to přestává bavit. Moc dobře, že to je poslední série. Momentálně pouze používám jako kulisu u cvičení a i tak mne často raději zláká prostý výhled z okna. Další díl ve kterém se nic nestane a jen se blbě kecá o věcech, které nejsou ani moc zajímavé. PS: Zbylé postavy v seriálu mi už ani nejsou příliš sympatické. ()

Kaka

Ubbe a spol si střihnou solidní survival drámu a Harald a spol pro změnu intriky a pletichaření v Kattegatu. Není tu nic co by nějak ozvláštňovalo veskrze průměrnou pátou a šestou epizodu, kde se vlastně pořád ve větších či menších obměnách děje to samé dokolečka. ()

Arkanoid

Torvi je smutná zo straty a Ubbe ju prichádza utešiť až po vylodení sa, diskusii a rozdelení úloh, akoby on Asu ani nemal rád. Harald ponúka Erikovi pozíciu veliteľa svojej gardy namiesto Skaneho, ktorý počúva a tiež sa dozvedá pravdu o dieťati Ingrid. Ketillovi na pozemok padne veľryba a on sa rozhodne nepodeliť sa. Asi máme späť piatu sériu. ()

Frajer42

Spoilery! Hodně ukecaná epizoda, kde není takřka žádná akce. Přesto mě docela bavila. Konečně nejnudnější Ubbeho dějová linka nabídla moc hezkou zápletku s objevením Grónska, což je ve srovnání s Islandem ještě větší krok do sraček. Hodně mě pobavil závěr s velrybou, která se nemohla objevit na horším místě. Schyluje se na velké trable. V Rusku se připravujeme na velkou mlatu. V Kattegatu se potom rýsuje prapodivní obrazec, který má mnohem více vrcholů než pěkně zvrácený milostný trojúhelník. Přestože se jen kecalo, tak tato epizoda mě bavila. [80 %] ()