Tetovaný

• Československo Tetovaný (viac)

Félicien Mézeray (Louis de Funès) prodá všechno. Jednoho dne výhodně zpeněží i obraz Modiglianiho, který mu nepatří. Je totiž vytetovaný na zádech chlapíka Legraina (Jean Gabin), který se tak postará o pěkná překvapení a zábavu. Louis de Funès a Jean Gabin hned ve dvou pyžamových modelech! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

foundation

Dokonalá nezameniteľná komédia kde Louisovi geniálne sekunduje Jean Gabin. Trochu menej nápadná ale na kvalite v žiadnom prípade nestrácajúca funesovka. ()

dalziel

Jeden kameň za druhým.A tá Funesova žena, tá to zabije vždy keď sa zjaví v zábere.Oslovenia Funesa ,Gabinom typu mladíku ,chlapče a pod. sú parádne. ()

AxelWers

Ľahšia komédia, Gabin je u mňa skôr dramatický herec, ktorý sa blysol v Le Chat, ale v tomto filme som mal pocit, že s Funesom ak sa chcú dopĺňať, tak musia niečo zo svojich talentov ubrať. Funes tu rozhodne hral druhé husle. U mňa to na jedno pozretie stačí a hodnotenie 3* je možno aj trochu priaznivé. 50% ()

Brinkley

Dva francouzští velikáni + jeden proslulý Ital in epidermis, kvůli kterému bych sáhla po noži snad i já... Vedle Velkého flámu jediná komedie s Funésem, který si rok od roku s chutí pustím znovu, a znovu, a znovu... ()

Martensson35

Odpočinková francouzská komedie. Půvab filmu tkví v kontrastu dvou představitelů různých žánrů. Cením především Jeana Gabina, který ačkoliv komedie byla doménou Funése a jeho chladný vztah k němu a vůbec jeho stylu hraní byl známý, ztvárnil svou roli (napsanou bezesporu jemu přímo na tělo) nezapomenutelně bravurně ve stylu Tuláka Archimeda. K tomu samozřejmě Funés hraje svou klasiku. Důkaz paradoxu, že napjaté vztahy na place mohou vyplodit příjemný film. ()

ZnalecH

Neříkám, že jsem se nebavil, ale tyto francouzské filmy mi připadají všechny na stejné brdo. Proto hodnotím takto nízko, ale je to jen z důvodu shlédnutí více podobných filmů, takže mě nemělo moc co překvapit. ()

Trixinka

Od filmu (komedie), v němž hrají legendy jako Louis de Funès a Jean Gabin, očekávám daleko více zábavy. I když pominu všechny nelogické situace (výplata peněz, získání tetování ze zad....), zůstává mi pořád jen komedie s minimem vtipných situací. Funés se dle mého držel zpátky, Gabin se mi jevil poněkud znuděně a otráveně - že by to bylo nesympatiemi mezi těma dvěma? Nevím. Na občasné shlédnutí snad dobré, ale film s Funésem si příště raději pustím jiný. ()

Realmond

Za mě jedna z těch lepších Funesových komedií, i když ne tak známá. Spojení dvou rozdílných charakterů Louis de Funese a Jeana Gabina, mě hrozně moc baví a vzájemně se úžasně doplňují. ()

rublik05

Příjemná a vtipná komedie, ve které se povedlo dát smysluplně dohromady dva zcela odlišné herce, čímž vznikla zajímavá a především fungující dvojice, která se krásně vzájemně doplňuje a každý diváka pobaví svým originálním hereckým projevem. Louis de Funès předvádí svou klasiku, mnohem více mě zaujal Jean Gabin, kterého mám spojeného spíše s vážnějšími rolemi. Tetovaný má i díky přiměřené stopáži vcelku svižné tempo, nijak zvlášť nenudí, nemá ani moc hluchých míst. Příběh je do jisté míry podřízen humoru, neznamená to však, že by byl nezáživný či nezajímavý, to nikoliv. Z mého pohledu je Tetovaný sympatická, svěží, vtipná a dobře natočená komedie. 8/10. ()

papri

Pro mně pouze průměrná komedie. Funes má lepší filmy. Gabinova role mi tam moc nesedla. Chvílema sem se dokonce i nudil a parkrát sem se jenom uchechtl. Co musim pozdvihnout je krásná hudba a jak byla nasazena skvělě do různých situací. ()

_aandyy_

Abych se tak přiznala, tento film mě za srdce příliš nechytil. Bude to asi tím, že vůbec nejsem zvyklá na Gabina a dá se říct, že ani na umírněnější herectví de Funese. Je to jedno s druhým, když něco neklapne, prostě se to "až tak" nelíbí. Pár povedených situací tam ale bylo, propadák to určitě nebyl. ()

Murdock

Nebyla to tak třeskutá komedie jak by člověk od Funese čekal, ale zklamanej jsem určitě nebyl. Hlavní důvod byl jednoznačně Gabin, který svým klidným herectvím Funese krotil a dá se říct, že se doplňovali na výbornou. I přes klidnější styl vyprávění se tu najde plno vypointovaných scének a i když člověku zrovna neroztrhnou bránice tak skvěle pobaví. Navíc jsem si náramně pošmákl na jejich zavěrečný společný večeři :) ()

Kozy9

Priemer toho, čo veľmajster Funes vedel ponúknuť. Príbeh nezakladá na inovatívnej pointe či nadčasovom motíve, príbeh je jednoduchší a zápletka slabšia (vzhľadom na filmy typu Hibernatus, stehenko nebo kridelko, jeden hot a druhy cehy...). Miestami sa moja sústredenosť prestala zamerať na samotný príbeh a pretransformovala svoje pôsobenie na malebné a neskutočne prekrásne prostredie francúzskeho vidieku a prírody. A v tomto spočíva hlavný problém. Tak ako si nepozrieme Pána Prsteňov aby sme videli Nový Zéland tak isto nemôžem zvýšiť hodnotenie na základe výberu dobrého prostredia. Dialógy sú neškodné a milé, scenár dotiahnutý do konca, no chýba tomu tá iskra, čo vytvára z filmov kvalitné majstrovské diela. Zhrnutím, úsmevný milý príbeh ako stvorený na zlepšenie nálady po vyčerpávajúcom dni, no pre náročného diváka hotový priemer. Objektívne: 70% ()