Na núdzové číslo 911, americkú verziu našej 112, za rok príde okolo 188 miliónov hovorov. Tentoraz je to ale osobné. Jordan Turnerová  (Halle Berry) je skúsená operátorka. Jedného dňa však následkom zlého úsudku skončí telefonát katastrofou. Jordan je otrasená a nevie, či vôbec ešte môže pokračovať vo svojej práci. Potom ale šialenec unesie v kufri svojho auta tínedžerku Casey Welsenovú. Keď Jordan príjme hovor uneseného dievčaťa, jej život sa razom zmení. Uvedomí si, že únos má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila. Jordan sa rozhodne na vlastnú päsť pomôcť dievčaťu a postaviť sa tvárou tvár vrahovi. (TV Markíza)

lakart

První polovina filmu byla naprosto fantastická, kdy se atmosféra dala krájet. Všechno šlapalo - akce, střih, originální scénář. Najednou se to však všechno zlomilo, kdy Jordan (Halle Berry) jako operátorka vstala ze své židle a šla pátrat po únosci na vlastní pěst. To bylo opravdu neskutečně debilní a nelogické. Škoda. Myslím, že se celý film mohl odehrávat pouze skrze tísňovou linku, ale takhle mě ten film přišel zbytečný a nedůležitý. A ten závěr...to nechám bez komentáře. Hodnocení je hlavně za první polovinu filmu. 65% ()

ER

Začalo to velmi dobře a vykopnutí koncového světla byl dobrý nápad. Vlastně i ten s barvou, ale od tě chvíle nápady došly tak, jako došla barva, kterou stejně nikdo neviděl. Policie plni roli křoví a i ten méně důvtipný divák vytuší další dění. Hláška na závěr "jseš přece operátorka, to nemůžeš" to definitivně pohřbila. Zaporáka i celkový dojem. ()

vojtylla

Halle Berry nemusím a film obsahoval řadu nelogičností, ale i tak mě dost bavil. Stopáž je tak akorát, záporák přesvědčivej, zkrátka rozumně strávenej večer! ()

DeeH

Od začátku až do 3/4 filmu jsem nedýchala. Velmi snadno a téměř od počátku se do děje divák ponoří a prožívá vše spolu s hlavními aktéry. Realistické, dramatické, napínavé a perfektně zahrané. Celou dobu, jsem si dokázala živě představit, že se tohle skutečně někde děje, nebo hůř, že bych to mohla dokonce zažít. To ve mně vyvolávalo neskutečné pocity a právě toho, jsem si na snímku cenila nejvíce.Už už jsem si říkala, že jsem po dlouhé době objevila film, co mě přímo pohltil. Nicméně mírné zklamání bohužel přišlo během nešťastného závěru. Možná záměr tvůrců - diváka nepřestat překvapovat během celých 95 minut - byl na konci vložen příliš násilně a kouzlo reálnosti se jednoduše vytratilo. Upřímně, takhle by to ve skutečnosti rozhodně neskončilo. Možná se vám ale naopak zajímavé vyústění bude líbit. Škoda, u mě měl The Call našlápnuto dokonce na pět hvězd, KAŽDOPÁDNĚ STOJÍ ZA VIDĚNÍ. ()

Jazz06

První hoďka napínavá a svižná, zbytek už předvídatelná nuda plná klišé. Herecké výkony dobré. Záporák opravdový slizoun. Aspoň, že to s ním na konci slušně vyřídily. ()

Veronica27

Musím říct, že tedy to bylo napínavé od začátku až do konce .Operátorka tísňové linky 911, se snaží pomoct unesené dívce. Až to nakonec vezme do svých rukou. ()

haWranka

Je to sice klasické téma o úchylákovi, jeho oběti a kladné postavě, která pomáhá, ale že je to natočené tak napínavě (promineme pár nelogických okamžiků) a herci se moc snažili, řadím tenhle počin mezi ten vyšší průměr v žánru. Konec jsem taky čekala typicky klišoidně americký, ale tohle mě vcelku překvapilo. ()

BDMarty007

Velmi slušný thriller. Napínavé od samého začátku a ač děj není nijak komlikovaný, seděl jsem u toho jak přikovanej, a divil se, když se přiblížil konec. Navíc zajímavý vhled do provozu tísňové linky. ()

markotter

Film jede od samého začátku, skoro bez hluchých míst a 95 minut uplyne jako voda. Halle Berry je na svůj věk pěkná ženská, ale upřímně, o ní tam zas tak moc nejde. Většinu obstará Abigail Breslin s Michaelem Eklundem plus semtam nějaká ta nevinná oběť. Ocenil jsem elegantní vypořádání se se záporákem bez obvyklého nastavování, jak to bývá v podobných filmech zvykem. ()

10Domik10

Film nám ukazuje prostredie náročnej non-stop práce, rozvahy a rôznych psychologických postupov... tak potom prečo je v najdôležitejších momentoch logika na bode mrazu ?? Viac nemám čo dodať. ()

fichty91

Konečně jsem se dostal i k tomuhle filmiku, kterej mě zaujal už po svém nástupu do kin. Jsem rád, že to celkem splnilo očekávání, především záporná postava byla zahraná parádně. Opět zajímavý téma, které nás zavede do zákulisí tísňových linek.. uf, musí to bejt dost úmorná práce... I přes trochu přehnaný konec, který byl lehce k pousmání, jsem spokojenej. ()

mira.l

No, mělo to spád, Abigail Breslin coby unesená dívka i Halle Berry jako operátorka Jordan vcelku dobrý, celou hodinku a půl to nijak zásadně nenudilo, nicméně teda ... pár poznámek ... bych ... s dovolením... unesená holka řve v kufru auta jak hysterka, snaží se vším možným vykopnout světlo, a řidič/únosce, ač má hlasitě puštěnou hudbu, o ničem neví?? Ona se v tom kufru nemlátila a nehoupala s tím autem ani minimálně? Několikrát na ní vletěl a fakt si nevšim, že má mobil, s někým mluví a někdo mluví s ní nebo ji aspoň poslouchá?? Zapálit chlapa na benzínce u výdejního stojanu a stát dva metry od něj taky nepovažuju za nejlepší nápad... Taky jsem nějak úplně nepobral, proč Jordan jela v noci sama do domu únosce (kde nikdo nebyl!), no a to, jak našla tajný úkryt, ... no, asi měla čuch na zvuk kovového zámku na ocelovém lanku, mlátícího se ve větru o železnou trubku:). Konec bych si představoval trochu jinak než ve stylu "vezmem spravedlnost do vlastních rukou." Ale i tak vcelku poctivé tři *. Práce operátora podobného centra není rozhodně pro každého a před těmi, co tam v reálu sedí, smekám. ()

pirulka

Tiesňová linka pozýva divákov do prostredia centrály 911, kde môžeme vidieť "úľ" usilovných včiel -v podobe operátorov a jej pracovníkov a tým pádom si máme možnosť pozrieť a uvedomiť, aká je táto práca psychicky i celkovo náročná, často ide o sekundy, životy..Práve v tomto má tento film potenciál zaujať a slušne sa rozbieha, ste napätí, cítite adrenalín a ani si to neuvedomujete hltáte každú scénu..a presne toto pri sledovaní filmov milujem ..preto je moje hodnotenie také aké je, aj pre skvelú Halle Berry..no ako sa hovorí, nič nemôže byť dokonalé a preto záver, ktorý bol klišovitý a stokrát obkukaný celkový dojem trošku pokazil...ale nie až veľmi fatálne :) :D ()

gemi

Absolutně mě ohromilo, jak vypadá Hally Berry v 47 letech. Neskutečné! Vsadil bych se, že jí je o 20 míň. Úplně to přehlušilo fakt, že jde o solidní thriller. EDIT: 8. 11. 2022, druhé zhlédnutí. Pečlivě udržovaná třicítka s poctivými záznamy v servisní knížce. Neuvěřitelné. Nemožné. Sakra, co jsem to jenom chtěl... Jo, film! Ten je dobrej, s velmi uspokojivým závěrem. ()

ZnalecH

Jednoho večera jsem koukal na film a po vyčištění zubů jsem z nějakého důvodu přepnul kanál. A hle, někdo je v kufru. To mě natolik upoutalo, že jsem to dokázal vypnout až asi po půl hodině s tím, že si to někdy pustím celé (samozřejmě jsem se nevyspal). A po dnešním shlédnutí musím říci, že se jedná o jednu z největších podívaných, kterou jsem viděl. Už po půl hodině jsem skoro brečel po prožitém zážitku a poté jsem postupně střízlivěl. Často je tam hloupé chování, ale to se ve stresu stává (jak jsem v poslední době zjistil - vše se dá shodit na stres) a nakonec za to většinou osoby, které chybu udělaly zaplatí. Určitě doporučuji. ()